Jump to content

Аерограф AirCobra від Ammo by Mig Jimenez


Recommended Posts

The AIRCOBRA is made in the USA with 100% American materials. All of this in a package inspired by the aesthetics of the golden age of the 1980´s.

The features of this airbrush are:

  • *Gravity Feed Double Action Airbrush 
  • *0.3mm nozzle. 5 ml (1/6 oz.) paint cup 
  • *PTFE (Teflon) seals
  • *Long life material components
  • *Controllable Spray Pattern Range: Technical Pencil Line 0.4 mm to 4.5 cm (.015" to 1.75")
  • *Atomization Scale: ~90 micron
  • *Comfortable Trigger
  • *Reversible Spear Tip Guarded Air Cap for better airbrush performing and easier cleaning while in use
  • *EasySet Trigger Range Adjustment
  • *Air Hose Connection Size: 1/8
  • *Useful with any kind of paint media (Acrylics, Enamels, Lacquers, Inks, Dyes, Urethanes, etc)

00001.thumb.jpg.2c8515ac2df3f71a94b2dbf166f7f073.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
В 29.11.2017 at 11:38, Олексій Єременко сказал:

Блііііін, а його однозначно візьму. :) 

https://www.eastmodels.sk/clanky/660/aktuality/aircobra-ammo-by-mig-jimenez-recenzia--video.html

Леша, просто поискать добра от добра или мигуэль - это бренд? Чем за такие деньги H&S не устраивает???

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, buratino said:

Леша, просто поискать добра от добра или мигуэль - это бренд? Чем за такие деньги H&S не устраивает???

Міхуєль собі тіпа бренд зробив? Авфтарітєт нєушибіцца?

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, buratino сказав:

Леша, просто поискать добра от добра или мигуэль - это бренд? Чем за такие деньги H&S не устраивает???

Мені просто "за заслуги перед вітчизною", то всьо по оптовим цінам продається. :) От запав в душу дизайн та упакування.

А те, що то все не їх оригінальний інструмент, то вони й не приховують. :) 

Link to comment
Share on other sites

13 хвилини назад, buratino сказав:

У миХУЙэля заслуги ещё те. Хотя чего не купишь ради красивой жестяной коробочки ... (без обид)

Всьо ОК :) 

Фарба мені його взагалі не подобається. Теж для наглядності: його оригінальний іспанський грунт какашковий, а от перепак американського One Shot - найс. :) 

ТАй самого Михайлика Міга я не поважаю як особистість. Мав нагоду певний час з ним переписуватися та скайпитися...

Link to comment
Share on other sites

І от шо я вам скажу, хлопці... Аер - тільки H&S, фарба - тільки Ганза і Тамія. Бо H&S роблять в НІМЕЧЧИНІ, а Ганзу і Тамію в ЯПОНІЇ! А в яких $бєнях роблять івати і їм подібне і де хіменесять міхуєлєву фарбу - ніхто не знає, а хто знає той ні за що не признаеться.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Сергій Фляшко said:

І от шо я вам скажу, хлопці... Аер - тільки H&S, фарба - тільки Ганза і Тамія.

І шо я тобі скажу, зьома. Хєрня то все. В мене аер безан, фарба тамія, ганза, хома, італ і ваєхо. Мені тепер то всьо спалить і лишить тільки тамію і ганзу? Ну дапустім. А потім шо, продати нирку шоб купити хардер? Ну добре, шо в тебе є такий, но зараз важкі часи і навіть афтер на улюблений літачок страшно купувати. Сам же розумієш, два малих спиногриза, комуналка і ше батя на шиї зі своїми фінансовими праблємами і операціями. Такшо тут не до якості і доведеться працювати з тим, що є в наявності, бо фірмовий афігенський інструмент мені буде не доступний ще років 5. Мінімум. Сорі.
А балакати можна довго.

Всіх люблю і цілую.

П.С. Мігель - гівнюк. Просто тупа іспанська барига.

Link to comment
Share on other sites

І да. Я збочинець, бо роблю самодєлки, но то не від харошей жизні, а від того, шо наразі не можу собі дозволити модель з допами, а маю вагон коробок, треба шось робити з того. І просто хочеться шось унікальне.

