Jump to content

Recommended Posts

Розпочав (фактично вчора) нову роботу. Планується діорама з двома МТЛБ і гаубицею Д-30 від "Скіфа"

 skif_mk213_art_complex.jpg 835bddc637e4b8a48fb021ba6cb988ff.jpg

 Фігурки і доповнення будуть додаватися "по ходу пьеси". Хоча планую робити "мотолиги" без доповнень і переробок (на діорамі копійність геть не головне) - все одно треба багато переробляти.

Зокрема передні смотрові люки в МТЛБ. Вчора і сьогодні вибрав пластік і закрив їх склом. Спочатку планував заклеїти їх прозорим пластиком з блістеру на прозорому клеї "Дракон", як я робив, наприклад, на "Магді"

DSC_0155.JPG.dd1bfdd1f1f1fe99dbd3c6f89aa 

однак виявилось, що сюди ідеально підійшли бокові стекла від  моделі ІСМ "Опель Капітан". 

Тож створюю тему, щоб помітити початок роботи, і буду заповнювати по мірі натхнення...  

 

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, Dmitry Che сказал:

Д-30 дуже дровяниста......

Це я знаю... :( Тому спробую зробити її таким чином, щоб увага відволікалася від матчастини. Задум певний є, але можливість його реалізації можна оцінити лише після початку роботи з Д-30... У будь якому разі гармата не планується на буксирі. 

Link to comment
Share on other sites

Планується, що в МТЛБ будуть відкрити всі люки, ну або майже всі. Тож я роблю машину всередині. Насправді набір "Скіф" не такий вже й поганий щодо "фаршу".

DSC_0625.thumb.JPG.90a42b714a0f4632e4a97a50c734963e.JPG

Треба доробляти, зрозуміло. Зокрема треба зробити зсередині всі бійниці і прорізати смотрову щілину по правому борту. 

DSC_0626.thumb.JPG.ae9e481a62e6b96742eaacaa4bba6b48.JPG

Ще треба подумати щодо рамки на передні люки. Те, що дається у фототравленні "Скіфу" - не підходить за розміром, купувати фототравлення АСЕ чи Едуард тільки заради двох-трьох елементів якось не хочеться. Тож буду думати...

DSC_0628.thumb.JPG.d077c2b800b141600696ad4cde3969ed.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Дякую! Зробив прямі посилання з Гугл-диску - в мене показувало, а у решти, значить, не можна було побачити. Буду знати на майбутнє! 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
В 02.10.2017 at 17:09, Dmitry Che сказал:

Нарештi) Я думав, що покинули... 

Це МТ-ЛБ Нової Пошти, чи шо?:D

Та куди ж я подінуся з цього підводного човна! Просто дуже рідко виходить сісти і спокійно попрацювати. Тож воно і тягнеться дуже повільно. А фотографувати кожну маленьку заклепку я якось все ж таки не вважаю за потрібне. Тим більше що проміжний результат часом жахає.

Щодо Нової Пошти неправда - там і Ін-Тайм є, тож антимонопольне законодавство дотримано і порушень закону про рекламу немає! :P

Link to comment
Share on other sites

Залив підставку гіпсом. Прикинув, як то кажуть, на місцевості - що до чого. Треба шукати фігурки, які будуть підходити для переробки в українських військових і мати відповідні пози - бо тих, що в мене зараз є, замало! А на цій діорамі їх має вийти десь десять щонайменше...

22789076_1719155254762157_68714394804983

 

Link to comment
Share on other sites

Щонайменше четверо розгортають саме гаубицю, щонайменше двоє-троє розвантажують мотолигу, і ще десь троє будуть біля тактичної мапи. Цирку не буде, композиційно воно має бути виваженим. Але - подивлюся, як воно буде, бо знайти такі фігурки, які треба - трохи проблематично. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Aly said:

Залив підставку гіпсом.

Я не спеціаліст в діорамах, але я б з гіпсом не працював однозначно. Брудно, бридко і важко.
Я б використав екструдований пінопласт (яким підлогу утеплюють). Він клеїться клеєм "Титан", або "Дракон".
А зверху б замазував його уже по місцю якоюсь акриловою шпатлівкою - типу "рідкі цвяхи". Їх є вагон різних у пластикових ємностях з лопаткою в будмаркетах.
Потім цю підставку набагато легше було б фарбувати. Ну і з тою шпатлівкою приємніше працювати. Вона коли застигає, то покривається скоринкою і в цей момент її можна легенько формувати.

ХЗ - це моя думка. Я свою діораму буду робити тільки так.

Link to comment
Share on other sites

10 годин тому, -Sabik- сказано:

я б з гіпсом не працював однозначно. Брудно, бридко і важко.

Зразу видно що ви ніколи ремонт у квартирі не робили:D.

Гіпс найчистіший єкологічний матеріал! Він швидко стигне, добре клеїться і фарбується, не змінює з часом форму. Єдине, що він важкий. Під час заливки деталь бажано армувати, та підфарбувати воду тушью - тоді відливка буде сірою, і ймовірні сколи на будуть так помітні.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MARADER said:

Зразу видно що ви ніколи ремонт у квартирі не робили:D

Пів квартири своїми руками – шпатлювання, гіпсокартон, проводка, плитка, меблі (а взагалі - я графічний дизайнер) і саме через те і написав про альтернативу гіпсу.
Такшо нінада. Я з гіпсом на діорамах не працював :D.

