Jump to content
Serg106en

C1 Ariete with uparmored. Trumpeter 1/35

Recommended Posts

Модель темнувата, як на мене. Варто було також більше виділити дрібні елементи, яких багато і які б ще додали живості. Як, наприклад, ви зробили на кормі і на НЛД. А башта і горизонтальні поверхні зовсім нудно-монотонні. 

На більшості фото модель виглядає більш сірою ніж зеленою. Але і на фото оригіналів в гуглах я не зовсім зрозумів, який у Арієт колір, так що не знаю, до чого придиратись до сірості чи зеленості :D

Спасибі! Ариета фарбується в два кольори - сірий і зелений. Відтінків і того і іншого дуже багато. У мене в колекції вже є сіра Ариета. Вирішив зробити зеленої. І тне просто зеленою, а темнозеленій, як на фото. Перекрашивал із за цього модель два рази, перший був на мій погляд светловат. Про монотонність - тут питання спірне...можна було, звичайно, зробити більш агресивні высветвления, потьоки іржі і бруду...але більш реально, на мій погляд, все таки так, як вийшло. Тут у всіх погляди і почуття міри різні)...Наводжу фото реального танка і перший варіант нанесення бази, який мені не сподобався.

b749f16844ab67505daf7803a55cd929.jpg

DSC_0002_hf-4.jpg

Я так і підозрював, щодо різних кольорів на оригіналах. Ну да, Італія довгенька, ландшафти різні, на півдні можна було б і пісочного камо додати.B) 

Щодо неоднорідності кольору, я мав на увазі не бруд, подтьокі, і т.д., а скоріше крапочки олійних фарб різного кольору, які розтушовуються широким пензлем з розчинником. Ця техніка дає супер результат на однотонних поверхнях. Ну да і також висвітлення виступаючих частин. 

Перша база, мені здається, була достатньо темною як для 1:35. 

Техніку масляних точок я не використовую. На початку своєї діяльності пробував, не дуже сподобалося, хоча багато її використовують і виходить дуже навіть непогано. Спростив процес фарбування і везеринга до мінімуму - намагаюся вміститися в 5-6 днів)... може це і не правильно, але довго не можу возитися з моделлю, вона набридає і я втрачаю до неї інтерес)...

Субъективно со стороны - баланс есть.

Рельеф и фактура присутствуют, зато нет оголтелого везеринга всего и вся, чем грешат некоторые известные испанцы.

Да, я тоже грешил хименесовщиной и валдеровщиной ещё год назад)... теперь более трезво смотрю на вещи)... а пятна высветвлений и бесчисленные сколы где надо и где не надо начали раздражать)))...Но это на любителя.