Jump to content

HELP ! Допоможіть порадою !


Gavrosh

Recommended Posts

Шановне панство!

Потрібна Ваша допомога.

У моїх кривих руках тріснуло лобове скло ліхтаря на Fw-190 .Чув, що це можна трохи виправити футурою.Чи це так (чи є ще інші методи),якщо так,то можливо хтось продасть мені трішечки футури (грам 30-50)?

З повагою,криворукий Gavrosh.

Link to comment
Share on other sites

21 хвилину назад, Gavrosh сказав:

Шановне панство!

Потрібна Ваша допомога.

У моїх кривих руках тріснуло лобове скло ліхтаря на Fw-190 .Чув, що це можна трохи виправити футурою.Чи це так (чи є ще інші методи),якщо так,то можливо хтось продасть мені трішечки футури (грам 30-50)?

З повагою,криворукий Gavrosh.

Доброго дня.

Тріщину наврятчи можна виправити футурою, якось пробував...Але можливо хтось щось підкаже.

А от подряпини футура чудово прибирає.

Link to comment
Share on other sites

Футура полностью не исправит, но немного замаскирует. Есть она, например, тут.

А что за модель? Скорее всего, у кого-то из коллег может оказаться в запасниках нужная Вам деталь.

Link to comment
Share on other sites

22 минуты назад, Bodik сказал:

Доброго дня.

Тріщину наврятчи можна виправити футурою, якось пробував...Але можливо хтось щось підкаже.

А от подряпини футура чудово прибирає.

Тріщину наврятчи можна виправити футурою...  - :(

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, pentagonschik сказал:

Футура полностью не исправит, но немного замаскирует. Есть она, например, тут.

А что за модель? Скорее всего, у кого-то из коллег может оказаться в запасниках нужная Вам деталь.

Fw-190A3 у 48 від Едуарда.

Link to comment
Share on other sites

В наборі є два штука :).Але один для відкритого варіанту.Потрібно шукати того,хто збирав  якраз варіант з відкритим фонарем.У цієї людини ,скоріше всього,залишився варіант закритого ліхтаря.Будем искать!:)

Link to comment
Share on other sites

Та є два варіанта.Але хочу закритий.З відкритим ліхтарем мені дуже не подобається,торчить ліхтар  ззаду як ...😬

Лобове скло відкритого варіанту не підходить до відсувної частини .Така собі сходинка получається.І  чомусь  один з варіантів лобового ліхтаря  ідеально підходить до фюзеляжу,а інший якийсь  із зазорами.Таке враження,що не від цього літака.

Link to comment
Share on other sites

Тобто частини відкритого варіанту не підходять до частин до закритого варіанту.Немає взаєзамінності. Получається,що або так або інакше.А взяти з одного варіанта та прилаштувати до іншого - не виходить.

Link to comment
Share on other sites

Як не знайду заміну,буду ліпити...може щось та вийде.Але повторюю,варіант лобового скла  відкритого ліхтаря не дуже (не знаю причини) лягає до фюзеляжу.Можливо тому,що він трохи відрізнється  за формою.Завтра,може, викладу фото.Якщо вийде.

Link to comment
Share on other sites

20 минут назад, LAnVas сказал:

И шо отрезать треснувший и приставить хороший не получится? Странно...

"приставить хороший не получится ?" - він якраз і не підходить.Приставляєш  зсувну частину і получається "сходинка" (виступ) у місці з*єднання з лобовим склом.Ось у чому проблема.

 

Link to comment
Share on other sites

@Gavrosh надо радикально проблему решать. Отрезать ПЛОСКОЕ лобовое стекло и вклеить на его место кусок прозрачного ПЛОСКОГО полистирола 

15 часов назад, Gavrosh сказал:

Приставляєш  зсувну частину і получається "сходинка" (виступ) у місці з*єднання з лобовим склом.Ось у чому проблема.

"Сходинка" видаляеться двома помахами надфиля. 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Genry сказал:

@Gavrosh надо радикально проблему решать. Отрезать ПЛОСКОЕ лобовое стекло и вклеить на его место кусок прозрачного ПЛОСКОГО полистирола 

"Сходинка" видаляеться двома помахами надфиля. 

1-1.5 мм.Тоді що останеться від (переплета рос.) ліхтаря.Легше шукати заміну.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Genry сказал:

@Gavrosh надо радикально проблему решать. Отрезать ПЛОСКОЕ лобовое стекло и вклеить на его место кусок прозрачного ПЛОСКОГО полистирола 

"Сходинка" видаляеться двома помахами надфиля. 

Думав над цим варіантом.Але як його гарно вклеїти,щоб сліди від клею не залишилися?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...