Jump to content

М1А1 Abrams від Italery


Aly

Recommended Posts

3 години назад, Cimbik сказав:

А зачем антислип убирать? Он после покраски нормально выглядит.

 

Я передивляюсь танки з Іраку - антисліпу на них немає, броня "гола". При чому це точно М1. Можливо, до моменту війни в Іраку його вже зняли, чи ще щось - не розбирався, чому воно саме так. 

 

2 година назад, TomcaT сказав:

Уселся поудобнее , попкорном загрузился ...

 

"Цей дощ надовго..." ;) Я не дуже вмію фотографувати одночасно з роботою над моделлю. 

Link to comment
Share on other sites

8 годин назад, TomcaT сказав:

Али , слип там есть это фото апрель 1991 г ...

Антислип стирать не нужно ! А вот краску под ним возможно показать можно...

Друже, я вас почув. Але я не згоден - бо на фото великим планом на сильно поюзаних Абрамсах антисліпу не видно. Скоріш за все він витирається, а потім під час чергового обслуговування знову наноситься після фарбування. Однак на Італері він, як на мене, занадто грубий, і нанесений в зайвих місцях (зокрема на бортових екранах). І я збираюся зробити танк жорстко поюзаним - на фото таких танків антисліп не помітно Насправді це виявилося геть не складним - прибрати або зменшити його. ;) 

10 годин назад, Dmitry Che сказав:

Долго пилить будете? только хотел сказать "начну тогда делать БМ Оплот на ряду  с Вами и кто быстрее" но видимо стройку затянете)

Все може бути, але зазвичай я роблю годинку ввечері, і не кожного вечора - з такими темпами модель навіть з коробки може розтягнутися на півроку. А тут я хочу трохи все ж таки допиляти, а не просто ізкоробку зробити. 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Не те щоб я закинув геть моделізм і зокрема цю модель - але перерва була дуже довгою. І амбіцій за цей час поменшало. Тепер я просто збираю модель, майже з коробки, без визначеного прототипу, і навіть поки що не впевнений щодо ТВД і року. Але просто відмічу, і можливо комусь інформація буде важливою і цікавою. "Абрамси" в Іраку 2003 року були як від сухопутних військ США, так і від морської пехоти. Причому фото "Абрамсів" морпехів в Інтернеті якось більше. Але зробити з "Італері" (вона ж "Звезда") морпехівський "Абрамс" - це серйозний перепіл. З зовнішніх відмінностей, які кидаються в очі майже відразу, це додатковий "багажник" на башті і пускові димових гранат. 

M1-A1_Abrams_1.thumb.jpg.570027175827fd425b918dde6dd90a82.jpgM1A1_Abrams_Tank_in_Camp_Fallujah.thumb.jpg.4d85581ef2c12d63f74ffa3f3c7be8c1.jpg

Тож поки буду робити простий сухопутний "Абрамс", можливо навіть не стану наносити на нього розпізнавальні знаки. Буде такий собі сферичний кінь "Абрамс" у вакуумі десь на Близькому Сході... 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

І мені подобається.І діорама супер. У самого такий лежить.Звєздовський.Друг подарував.Правда палімёт :) (що біля ствола, справа, розташований) загублений.Можливо у когось є фото (збільшені) цього кулемета.Мені прийдеться його робити,

можливо хтось підкаже розміри (модельні) - довжина,діаметр.Буду вдячний.

А щодо виставленої роботи - 5 (по старій совковій сістемі).

 

Link to comment
Share on other sites

4 години назад, Gavrosh сказав:

І мені подобається.І діорама супер. У самого такий лежить.Звєздовський.Друг подарував.Правда палімёт :) (що біля ствола, справа, розташований) загублений.Можливо у когось є фото (збільшені) цього кулемета.Мені прийдеться його робити,

можливо хтось підкаже розміри (модельні) - довжина,діаметр.Буду вдячний.

А щодо виставленої роботи - 5 (по старій совковій сістемі).

 

Якщо щось потрібно з запчастин - можу вислати (мені накидали купу деталей до Абрамса, але я їх не використовував).

Link to comment
Share on other sites

p.s. але висилати,вибачте,таку бздюльку буде дорого.Може краще розміри,попробую сам зробити.Правда ще не знаю,як зробити всередині 5 пелюсток (видно з торця цієї труби).

Link to comment
Share on other sites

Я так взагалі називаю цю річ кулеметом.Якщо можна,заміряйте,будь-ласка,розмір кожуха,довжину та діаметр.Буду сам робити.

Link to comment
Share on other sites

Мабуть, простіше було б пошукати в кресленнях розміри. Але якщо ні - то завтра заміряю і сфотографую великим планом.

Link to comment
Share on other sites

Якщо це проблематично,то не робіть.Щоб зробити по кресленням: треба їх знайти (креслення), знайти розміри,потім перевести  їх .у 35 масштаб.Наразі дякую.🙂

Link to comment
Share on other sites

В 16.03.2020 в 16:30, Gavrosh сказав:

Якщо це проблематично,то не робіть.Щоб зробити по кресленням: треба їх знайти (креслення), знайти розміри,потім перевести  їх .у 35 масштаб.Наразі дякую.🙂

Але ж на Абрамс є купа креслень, схем та іншої інформації, і в Інтернеті загалом, і на даному форумі зокрема. Я дуже багато інформації брав під час роботи в інших темах по Абрамсам на цьому форумі. Просто спробуйте пошукати через пошук на сайті - думаю, ви знайдете всю потрібну інформацію. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...