Jump to content

Tamiya Pink Primer


Jeka

Recommended Posts

Пишут что если красить в красный по этому грунту то цвет будет лучше играть чем если красить по серому или белому, интересно попробовать и сравнить. 

Link to comment
Share on other sites

5 минут назад, Jeka сказал:

цвет будет лучше играть чем если красить по серому или белому

Что мешает добавить в белый грунт красную краску, сделав грунт розовым?

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, Genry сказав:

Что мешает добавить в белый грунт красную краску, сделав грунт розовым?

Хіба шприцом в балончик, але тоді він не буде дути.

Link to comment
Share on other sites

7 минут назад, Genry сказал:

Что мешает добавить в белый грунт красную краску, сделав грунт розовым?

Это еще больший изврат чем розовый грунт :D

Link to comment
Share on other sites

@Jeka Я б не сказав, що це такий уже ізврат. Це корисна штука для тих, хто грунтує моделі перед покраскою, особливо для автомобілів, або під кольори червного відтінку. Я знаю по собі, що червоний колір іноді дуже важко накласти.
І взагалі, я б собі взяв, під грузовик.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, -Sabik- сказал:

@Jeka Я б не сказав, що це такий уже ізврат. Це корисна штука для тих, хто грунтує моделі перед покраскою, особливо для автомобілів, або під кольори червного відтінку. Я знаю по собі, що червоний колір іноді дуже важко накласти.
І взагалі, я б собі взяв, під грузовик.

Я всегда на белый грунт краску ложу, но хотел бы попробовать, так сказать, увидеть воочию как заиграет краска :)

41 минуту назад, Apple сказал:

В авто грунтах є жовтий, сірий, білий, чорний, червоний кольори. Щоб не нівелювати вплив кольору грунту то разі 5 тркба перекривати.

 

іваіаіп.jpg

Эти грунтовки в основном для металла, как они с пластиком?

Link to comment
Share on other sites

Немного беспокоит один вопрос: когда кладешь краску на белый грунт, то получаешь в точности тот цвет, что налит в пузырек. А здесь, не изменит ли розовый грунт окончательный цвет, хоть не на много. Серый грунт ведь ощутимо затемняет цвет.

Кстати, если не изменяет память, то эта грунтовка года 3 назад появилась.

Link to comment
Share on other sites

Автомобільні в балонах теж для метала, але користуємось ними. Акрилові в банках металевих дуже густі і там грубий пігмент тому в нашому модельному ділі не підходять. 

На білому грунті  фарба яскравіша , на чорному темніша, сірий вроді як нейтральний рахується.

Link to comment
Share on other sites

Взагалі, ці розмови про колір є абсолютно суб’єктивним підходом. Грунт служить в першу чергу для виявлення недоліків поверхні, а вже другорядна функція - це покращення адгезії фарби. З іншого боку кольоровий грунт виконує функцію полегшення фарбування, як наслідок потрібно наносити менше шарів на поверхню для досягнення бажаного результату. Наприклад у Ваєхо є грунти, призначені виключно для цього - такі як Light Ghost Grey, оскільки акрилові фарби так чи інакше поступаються емалям в покривній здатності, і як наслідок, потрібно наносити більшу кількість шарів.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...