Link to comment
Share on other sites

Понімаеш... Я ж не кажу шо всьо, крім мною перерахованого треба спалить і викинуть! Я починав з "білоруса", нітри з київського ринку на вул. Юність та "ішаків" за 45 копійок славної київської фабрики ім. Ватутіна. Як бачиш (пам'ятаеш) - живий і здоровий! Просто прагнути і рухатись треба до чогось гарного і якісного, а H&S з моєї точки зору це як Ролс-Ройс який купують один раз в житті (ну і звісно солярою з тепловоза його не заправляють). От і все.

Згоден: Мігель - барига, але як не крути талановитий барига!!

Link to comment
Share on other sites

11 година назад, -Sabik- сказав:

шо я тобі скажу, зьома. Хєрня то все. В мене аер безан, фарба тамія, ганза, хома, італ і ваєхо. Мені тепер то всьо спалить і лишить тільки тамію і ганзу?

Вельмишановні колеги!

Ви ж розумієте, що кожна людина індивідуальна. В кожного своя особистість, умови, бачення..........

  • Як я бачу "як має виглядати дискусія на форумі" коли відкриваю тему: обговорюємо конкретно предмет теми, недоліки, переваги, особливості, вплив на галузь в цілому....
  • Як все відбувається насправді: у всих першою фразою звучить "Та я...", "Та в мене...", "Та сходи в епіцентр...". Всі просто розповідають про себе і свої проблеми.

Не сприйміть це занадто особисто на власний рахунок. Звичайно, добре, що кожен ділиться своїм власним досвідом. Але саме через це вся дискусія потім переходить на особистості, а про тему рохмови ніхто й не згадує.

Я не жаліюся, просто така дійсність. Не бийте мене сильно за мої думки. :) 

Link to comment
Share on other sites

Льоша, як бачу це я: якщо річ або модель дійсно варта уваги - йде обговорення саме по темі і з конкретними думками й висловлювання з приводу сабжу. Але якщо якийсь черговий хитрожопий "мыша хіменес" хоче зрубати бабло, користуючись своїм ім'ям (доречі з дуже сумнівною репутацією) - то що тут обговорювати. Таких "бізнесменів" завжди вистачає і відношення до них у багатьох тверезомислячих людей однакове - негативне. Тому і теми про "новий супер-пупер аер або кусачки від менг" викликають тільки бажання підкинути ще чогось на вентилятор. 

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, buratino сказав:

Але якщо якийсь черговий хитрожопий "мыша хіменес" хоче зрубати бабло, користуючись своїм ім'ям (доречі з дуже сумнівною репутацією) - то що тут обговорювати.

За аналогіями з відгуками про побутову техніку, наприклад... Негативних відгуків набагато більше, ніж позитивних не тому, що техніка гімно, а тому, що про погане людина поспішає написати. А як гарне, то менше мотивації написати відгук. Купив, працює, то й добре...

Я до того, що море людей (можу пальцями потикати на два десятка) досить успішно працюють з хімією того ж Мігеля, в захваті від його продукції та не відчувають до нього огиди. :) Прошу під словом "мігель" розуміти продукцію абсолютно будь-якого виробника.

Кожен висловлює свою думку. Звісно. І я теж. Але ж так можна просто злякати людину, яка би в майбутньому могла би спокійно і успішно користуватися продукцією того ж "мігеля".

А щоб сказати "цей аерограф гімно", то потрібно його хоч в руках потримати для початку. А уявіть собі, ненароком це мігель перепаковує той же H&S зі своїм логотипом, а ви його вже обплювали. :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Lipton Он в пакетиках в виде пирамидок продается. там прям на коробке они нарисованьі.
    • Это какая марка чая? На будущее 
    • Что то я пропустил это. Ну у себя я делал примерно так. Спереди намечал отверстие иглой строго по центру. Потом растачивал сверлом от малого к большему. Наибольший диаметр сверла соответствует диаметру головки самонаведения. Посадочное место таким образом подготовлено. Далее делал саму головку. Для этого используя тоже самое сверло в качестве пробойника я делал сначала круглую основу из тонкого пластика, а потом саму головку из фольги-самоклейки. Ну а потом, как уже понятно, устанавливал всё это в посадочное место. Примерно так.
    • Еще хороший вариант, это пакетики для заварки чая, где они сделаны не из бумаги, а из своего рода сеточки. Я себе отложил парочку таких, хотя применять еще не доводилось.
    • На первый раз весь офф-топ удаляю. Каждый, кто далее этого поста напишет не по теме, уйдет в Reed only.  Надеюсь на понимание. 
×
×
  • Create New...