Jump to content

ПРАВИЛА. Групбілд "Наземна військова техніка. ГБ2018"


Recommended Posts

43 хвилини назад, DanS сказав:

Пам"ятаю, говорили, що зробимо категорії в ГБ, щоб хоч якось його систематизувати.   Є пропозиція зробити на сьогодні 2 категорії:    1. МРАПи, БТРи, інша колісна техніка.      2. Танки, САУ, інша гусенична техніка. 

П.С. Правда, мені з моїм Ганомагом хоч розірвись - і гарний і розумний :D 

Все зробимо свого часу. Від учасників головне - не припиняти стройку. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
12 хвилини назад, Аліна сказав:

... посмотрела уровень ваших робот, и понимаю что мне будет сложно с вами соревноваться, но попробовать надо!

Я уверен что БТТ-джентельмены помогут девушке советами.  Пробовать... Делать нужно! Удачи!! 

Link to comment
Share on other sites

Только что, Сергій Фляшко сказал:

Я уверен что БТТ-джентельмены помогут девушке советами.  Пробовать... Делать нужно! Удачи!! 

На выставке в Чернигове девчонки в некоторых номинациях пацанам хорошенько нос утёрли. Вот так-то, и это радует что девчонки делают модели и с пластика и из бумаги не хуже ребят. Их правда не очень много, но они есть и показывают хорошие результаты. 

 

Link to comment
Share on other sites

12 година назад, Аліна сказав:

Добрый вечер ребята, хотела тоже принять участия в ГБ, но посмотрела уровень ваших робот, и понимаю что мне будет сложно с вами соревноваться, но попробовать надо! Планирую делать модель TRUMPETER 01026 

72853P1010022.JPG

Вітаю.

А Ви вже будете другою дівчинкою в нашому ГБ. ;)

І повірте, не в рівні виконання перемога, але й у вмінні подати свою (навіть рядову) роботу.

Удачі!

Link to comment
Share on other sites

47 хвилин назад, Teng сказав:

Модель артилерии в этом ГБ допускается? А то я бы присоединился со сборкой артилерии.

Вітаю.

По артилерії після Нового Року буде окремий турнір. Прибережіть! :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
13 години назад, Tali сказав:

Тащначальник, @Олексій Єременко, а аэродромный заправщик Albion подойдет для ГБ?
Или это вообще другая песочница?

Думаю, для такої техніки потрібен окремий ГБ. Типу "Допоміжна аеродромна техніка", куди підійдуть бомбові навантажувачі, аеродромні тягачі, автоцистерни, авіастартери, компресори, пожежні аеродромні машини, водила, тощо... Для такого ГБ потрібно кворум набрати)

Link to comment
Share on other sites

В 19.12.2017 в 18:24, Олексій Єременко сказав:

Вітаю.

По артилерії після Нового Року буде окремий турнір. Прибережіть! :) 

От, що ти робиш... Гармата - то не наземна техніка? А Град - то артилерія? Просто продовж рамки ГБ

Link to comment
Share on other sites

3 години назад, igor lysh сказав:

От, що ти робиш... Гармата - то не наземна техніка? А Град - то артилерія? Просто продовж рамки ГБ

ОК. По артилерію БУКСИРУЄМІЙ буде окремий ГБ. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Всем привет! Возьмёте автомобилиста, поучаствовать в ГБ ? Есть одна модель которую хочу давно построить, но всё как-то не клеилось. Вот решил воспользоваться случаем и довести её до логического завершения. Эта модель была уже немного начата на соседнем форуме,  в целом прогресс не превысил 10-15 %.  А достроить хочу вот такой набор, если правильно посмотрел, то такого вроде никто не строит. 

Хочу построить модель в лучших традициях американского автопрома. :D

Если администрация позволит, то тогда создам тему в соответствующем разделе.

6462D.thumb.jpg.999505c656eb7011fa0a62b3e7ff4841.jpg

Link to comment
Share on other sites

Только что, Коля Украинец сказал:

То есть Шерман будет глянцевый и в хроме???:huh:

Терпения Коля, терпения. Лучше один раз увидеть, чем сто раз рассказать. Ты же любишь хром.

 

Только что, Tali сказал:

И на специальных катках от USCP ))))

Максим, к сожалению нет, а хотелось-бы, но в наборе два вида колёс, второй мне больше подходит.

Link to comment
Share on other sites

В 31.01.2018 at 09:47, Tolibass сказал:

Терпения Коля, терпения. Лучше один раз увидеть, чем сто раз рассказать. Ты же любишь хром.

 

Просто капец!... ты меня заинтрижил:huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Привіт.

Дуже непогані результати наразі. Хто ще на стадії збирання, то маєте в запасі півмісяця для завершення. За бажанням звичайно, ніхто нікого не змушує. :)

Хотів внести невелике доповнення до правил:

  • всі незавершені роботи по закінченні будуть перенесені в інші ГБ відповідної тематики.

Частково і щоб створити кворум в інших ГБ, а також щоб можна було далі поборотися за трофей (для тих, хто хоче трофей). :) 

Дякую за увагу.

Всім бобра:)

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Олексій Єременко сказал:

Привіт.

Дуже непогані результати наразі. Хто ще на стадії збирання, то маєте в запасі півмісяця для завершення. За бажанням звичайно, ніхто нікого не змушує. :)

Хотів внести невелике доповнення до правил:

  • всі незавершені роботи по закінченні будуть перенесені в інші ГБ відповідної тематики.

Частково і щоб створити кворум в інших ГБ, а також щоб можна було далі поборотися за трофей (для тих, хто хоче трофей). :) 

Дякую за увагу.

Всім бобра:)

блiiiiн, я чомусь завтикав i думав, шо ГБ до кiнця Травня... от халепа :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...