Jump to content

Recommended Posts

1 година тому, Jeka сказано:

Кстати про краски Vallejo, кто-то в курсе что случилось с краской, сегодня обнаружил, все свернулось в один кусок резины? Месяца 2 назад все было ок

IMG_20171021_195656.thumb.jpg.af03ef6a203832a028c15ba89c456ed3.jpg

Не сказав би що Ак супер пупер краска, але в наборі для ржавчини ну дуже дрібний пігмент. А така какаха в мене була в Хомі за два місяці післятого як її відкрив. 

Link to comment
Share on other sites

В мене таке було вже... Фарба в магазині пролежала пару років, потім у мене в шухляді пару років... На виході - геть висохла, всередині крупа:). Теж виявив, що ковпачок не щільно закритий був...

Взагалі, великий мінус водних акрилів - чутливість до температур. Якщо везли з Іспанії лютої зими чи спекотного літа, то великий ризик придбати вже зіпсовану фарбу. Стикався з таким на практиці!

А ще було знайомий з Іспанії хімію отримав, покатав пару днів в багажнику (а там щось тепле було (пічка?)), то банка клею рвонула і затопила всю коробку :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Вічна дискусія! От прямо безкінечна...

Особисто знайомий з людьми, що з успіхом використовують вайєхо, таких же закоханих лише в Аммо, інших - лише в АК, ще інших не довіряючих нічому, крім ганзи і теде і тепе... Та де там, знаю пару людей, що фанатіють від фарби Different Scales!!!!!!!!

І багато виробників було, багато є і ще більше їх буде... І кожен буде мати довший пісюн за попередника.

Кожному своє!

Особисто в мене в шухляді хімія 5 виробників... і огиду відчуваю лише до Different Scales :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Цитувати

Особисто в мене в шухляді хімія 5 виробників... і огиду відчуваю лише до Different Scales

- шось скромненько)) В мене в осносному Тамія  і Акан , а так і пару банок емальки Ревел і Хумбром, Гунзе водний і нітруха, в наборі до моделі були Звєзовський акрил який як на мене самий найгірший , Італовський алюмінй який навіть не знаю чим розбавляти, Ak для ржавчини, авто фарба в балонах, авто лаки в банках двох компонентні, Хома. Непробував хібащо Валєху і хочу попробувати Zero paint.

Link to comment
Share on other sites

Почитал, поржал и призадумался... Ни на что не намекаю и ни к чему не призываю, банальная констатация: баночка Mr. Color "Tire Black" была куплена и соответственно открыта не меньше десяти лет назад. Поскольку она ОЧЕНЬ густая отлил немного, развел под аэрограф да и красил себе колеса. Но вот разведенная этим летом окончилась. Достал "родную" баночку, долил растворителя, опять отлил немного в все тот-же пеницилиновый пузырек и так думаю что в следующий раз тоже достану "родную" через лет десять и она будет все такой-же

Link to comment
Share on other sites

19 минут назад, S48 сказал:

Почитал, поржал и призадумался... Ни на что не намекаю и ни к чему не призываю, банальная констатация: баночка Mr. Color "Tire Black" была куплена и соответственно открыта не меньше десяти лет назад. Поскольку она ОЧЕНЬ густая отлил немного, развел под аэрограф да и красил себе колеса. Но вот разведенная этим летом окончилась. Достал "родную" баночку, долил растворителя, опять отлил немного в все тот-же пеницилиновый пузырек и так думаю что в следующий раз тоже достану "родную" через лет десять и она будет все такой-же

Золотые слова, я в 2010 году накупил себе банок Ганзы еще по 18 грн. Некоторыми крашу до сих пор. Докупаю только черную/белую, лаки  и базовые цвета бронетехники. И это Хобби Колор, акрил ! Хотя Вайехой тоже крашу с удовольствием, в отличие от других испанцев. 

Link to comment
Share on other sites

19 минут назад, Apple сказал:

А нас хочь десь продають емаль Тамії?

У нас нигде не видел, на ибее покупал в свое время.

Link to comment
Share on other sites

Іспанці більше вкладаються в маркетинг, ніж в якість?

Мега банери... Епічні назви... Остання тенденція - моделі в журналах, моделі на виставках... Хіба то має відношення до самого продукту? То засіб від потенції?

Хай хоч старий дідусь позує на стенді з фарбою, аби сама фарба була якісна і доступна...

22550055_1581617938526593_694585990790606102_n.thumb.jpg.d765b03ba89b943ec108c32fbf8616f5.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
В 22.10.2017 at 17:20, Олексій Єременко сказал:

Іспанці більше вкладаються в маркетинг, ніж в якість?

Мега банери... Епічні назви... Остання тенденція - моделі в журналах, моделі на виставках... Хіба то має відношення до самого продукту? То засіб від потенції?

Хай хоч старий дідусь позує на стенді з фарбою, аби сама фарба була якісна і доступна...

22550055_1581617938526593_694585990790606102_n.thumb.jpg.d765b03ba89b943ec108c32fbf8616f5.jpg

Блін,яка ж класна ді...баночки!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Всем привет. Решил перед зимой запастись химией. Вопрос - кто использовал в работе такие лаки? Как они по качеству и т.д. Вообщем хотелось бы услышать отзывы от знающих людей

lak-dlya-modeley-matovyy-60ml-ak-interactive-ak-190_783f1d99f0ca70c_800x600.jpg lak-akrilovyy-polumatovyy-60ml-ak-interactive-ak-191_e2e66c90dd1d660_800x600.jpg lak-akrilovyy-glyancevyy-60-ml-ak-interactive-ak-192_6f176246a7f71c0_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Даремно "наїзжаєте" на АК) Взяв їхній RealColor на пробу, японський сіро-зелений Hairyokushoku. Чудово розріджується Ганзовською нітрухою,дується як і Ганза,чудова адгезія,приємна та передбачувана в роботі,дуже сподобалось. По кольорам також попадання як на мене, 98-100%, їхній RLM04 автентичніше ніж в Ганзи , одного тільки "Дюнкельгельба" чотири варіанта!!! Планую запастись цією фарбою,не дивлячись на мою палку любов до Ганзи!)

Link to comment
Share on other sites

В 09.09.2022 at 23:40, Waladey сказал:

Чудово розріджується Ганзовською нітрухою

У ганзы нет нитры, и никогда не было.

Ганзовским Mr.Color thinner, как и тамиевским Lacquer Thinner, вообще почти все чудово розріджується, даже эмали, кроме водных красок, в общем то все можно.
 

В 09.09.2022 at 23:40, Waladey сказал:

По кольорам також попадання як на мене, 98-100%,

AK real color 74/75/76:
40677231003_a856414df2_k.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...