Jump to content

ПРАВИЛА. Групбілд "Наземна військова техніка. ГБ2018"


Recommended Posts

Групбілд "Наземна військова техніка. ГБ2018"

Шановні друзі!

  1. Період проведення ГБ з 15.11.2017 по 01.05.2018.
  2. Долучитися до участі в ГБ можна від зараз до останнього дня включно.
  3. Для долучення до цього ГБ просто відкривайте тему в цій гілці. Можна приймати участь з будь-якою кількістю моделей.
  4. До участі допускаються моделі військової наземної техніки будь-якого періоду, будь-якого масштабу, різного класу (танки, БТР-и, САУ, вантажівки, тощо). В процесі набирання кворуму учасників буде поділено по категоріям. Допускаються початі моделі станом не більше 20% готовності (можливі виключення на розсуд адміністрації).
  5. Обов'язковою умовою є демонстрація процесу складання в спеціально відведеній гілці форума (фото + коментарі).
  6. Модель має будуватися лише на "килимках" (таку назву має в побуті даний форум). Може бути перенесена з інших ресурсів, але завершена тут. Допускається демонстрування в соціальних мережах, в своєму блозі, тощо, але не на інших модельних форумах.
  7. По завершенні процесу збирання автор має опублікувати від 7 до 15 фотографій з поміткою "ГОТОВО". Розмір фото не більше 1600px по довгому боці. Дозволяється розміщення фото більшого розміру, але такі світлими мають бути вставлені не прикріпленням файла, а за допомогою URL-посилання. Публікація не пізніше 23:59 за київським часом 30 квітня 2018 року.
  8. Голосування буде проводитися з 2 по 10 травня. В голосуванні приймають участь користувачі форуму. Якщо Ви учасник цього ГБ, то в своїй номінації не голосуєте, тільки за "сусідні".
  9. Голосування відбуватиметься за десятибальною шкалою з підбиттям середнього балу.

Перші три номінанти отримають відповідні медалі до профілю на "килимках". А переможець отримає спеціальний модельний зелений килимок з власним іменем та назвою ГБ на ньому.

Link to comment
Share on other sites

Предложения: 

 

6. Не демонсруватися, а будуватися 

7. от . до 15 фото размером не более 1600 пк по длинной стороне. Допускается публикация фото большего размера, но они должны быть вставлены не файлом, а через ссылку

8. Могут голосовать участники из других номинаций. Не голосуют только в своей

Голосование проводится по десятибальной шкале 

Link to comment
Share on other sites

12 година назад, Коля Украинец сказав:

Підбитий не буде, але россіянцям точно не зподобається.:)

Шановні. Давайте не будемо скочуватися в політику. Можна будувати хоч армати. Головне - МОДЕЛІЗМ.

Link to comment
Share on other sites

Я тут подумав, у кого є незавершені стройки в розділі "В роботі" в БТТ, то можемо перенести сюди. Буде стимул завершити їх. :)

Хто захоче, пишіть - я перенесу сюди в ГБ. :) 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Олексій Єременко said:

Я тут подумав, у кого є незавершені стройки в розділі "В роботі" в БТТ, то можемо перенести сюди. Буде стимул завершити їх. :)

Хто захоче, пишіть - я перенесу сюди в ГБ. :) 

Можете очередного MRAP-а перенести :)  M-ATV [Kinetic][1/35]

Link to comment
Share on other sites

Добрый день. 

Прошу разрешения поучаствовать в ГБ с набором от Trumpeter, а именно 00920 - Pzkpfw IV Ausf.H, 1/16. Буду стараться успеть в сроки.

Модель начата сборкой и будет перемещена из другого ресурса

_DSC1760_hf.jpg

_DSC1962_hf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Пам"ятаю, говорили, що зробимо категорії в ГБ, щоб хоч якось його систематизувати.   Є пропозиція зробити на сьогодні 2 категорії:    1. МРАПи, БТРи, інша колісна техніка.      2. Танки, САУ, інша гусенична техніка. 

П.С. Правда, мені з моїм Ганомагом хоч розірвись - і гарний і розумний :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...