Jump to content

Recommended Posts

Ой як чудово все виходить!

42 хвилини назад, Aly сказав:

Поки це робив, як раз виявив проблеми з піском - шар піску дуже нестійкий, пищинки легко відриваються, тож кріплення трави-соломи виходить не дуже надійним.

Для фіксації дрібних піщинок гарно підходять капілярні клеї.

45 хвилин назад, Aly сказав:

На фото два елементи виліплені з міліпуту, а решта - з акрілового герметика, і спробуйте вгадати, що з чого!

Два мішка з герметика?

 

47 хвилин назад, Aly сказав:

Я ось спробував зробити ватний матрац і мішки з піском (що використовувалися як додатковий захист водія і стрілка-кулеметника) з нового для себе матеріалу: акрилового герметика, що видавлюється пістолетом (бо цей герметик вже видихається, треба кудись швиденько використати). Прикольно, навіть не очікував, що його можна так використовувати.

От Вам і тема, щоб на сайт детальний мануал написати. :) 

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Олексій Єременко сказав:

Два мішка з герметика?

Ні, з міліпута скручений матрац і один з мішків, все решта - з герметика. ;) Відрізнити можна тільки на дотик - міліпут як кам'яний, а герметик як гума. :) Зовнішнє я сам плутаю, який мішок з чого зроблений. 

А щодо мануалу - що там писати, просто взяв і зліпив... Ще ось в дитинки його глину для ліпки забрав, хочу ще з цим погратися якось... :) 

Link to comment
Share on other sites

В 04.12.2017 в 09:57, vsi_swat сказав:

Привіт! Якщо хочеш можу віддати комплект траків на мотолигу. Траки Sector35.

Якщо б робив одну машину - з величезною вдячністю забрав би. Бо провозився сьогодні півдня зі спробами якось вирівняти вініл на ведучих зірочках - навіть на вставці з Мініпуту воно все одно вигинається. Але якщо на одному буде смола, а на іншому вініл - це буде ще гірше. Тож просто доведеться замазюкати все багнюкою...

Працював сьогодні з моделями довго, а фотографувати майже немає що... Більшість елементів сохне, або буде перероблятись. Тож викладу сюди своїх "франкенштейнів". Вони також сохнуть, і будуть ще дороблятись, але їх хоча б можна пересувати. :) 

DSC_0125.thumb.JPG.d4fcee3e62755e0ec1d3be83fe8b34b2.JPG

Реально змішую фігурки з того, що валяється вдома: радянська армія в Афганістані, американська армія в Іраку, трохи німців... Дуже допомагає в роботі над фігурками рідка шпаклівка Different Scales. Я просто набираю пару крапель на гостро заточену зубочистку, і крапаю їх в щілини, які утворилися під час склеювання цих фігурок. Значно зручніше, ніж тверда шпаклівка з тюбіків. І значно дешевше, ніж Мініпут...

Link to comment
Share on other sites

Я навіть не знаю, чим має відрізнятись екіпаж від артилеристів... Виходячи з того, що я бачив - нічим не відрізняються, бо всі вдягнені в те, що змогли дістати, хіба що у водія форма може бути замасленою. Власне біля гаубиці буде поки дві фігури, і одна ще має проходити поруч (він з каністрою, тож може бути водієм), на розвантаженні три фігури, і хтось з них також може бути і екіпажем, і один біля капоту МТЛБ, але це точно не водій, бо там буде лежати розгорнута мапа... Більше фігурок пхати трохи лячно, хоча це треба буде ще на діорамі подивитися, чи не буде провалів по композиції. 

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, Aly сказав:

Я навіть не знаю, чим має відрізнятись екіпаж від артилеристів... Виходячи з того, що я бачив - нічим не відрізняються, бо всі вдягнені в те, що змогли дістати, хіба що у водія форма може бути замасленою.

Саме водія-механіка й мав на увазі :) 

Link to comment
Share on other sites

Мотолига - це така машина, що там в маслі можуть бути всі, хто просто повз проходив. ;) А може бути навпаки, що і водій в чистому, бо поки в парку в ППД були - перевдягнувшись в комбєз добряче її облазив і відрегулював... Насправді я ще навіть не знаю, як я їх розфарбовувати буду, для мене зараз головне - поспилювати з їхньої форми зайве і наліпити те, що треба, ті ж кишені на рукавах... 

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні бився з натягуванням гусеничних стрічок. Вінілові стрічки взагалі мають певну проблематику: вони не лягають на ходову належним чином, бо пружинять. Це стосується навіть дорогих наборів. Вініл від "Скіфу" окрім того, що несхожий, ще й прогинається на ведучих зірочках. Щоб запобігти прогинанню, я наклав на передню сторону зірочок Мініпут, на який і поклав гусеничну стрічку (на ще невисохший, щоб зубці нормально лягли всередину). Сьогодні Мініпут засохнув, і я натягнув стрічку цілком на ходову. Для запобігання підняття вінілової стрічки над колесами на верхню частину коліс нанесено клей (зазвичай користувався звичайним циакріналом, сьогодні чомусь вирішив використати прозорий "Момент" - не повторюйте моєї помилки!), зверху в щілину між гусеничною стрічкою і корпусом напхав туалетного паперу і трохи погрів феном, щоб стрічка прийняла форму і приклеїлася до верхніх коліс. 

