Jump to content

Recommended Posts

Прикольно. Цікаво, скільки ж воно буде в Україні коштувати? І додатково ніхто не підкаже, чи не ставився цей двигун ще на щось? 

Link to comment
Share on other sites

Движок - шедевр! А теперь 20 сек скепсиса: первое -  из всего этого великолепия, если не откидывать кабину, виден будет только картер :( И нафига оно надо за дополнительные (неважно, сколько) денег? Второе - резинки я бы вообще не использовал, имеют свойство со временем (очень непродолжительным) менять структуру и рваться.

Link to comment
Share on other sites

22 минуты назад, Tali сказал:

Ну вот и начнут все открывать капоты и откидывать кабины.. )

Всі може й ні, а ось я таке люблю, наприклад! ;) Але Шишиги поки що в планах немає... 

Link to comment
Share on other sites

До речі, певну частину ГАЗ-66 зібрали і в Кременчузі на заводі :)

А двигун ЗМЗ-513, крім як на ГАЗ-66, ще встановлювали на ГАЗ-24, ГАЗ-53, ГАЗ-3308 «Садко», ГАЗ-3307, ГАЗ-33074.

Двигун можна ще приспособити на діораму, що зображує майстерню, наприклад. Або розкурочений ГАЗ-66. Або на дорозі валяється :) 

Link to comment
Share on other sites

Я так думаю краще б було починати з двигунів для капотних авто - Крази, Урали, Зіли, а так виглядає вроді непогано. Цікаво яка буде ціна.

Link to comment
Share on other sites

12 годин тому, Apple сказано:

Я так думаю краще б було починати з двигунів для капотних авто - Крази, Урали, Зіли

Спершу випустили те, матеріали для чого були вже в доступі... Тобто в людини була документація на ЗМЗ-513, то зробили його... За можливістю... Про то в відео так і сказав Денис.

За ціну "для своїх" запитаю в Дениса. Відпишуся згодом...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

×
×
  • Create New...