Jump to content
Serg106en

1/35 Танк Т-28 клепаный (HobbyBoss) by Serg106en

Recommended Posts

Класно! Тільки трохи здивувався тому, що гусенічна стрічка в різні боки дивиться... Аж поліз в Інтернет перевірити, подумав, що таке могло бути - але ж ні: 

t-28-tank-5.thumb.jpg.b920ddb1bdec71aae69fda8c2486d301.jpg

І гумові накладки на колесах трохи нерівно намальовані. Я б запропонував, щоб замаскувати ці недоліки, нанести більше багнюки на ходову, саме жирного українського чернозему з рештками трави і соломи (прототип, як я розумію, з 1941 року з України ж?). 

1 час назад, Aly сказал:

Класно! Тільки трохи здивувався тому, що гусенічна стрічка в різні боки дивиться... Аж поліз в Інтернет перевірити, подумав, що таке могло бути - але ж ні: 

t-28-tank-5.thumb.jpg.b920ddb1bdec71aae69fda8c2486d301.jpg

І гумові накладки на колесах трохи нерівно намальовані. Я б запропонував, щоб замаскувати ці недоліки, нанести більше багнюки на ходову, саме жирного українського чернозему з рештками трави і соломи (прототип, як я розумію, з 1941 року з України ж?). 

Спасибі!, Прототип взяв з інеті, знайшов зображення з гарматою Л-10, відповідно камо завдав як на зображенні. Бандажі на ковзанках дуже тонкі, дуже важко їх зобразити чітко, але як вийшло. Я їх, до речі, трохи і припылил, щоб не так впадало в очі))...Ну а про стрічки гусениць моя помилка))... ну ніяк не можу без косяків))...

9 часов назад, Кириешка сказал:

Я раньше думал, что антенна вокруг башни это поручни для танкистов. : )

Вона у тому числі поручень, хоча не для танкістів, а для десанту, що на броні.

10 часов назад, Serg106en сказал:

Я їх, до речі, трохи і припылил, щоб не так впадало в очі))...

Пилюка - це добре. Але якщо зробити бруд - взагалі нічого не буде помітно, і навпаки, всі будуть в захваті! ;) Ось як приклад:

IMG_20160917_083252_192.thumb.JPG.37a46999ff03af0e99c509c0fe93163f.JPG

І навіть ніхто не помітив, що у деяких ланцюжків гусеничної стрічки зубців немає ;)