Jump to content

МиГ-25ПД 1/48 ICM (ГОТОВО)


Recommended Posts

14 хвилини назад, Tali сказав:

Соглашусь, на экране "зеленит" сильно, но если фонарь закрытый будет - никто там ничего не разглядит, кмк. 

Планую відкривати...

Попрацюю ще над кольором.

Link to comment
Share on other sites

Чесно кажучі я не великий спеціаліст по радянській авіаціі, і завжди вважав що кабіна повинна бути з голубим відтінком. Можливо були і зелені як на фото, а можливо на фото ББ завалили.

До речі, тут на сайті, великий спеціаліст по фарбам є(як що, ще не вигнали :) , можно в нього спитати - як на світлинах порушення ББ виявляти.

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, MARADER сказав:

Чесно кажучі я не великий спеціаліст по радянській авіаціі, і завжди вважав що кабіна повинна бути з голубим відтінком. Можливо були і зелені як на фото, а можливо на фото ББ завалили.

До речі, тут на сайті, великий спеціаліст по фарбам є(як що, ще не вигнали :) , можно в нього спитати - як на світлинах порушення ББ виявляти.

Постараюсь даний колір трохи приглушити...лаком, змивкою...

Link to comment
Share on other sites

9 годин назад, MARADER сказав:

А він не дуже салатовий вийшов? Ніби-то бірюзовий повинен бути?

Так, в ідеалі цей колір «бірюзовий» - світло-зелений з голубим відтінком. Але то в ідеалі. А в реальному житті міг вигоріти на сонці та висвітлитися, чи навпаки замазатися єксплуатаціі та потемнішати. А щє міг турботливий технік підмалювати тим, що знайшлось у каптерці. А потім усе оце зменьшуємо у 48 разів і ховаємо під пластик фонаря кабіни...

Я хоч і не єксперт по красках, але вважаю, що гарний колір, можно летіти далі.

Link to comment
Share on other sites

5 хвилин назад, UA-320 сказав:

Так, в ідеалі цей колір «бірюзовий» - світло-зелений з голубим відтінком. Але то в ідеалі. А в реальному житті міг вигоріти на сонці та висвітлитися, чи навпаки замазатися єксплуатаціі та потемнішати. А щє міг турботливий технік підмалювати тим, що знайшлось у каптерці. А потім усе оце зменьшуємо у 48 разів і ховаємо під пластик фонаря кабіни...

Я хоч і не єксперт по красках, але вважаю, що гарний колір, можно летіти далі.

Дуже добре і правильно все описано)))

Після лаку і змивки колір трохи зміниться, ще можна маслом пройтись.

Повторюсь, що кабіну планую відкритою робити...

Link to comment
Share on other sites

Так отож. І навіть якщо відкрита кабіна. Тим більше вона у Міг-25 досить маленька... Мене це завжди дивувало - Міг-25 начебто великий літак, а кабіна тісна.

Link to comment
Share on other sites

1 хвилину назад, UA-320 сказав:

Так отож. І навіть якщо відкрита кабіна. Тим більше вона у Міг-25 досить маленька... Мене це завжди дивувало - Міг-25 начебто великий літак, а кабіна тісна.

Ага...а коли робиш модель і бачиш, яка кабіна в порівнянні з самим літаком, розумієш який він насправді доволі великий....

Link to comment
Share on other sites

14 години назад, UA-320 сказав:

Так отож. І навіть якщо відкрита кабіна. Тим більше вона у Міг-25 досить маленька... Мене це завжди дивувало - Міг-25 начебто великий літак, а кабіна тісна.

Ви на кабіну Рафаля гляньте щоб зрозуміти що таке мала кабіна.

Link to comment
Share on other sites

Процес потроху просувається. Зробив канали ВЗ, але в деяких місця треба підрівняти їх і підфарбувати. Зробив і поставив ніши основних шасі, висверлив в них зверху отвори, пофарбував. Поставив нижню частину фюзеляжу, довелось трохи попиляти, але всеодно утворилася щілина десь 1-2мм, зашпаклював.

