Jump to content

Военные миниатюры II Мировой войны - DINNER ON THE FRONT


Gavrosh

Recommended Posts

Ну й молодці мініартовці. По-новому "вписали" у вже існуючі фігури. І не програє нова діорамка  старій, а навпаки, навіть дуже класно вийшло.

Тільки є два недоліки:  на столі немає САЛА !!! Аж дві буханки, а САЛА немає!!! І друге, де ще один лейтенант? Шинель висить, а лейтенанта немає.Може у  цього, що на картинці дві шинельки? Повсякденна та парадна (для параду біля рейхстагу :)). Але ж то тільки малюнок.Але все ж,у пластику треба було шмат САЛА зробити.

Правда є щось схоже на шмат сала у пластику (поз.18) що навпроти ковбаси (поз.13),але без інструкції я не можу визначити, так це чи ні.

І вперше бачу, щоб у буржуйки була "двоповерхова" топка - полум*я на першому поверсі  і  на другому. Або я щось пропустив...Не застав я буржуйок...

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Gavrosh сказав:

вперше бачу, щоб у буржуйки була "двоповерхова" топка

У классической буржуйки сверху - топка, а снизу - зольник. Если буржуйка сильно разгорелась, то в зольник могут попадать горящие уголья. Личный опыт )))

Link to comment
Share on other sites

Не буду сперечатися, але палаючі жаринки не так яскраво (з великим полум*ям) горять.Та ще враховуючи,що через решітку на дні топки велики жаринки не пролізуть.Художнику було варто намалювати не полум*я, а розжарене  вугілля. Але то не є суттєвим моментом. З цього приводу не варто сперечатися.

Сала  не бачу !!!  Бочок (грудинка рос.) де ?

Ну а якщо серйозно,то мені дуже подобається те,що працівники МІНІАРТУ підходять до своєї роботи творчо.Не ліплять як деякі сто років одне і теж (і не завжди доброї якості),а вже раніше розробленим моделям (фігурам) дають "друге життя".Ніби нічого суттєвого,але як це оживляє фігури (моделі). Я, звісно, не великий фахівець у моделізмі, але мені такий підхід виробників дуже подобається.

Link to comment
Share on other sites

25 минут назад, pentagonschik сказал:

У классической буржуйки сверху - топка, а снизу - зольник. Если буржуйка сильно разгорелась, то в зольник могут попадать горящие уголья. Личный опыт )))

 

Я з Вами згідний.Можливо хтось придумав дво,три,десятиповерхову буржуйку,але звичайна  (як і люба піч) мала топку зверху і зольник знизу (для мілкої золи, що залишається після горіння і падає донизу).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Бачив цей набір у вигляді діорами у якогось іспанського якщо не помиляюсь моделіста...
У офіцера були ордени поверх шинелі як у Громадянську війну... 😃

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...