Jump to content

Малярна стрічка HPX


maj1

Recommended Posts

Всім доброго дня-вечора. Раз тема: маскі, то мабуть сюди. Всі моделісти використовують в своїй роботі малярну стрічку-буд то Тамію чи подібну продукцію, яку виробляють деякі фірми для нас . Але її довжина-ширина, та й ціна , скажемо так інколи не співпадають. Хлопці надибали в Епіцентрі малярну стрічку НРХ, схожу біль- меньш на Тамію. На днях були теж в цьому маркеті і придбали ще один вид стрічки- делікатна, як надруковано на етикетці .Ціна примірно грн. 75-80. Ну і фото данного продукту:

IMG_20171116_111117.jpgIMG_20171116_110903.jpgIMG_20171116_110922.jpgIMG_20171116_110943.jpg

IMG_20171116_110954.jpgIMG_20171116_111007.jpg

Link to comment
Share on other sites

Цікаво. От ще хтось провів би тест стрічки на пофарбованих моделях ,було б класно.Якщо я знайду таку,то обов*язково зроблю це.Дякую за інфу.

Link to comment
Share on other sites

Пробовал не раз - та же тамия. Берите смело! Если интересно, посмотрите мои модели, многое из больших поверхностей в них закрыто именно этой лентой.

Link to comment
Share on other sites

Дякую за поради. Буржуї зажерлися-одна і та ж стрічка(майже), що для мулярів, що для моделістів... :rolleyes:, але для моделістів окремий  напис  і більшою ціною.Попробуй зрозуміти їх - однозначно менталітети у нас різні,

Link to comment
Share on other sites

11 час назад, buratino сказал:

Пробовал не раз - та же тамия. Берите смело! Если интересно, посмотрите мои модели, многое из больших поверхностей в них закрыто именно этой лентой.

Яку, жовту чи блядо-фалетову (не матюк:lol:) брати?

Link to comment
Share on other sites

А взагалі бери дві і попробуєш, якщо є така можливість.
Доречі, є ще аналог - TESA. Теж не пошкодуєш. В мене модель лежить заліплена тесою уже пів року і на залишку клею на моделі.

Link to comment
Share on other sites

25 минут назад, -Sabik- сказал:

Жовту. Вона трошки більш еластична

 

Але на фалетовый:lol: пише, що делікатна.Може вона не так фарбу віддирає з моделі?

Link to comment
Share on other sites

12 минуты назад, -Sabik- сказал:

Треба пробувати.

 

12 минуты назад, -Sabik- сказал:

Треба пробувати.

Дякую за поради та підказки. Буду в Новій лінії міняти(здавати) лампочку (діодна вмерла передчасно:(), заодно подивлюсь і на скотч.

Link to comment
Share on other sites

Кроме степени адгезии, эластичности, и отслоения клеевого слоя стоит еще обратить внимание на влияние клея на краску и прозрачный пластик.
Как-то заклеил подобным строительным скотчем стекло авто в 24-м... Нак что вам сказать? За несколько недель подплавил сцуко... Стеклышко слегка матовым стало.
Конечно, возможно, грунт Тамиевский просочился через скотч и вступил в реакцию с клеевым слоем, но не суть... Все равно херня получилась со "стеклом", и нужно тестировать образец.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Fokkerd21 said:

Якщо не секрет, де брали?

Мені мій друг москвобандерівець спрезентував уже 2 роки як тому. Але вона є в продажу і в нас. Треба гуглити. Для цього потрібно в адресному рядку програми-переглядача (браузера) ввести google.com.ua і в рядку запиту по центру написати наступне: лента TESA купить Киев / лента HPX купить Киев / лента ****** купить в Украине.
А далі переходити за посиланнями.

Link to comment
Share on other sites

6 минут назад, hellcat79 сказал:

Якщо не секрет, чим вигідно відрізняється дана стрічка від тієї ж Тамії (яка дає асортимент по ширині стрічки)? Цінова "політика" також цікавить.

