Jump to content

(ГОТОВО) АН-225 "Мрія" Revell 1/144


Bodik

Recommended Posts

В 18.09.2019 at 07:52, Bodik сказал:

Я поклав близько 20 грам,але модель і так важка і поки назад не завалюється, тому вантаж більше для перестрахування.

Але це поки без крил...

Поклади всередину тротуарну плитку, попередньо її розмалювавши під морський контейнер 🤣

Link to comment
Share on other sites

9 часов назад, Bodik сказал:

Після вимушеної перерви повернувся до роботи над моделлю. Тепер можу показати результати орієнтовно тижневої роботи.

Загрунтував шви на фюзеляжі, зараз простіше знайти там проблеми і виправити їх, "шліфуй-шпаклюй" над фюзеляжем продовжується.

IMG_20191002_234317.thumb.jpg.186a2f298d69e9ee6cda4de9132ebdf8.jpgIMG_20191002_234309.thumb.jpg.dad74ef7cff03202d2da1ed06246cb96.jpg

 

Щоб переключатись на щось інше крім шліфування і шпаклювання, зібрав штуки ( не знаю як вони називаються), що розташовані під крилом в районі механізації.

Зібрав і пофарбував елементи двигунів, зробив на них змивку, наніс маску для покраски ПОС, довго над масками сидів, ніби рівно...

IMG_20191002_234046.thumb.jpg.29f90acd2d94a32a8f8ef20cceda2edf.jpgIMG_20191002_234056.thumb.jpg.55976e894dac7bc06bcc1a0d58b9b5ea.jpg

Яким металіком малював лопасті турбін? Чи мені здається, але зернистість дуже виразна.Як на мене, XTREME METAL нормально підходить.Поверхні виходять як справжнісенький метал.

Link to comment
Share on other sites

54 хвилини назад, Gavrosh сказав:

Поклади всередину тротуарну плитку, попередньо її розмалювавши під морський контейнер 🤣

Пізно вже, та й , думаю, що стійки шасі такого вантажу не витримають)

 

Link to comment
Share on other sites

49 хвилин назад, Gavrosh сказав:

Яким металіком малював лопасті турбін? Чи мені здається, але зернистість дуже виразна.Як на мене, XTREME METAL нормально підходить.Поверхні виходять як справжнісенький метал.

Вживу виглядає ніби непогано....Подивлюсь, може для ПОС щось інше оберу, фарбував АК real colors.

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, Bodik сказал:

Вживу виглядає ніби непогано....Подивлюсь, може для ПОС щось інше оберу, фарбував АК real colors.

Не знаю якої думки аксакали від моделізму, але кращого (поки що) металіка  від XTREME METAL я не пробував. За Alclad мовчу, ще не користувався.

Link to comment
Share on other sites

10 хвилин назад, Gavrosh сказав:

Не знаю якої думки аксакали від моделізму, але кращого (поки що) металіка  від XTREME METAL я не пробував. За Alclad мовчу, ще не користувався.

Не сперечаюся, але ще не користувався ним.

Link to comment
Share on other sites

39 хвилин назад, Tali сказав:

Рулон наждака какбэ намекает... )))))

Ага.."пилите Шура, пилите...".

Це вже другий рулон + кілька листків наждачки форматом А4.

Link to comment
Share on other sites

11 час назад, Tali сказал:

Если бы я ЭТО на кухонный стол положил - меня бы из дома выгнали.

Это потому что ты не бухаешь - домашние и не догадываются, что лучше уж Мрия на столе, чем постоянные 0.5 и пыво ))

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, palanbor сказал:

Это потому что ты не бухаешь - домашние и не догадываются, что лучше уж Мрия на столе, чем постоянные 0.5 и пыво ))

Дык как знать... Может это мрия о пыве.

Link to comment
Share on other sites

1 година назад, palanbor сказав:

интересно, стандартную банку в грузовом отсеке можно спрятать ?  :ph34r:

Озадачили....

Але думаю, що не влізе...хіба що чекушка))))

Link to comment
Share on other sites

Якби ти не віддавав цю модель,можна було б використати замість люстри,попередньо напхавши діодів в крила,фюзік...І креативно і користь була б,і очі твої радувала б (про дружину мовчу :) )

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, Gavrosh сказав:

Якби ти не віддавав цю модель,можна було б використати замість люстри,попередньо напхавши діодів в крила,фюзік...І креативно і користь була б,і очі твої радувала б (про дружину мовчу :) )

Доволі оригінальна ідея, про яку чую не вперше)))

Була ідея зробити фари і БАНО, щоб світилися, але передумав....і правильно зробив, роботи над моделлю і так вистачає....

Link to comment
Share on other sites

5 годин назад, Gavrosh сказав:

А даремно. Планер великий,є куда вставляти і діоди і акумулятор від моцика :).

Нема для цього ні сил, ні натхнення.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...