Jump to content

Експозиція до першого визволення Харкова взимку 1943 року


Recommended Posts

Шановне товариство!
 
Маю до вас велике прохання!
 
Музей Харківського національного університету будівництва та архітектури (ХИСИ) готує експозицію, присвячену першому визволенню Харкова взимку 1943 року. Експозиція проходитиме з 14.03 до 28.03.2018 у приміщенні музею університету.
Для експозиції потрібні моделі будь-якої техніки того періоду, в ідеалі, що брали участь в операції, але підуть також із інших театрів бойових дій на території СРСР.
Бажані масштаби: 1/35, 1/48, 1/32.
 
Моделі будуть експонуватися під прозорими ковпаками.
Бажаний термін надання музею - не пізніше 12.03.
 
Кожному небайдужому, хто принесе модель, гарантую літру пива!:)
Link to comment
Share on other sites

3 години назад, Dronych сказав:

Извините, у меня масштаб  1/72.

Дякую!
Тут справа не в масштабі: тема більше до місцевих, бо ж тягнути із Києва модель зовсім не комфортно буде.

Але якщо Ваша ласка, то можете взяти участь, ми відкриті до співпраці та залюбки продемоструємо Ваші моделі!:)

Link to comment
Share on other sites

10 часов назад, Hartmann сказал:

Абы что-то ляпнуть? :wacko:

Да ёлки-метёлки. Да за что-же Вы меня так ненавидете? На какой мозоль я Вам наступил?

Link to comment
Share on other sites

Вы в Киеве? Мероприятие - в Харькове. Собираетесь приехать на 2 недели и выставить? Нет. Тогда зачем писать абы что? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

57 минут назад, Hartmann сказал:

Вы в Киеве? Мероприятие - в Харькове. Собираетесь приехать на 2 недели и выставить? Нет. Тогда зачем писать абы что? :wacko:

Ну теперь мы "Лучшие враги".:D.

Я молчу.

Link to comment
Share on other sites

Откуда тебе знать - поедет человек или нет?

Емнип, не так давно его обвиняли, что он только балаболит и ничего не строит. А в Броварах пара его моделей стояли... 

Чуть терпимее, плз. Если я озвучу, что меня бесит - половину френдов из ленты удалить придется ))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...