Link to comment
Share on other sites

Я з гіпсом працюю давно, в ньому дійсно мінус - це вага, але фактично це - єдиний мінус. Але в даному конкретному випадку там не багато гіпсу, а підставка такої діорами і має трохи важити. Все решта з ним робити дуже добре: він легко фарбується, на нього легко все приклеюється, він при цьому значно дешевше акрилових шпаклівок (в мене вони також є). До речі це - поки що просто база, там додатково буде створюватись місцями рельєф, у тому числі за допомогою акрілу (якщо він в мене ще залишився), хоча варіантів створення рельєфу - безліч! Коли робив модель БМД-2 (робив, перебуваючи в армії в зоні АТО) - рельєф створювався з просоченого епоксидним клеєм  туалетного паперу, який додатково вивалювався в багнюці під ногами:

IMG_20160917_081035_1.thumb.jpg.6a2bd3e20ae2803284c33e28e715ca4f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Здається, доробив гаубицю Д-30. "Скіф" робить геть неправильну казену частину гармати, тут мова не про міліметри, тут дуже-дуже відрізняється, при чому здалеку можна побачити - тож я спробував замаскувати залишками фототравленої маскувальної сітки. В черговий раз переконався, що використовувати цю сітку для накриття складних рельєфів не варто - вона пружинить. Не зважаючи на кількість обжигів. Згодом буду сподіватися, що на діорамі всі ці недоліки будуть не так помітні, як при розгляданні окремої гаубіци, та ще й знятої в режимі макрозйомки. Нагадаю - гаубиця за задумом саме під час розгортання: вона піднята на домкраті, станіни тільки лише повертаються бійцями. 

DSC_0719.thumb.JPG.4a4298ef91b195c6f437d18d44deeab9.JPGDSC_0720.thumb.JPG.328be8c8ec82ad2f5ed56365b13ed13a.JPGDSC_0721.thumb.JPG.708cce1e56439d80278f2e79453b56ee.JPGDSC_0722.thumb.JPG.68a1c0f7b8379ae4cef189b8c61688b9.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 годин тому, Aly сказано:

"Скіф" робить геть неправильну казену частину гармати

Я би не був таким категоричним - у Скіфа вона не стільки неправильна а неправильно збирається по інструкціі. Треба її трохи підрізати і глибше вклеїти - щоб не виступала за цапфу. Та й не завадить добавити деякі відсутні деталі і буде не гірше ніж у Трампа, за малі гроші:)

 

DSCN9923.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, MARADER сказал:

Я би не був таким категоричним - у Скіфа вона не стільки неправильна а неправильно збирається по інструкціі. Треба її трохи підрізати і глибше вклеїти - щоб не виступала за цапфу. Та й не завадить добавити деякі відсутні деталі і буде не гірше ніж у Трампа, за малі гроші:)

 

DSCN9923.JPG

Згоден, що там можна переробити, але перероблювати там багатенько. Якось я більше уваги придав переробці двох МТЛБ від "Скіфа", що також будуть на діорамі, тому Д-30 залишилася "ізкоробочна" (майже).

122mm_d-30_023.thumb.jpg.754f8036fea2260b296314689dd72764.jpg

Link to comment
Share on other sites

Треба було щось напухаті у покришку (всавити резинову трубку або щось подібне), та прохи підточити диски- тоді можна прибрати щілину між диском і резиною.

Link to comment
Share on other sites

З колесами не став боркатись - бо буде ще замазуватись багнюкою. Та й з усіх інших негараздів моменти з дисками найменш помітні. Бо хоча й пам'ятаєш, що дрібниць в нашій справі не буває - але не до всіх дрібниць доходять руки і є на них час. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • DimaADA, Sarmat - дякую!  Sarmat, РН с двох частин збирається - в одної зробив ножем паз на товщину міді та вклеїв суперклеєм. А якщо ти про білу детальку – це заготовка під хвостовий ліхтар – просто шматочок пластикового круглого профілю – зробив V-образний паз та приклеїв звичайним клеєм. А 
    • С возвращением!👏 Просто поражаюсь, как у людей так аккуратно получаются такие тонкие работы. Мне приходится маскировать все грунтом и покраской  А вот ту маленькую детальку на краю РН как крепил?
    • Это по сути ультраглянцевый лак типа Футуры, шагрень хоть и осталась, но поверхность стала заметно более гладкой, и смывка хорошо растекалась.
    • Я как-то это недопонял - каким образом?
    • Не удержался) Быстро собрал все до кучи. Отдельные зализы вкупе с мягким пластиком дают возможность нормально всё спозиционировать, хотя на скотче все гуляет, конечно.  Кроме необходимости шпаклевать стыки по заливу и по закрылку ради тонких кромок (собственно, решение в украинских разработках последних лет очень популярное) - никаких сложностей не предвижу.  Самолет с эстетикой классических маслкаров (или наоборот, но это не суть)
×
×
  • Create New...