До речі деякі деталі силового набору довелось відрізати, по іншому не ставали. Виділив ці елементи червоним 

IMG_20190126_224403.thumb.jpg.dc5b03f1b4d5b184e5af5e9ad257ea66.jpgIMG_20190126_224241.thumb.jpg.a76a082ee4a5967a2b7359ec18e7b52e.jpgIMG_20190126_224231.thumb.jpg.230032936335385a039cccec930e2528.jpgIMG_20190126_194634.thumb.jpg.7a851dc3e2f6186c5a3a28c06acf46df.jpgIMG_20190126_194207.thumb.jpg.d4a16a2b19e113cdc8ed1506264cb9ae.jpgIMG_20190122_221120.thumb.jpg.8ffc72d878774317e96ac01ddc0216d0.jpg

Link to comment
Share on other sites

26 хвилин назад, Tali сказав:

Чет я никак решить не могу - хочу я это собирать или нет.

Якщо хочете цей літак в колекцію, то однозначно саме ІСМ, це краще ніж старий ревел чи КХ. Хоча не без косяків, але де їх нема.

Link to comment
Share on other sites

В мене тут лише два питання: як у вас виходить так акуратно клеїти мідний дріт, так щоб не будо купи слідів від суперклею і як ви потім все так акуратно красите? Я через ці 2 проблеми дуже не люблю з нішами возитися. 

Link to comment
Share on other sites

17 хвилин назад, Дмитрий Побережник сказав:

В мене тут лише два питання: як у вас виходить так акуратно клеїти мідний дріт, так щоб не будо купи слідів від суперклею і як ви потім все так акуратно красите? Я через ці 2 проблеми дуже не люблю з нішами возитися. 

Я спочатку роблю невелику дірку або впадину голкою, куди має входити дріт, тоді акуратно капаю клей на дріт і вставляю у зроблене місце. Далі приклеюю дріт в іншому кінці і акуратно голкою капаю клей в декількох місцях по довжині. Головне добре приклеїти один кінець.

Фарбую кісточкою 000, хоча всеодно місцями фарба потрапляє на саму нішу, потім ці місця акуратно цією ж кісточкою підправляю.

Хоча в даному випадку вийшло не так акуратно, як хотілося б.

Link to comment
Share on other sites

До речі, проблему зі слідами клею можна вирішити, приклеївши проводку до покраски ніши, а потім все разом пофарбувати і вже після цього фарбувати саму проводку.

Також пробував вже пофарбований дріт клеїти, але результат не сподобався...клеїться погано і фарба злазить..

Link to comment
Share on other sites

Брехня , на циан всё клеится  чудесно...

На всякий случай можно по линии склеивания подчистить краску до пластика , тогда уж наверняка схватиться...

Вот такой самодельный апликатор из иголки , при всем вашем желании налить клея не даст этого сделать ( на фото ушко бисерной иголки , самая маленькая из всех иголок )

Пы.сы. не забываем после нескольких окунаний апликатора в клей _ обязательно обжигаем остатки клея с иглы зажигалкой...

 

 

IMG_20190119_210608.thumb.jpg.72f3d67b566115c0dddd6d3993aaf936.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 годин назад, TomcaT сказав:

Брехня , на циан всё клеится  чудесно...

На всякий случай можно по линии склеивания подчистить краску до пластика , тогда уж наверняка схватиться...

Вот такой самодельный апликатор из иголки , при всем вашем желании налить клея не даст этого сделать ( на фото ушко бисерной иголки , самая маленькая из всех иголок )

Пы.сы. не забываем после нескольких окунаний апликатора в клей _ обязательно обжигаем остатки клея с иглы зажигалкой...

 

 

IMG_20190119_210608.thumb.jpg.72f3d67b566115c0dddd6d3993aaf936.jpg

Саме такою голкою і користуюсь!

Link to comment
Share on other sites

35 хвилин назад, Дмитрий Побережник сказав:

Треба буде спробувати такий iнструмент. В таких випадках краще використовувати звичайний клей, а не гель? 

Я використовую звичайний 505-й і набір голок, маленькі, більші...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...