DSC_0127.thumb.JPG.f2a63ffb0b3d61b0e9fd1d61d9553261.JPGDSC_0130.thumb.JPG.c178724814f4674ee3cfdba1d357eaa4.JPG

Але під час цієї моторошної роботи я позносив купу дрібничок з корпусу машини, тож доведеться знову все це виготовляти, клеїти і фарбувати... :(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пофотографував те, що зараз є. МТЛБ задуті в базу, далі, мабуть, буду вже працювати пензликом. Фігурки задуті для виявлення проблем, вже оброблені, але після макрозйомки побачив місця, до яких не добрався. Тож робота продовжується.

АПД: Замінив фото МТЛБ, бо вони були залиті без регулювання балансу білого, і вийшли дуже синіми, що створювало хибне враження про кольори. Насправді кольори там такі, як ось зараз: 

DSC_0149.thumb.JPG.e7897ecfbdf1997971209269a52368b2.JPG DSC_0150.thumb.JPG.c8a2510e6956bffc74407807579ca425.JPG DSC_0151.thumb.JPG.4dcf88625ab0b98433c6d5f17079581c.JPG DSC_0152.thumb.JPG.fdf4266bb1a15e45dea404f6cda08755.JPG DSC_0160.JPGDSC_0161.JPGDSC_0162.JPGDSC_0163.JPG   DSC_0164.thumb.JPG.82c3bf398fec6d125afbbbc94113d1fd.JPG DSC_0165.JPG DSC_0166.JPG

З фото фігурок боркатись вже не став, там колір - геть не суттєво. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Втомився я від цієї діорами. Ще й не виходить воно так, як хотілося б. Ще й дрібнички всілякі постійно відлітають. Але все одно потрохи працюю... Зокрема зараз забруднюю і обдираю МТЛБ. Це буде довгим процесом... Дякуватиме порадам друзів, я все ж таки зробив решітки на фари. Зробив з пластику, з тягнутого літніка. Бо попередні спроби зробити щось нормальне з дроту - провалилися з тріском. Ані з пайкою, ані з суперклеєм нічого не вийшло. З тягнутим літніком можна було ще краще зробити, але я вже зробив аби воно було... 

 

DSC_0186.JPGDSC_0187.JPGDSC_0188.JPGDSC_0189.thumb.JPG.1b74458105e090afe370ef4fcab9fcb1.JPG

Link to comment
Share on other sites

4 години назад, Олексій Єременко сказав:

Як на мене, то чудові решітки вийшли. Там паче в масштабі їх лише на фото можна буде детально розгледіти. :) 

А решітки вже все... ;) Коли я наносив розпізнавальні смуги, одну випадково відламав, тож відламав вже й усі решту. Нові розпочав робити (але треба трохи відволіктись на святкування Нового Року, бо мої ж не зрозуміють). Нові роблю вже не поспіхом, правильно, перші дві виглядають значно краще (та й значно тонкіші), окрім того кріпити я буду зараз вже в отвір на корпусі, а не просто сподіваючись на клей... Там до купи відвалилися "рєснічки" над вікнами, склоочіщувачі, фіксатори тросу тощо - тож воно буде все робитися знову, підфарбовуватись, і, відповідно - МТЛБ будуть виглядати трохи інакше... Зокрема на другому МТЛБ я переробив скло і зроблю водійське вікно також відкритим, бо там також "рєснічка" відвалилася...

Link to comment
Share on other sites

Процес перейшов у більш-менш фінальну стадію. Зазвичай на цій стадії я поспішав якомога скоріше все закінчити, бо здавалося б - вже все, і техніка зроблена, і фігурки на місці... Але - не цього разу. По-перше підставка цього разу робиться і перероблюється в процесі, у тому числі змінюється рельєф, щоб фігурки стали належним чином. А зміна рельєфу - потребує наново потім флокувати, фарбувати, розкидувати речі... Тож цей процес я не встиг закінчити за вихідні, будемо сподіватись, що протягом цього тижня буде час потрохи доробляти... 

DSC_0242.thumb.JPG.f6adede67aa3e1c6c9ef6533f706ea08.JPG

Link to comment
Share on other sites

Наперед вибачаюся за, можливо, хибні запитання. Ніколи особисто не перебував у місцях розгортання бойової техніки, споглядаю з дивана...

Можливо, варто додати вдавлених слідів від гусеничь та коліс гаубиці? В гусениці трохи напхати земельки з травичкою? Чому під мотолигами відсутня трава?

:) 

Link to comment
Share on other sites

Якщо МТЛБ їде по незасіяному полю - вона не вирве траву гусеницями, це треба щоб або після дощу, або велика колона йшла. Тому я просто трохи прим'яв травичку, ну ще, мабуть, спробую кольором виділити. З гусеницями і брудом ще буду працювати. А трава під МТЛБ насправді є, але це той "перший" флок, який був вперше "засіяний" з саморобного флокатора, без розуміння і досвіду, потім зафарбована, а місцями зверху покладена багнюка, яку я не зміг засіяти новим флоком. Спробую щось змінити, але ось тут воно як раз навряд чи вийде... 

Link to comment
Share on other sites

Все, роботу припиняю, розміщаю фото в Галереї. Не все зроблено, як планувалося, однак занадто великий ризик зіпсувати те, що хоча б якось вийшло. Тому - вирішив зупинитись і вважати роботу закінченою.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

×
×
  • Create New...