Практически анолог тамии,разницы не заметил,за 70-80грн маток 25метров,ширина вроде 25мм. Хотя раньше года два или три назад,в мотке было 50метров. Сам юзаю года три,наконецто перестал экономить скотч))))))

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, hellcat79 said:

Якщо не секрет, чим вигідно відрізняється дана стрічка від тієї ж Тамії (яка дає асортимент по ширині стрічки)? Цінова "політика" також цікавить.

Я приведу простий приклад: Тамія не має свого власного виробництва інструменту, бо це не рентабельно, тому замовляє на інших заводах їхню продукцію зі своїм брендом, як наприклад в OLFA. Тому , як споживач можу сміливо купувати напряму ольфівські леза в представництва Ольфи в Києві з доставкою, без того, щоб чекати 2 тижні на 2, 3, або 5 ніж з набором лез від Тамії і значно дешевше. Така сама ситуація і з їхніми клейкими стрічками. Вони їх замовляють або в HPX або в TESA - це не суттєво, але продукція здорожчується за рахунок брендування. Отже, навіщо платити більше, якщо можна купити дешевше вищеперлічені товари напряму від представника в Україні?

Гугліть і вам відкриється (с). ))))

Link to comment
Share on other sites

3 минуты назад, -Sabik- сказал:

Я приведу простий приклад: Тамія не має свого власного виробництва інструменту, бо це не рентабельно, тому замовляє на інших заводах їхню продукцію зі своїм брендом, як наприклад в OLFA. Тому , як споживач можу сміливо купувати напряму ольфівські леза в представництва Ольфи в Києві з доставкою, без того, щоб чекати 2 тижні на 2, 3, або 5 ніж з набором лез від Тамії і значно дешевше. Така сама ситуація і з їхніми клейкими стрічками. Вони їх замовляють або в HPX або в TESA - це не суттєво, але продукція здорожчується за рахунок брендування. Отже, навіщо платити більше, якщо можна купити дешевше вищеперлічені товари напряму від представника в Україні?

Гугліть і вам відкриється (с). ))))

Я в Києві на дарниці якось затарився тамією - довольний і ще є запаси.

Link to comment
Share on other sites

Ще одне. Якщо справді не знаєте як шукати, то підкажу:
1. Клейкі стрічки - HPX, або TESA - є представництва в Україні, які їх возять. Якщо знайдете фірму-дистриб’ютора - вам не відмовлять в продажі, або скерують в правильному напрямку, де це можна придбати. Клейкі стрічки на будь-який смак і колір також возять фірми, які займаються рекламними матеріалами. В Україні найбільші - це Аверс, Пластикс, Промдизайн і в кожному більшому місті є, як мінімум їхнє представництво.
2. Леза. Та сама ситуація - шукайте по бренду фірму, яка їх возить. Ольфа має офіційного дистриб’ютора, який продає від одної одиниці навіть укрпоштою.
3. Шпатлівки. Все аналогічно.

Link to comment
Share on other sites

32 минуты назад, hellcat79 сказал:

Якщо не секрет, чим вигідно відрізняється дана стрічка від тієї ж Тамії (яка дає асортимент по ширині стрічки)? 

Таврія і мерс після зустрічі з кразом виглядають однаково,то навіщо купляти дороге? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

45 минут назад, Gavrosh сказал:

Таврія і мерс після зустрічі з кразом виглядають однаково,то навіщо купляти дороге? :rolleyes:

В данном примере,краз это малятная лента.)))

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Gavrosh сказал:

Таврія і мерс після зустрічі з кразом виглядають однаково,то навіщо купляти дороге? :rolleyes:

Я зрозумів Ваш сарказм. Але коли у Вас майже готова модель і  обломатись наприкінці коли невідомий для Вас девайс зірвав фарбу, якось не має бажання. Наприклад маски зі стрічки від тамії можуть знаходитись досить довго на моделі не залишаючи після себе клейкої субстанції, не змінюючи базового кольору, і звичайно, не обдираючи фарби. Саме в цьому була суть мого питання.))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...