Jump to content

1/35 T-60 ранних серий (MiniArt #35215) by Дмитрий Колесник


Recommended Posts

О-о, я правильно зрозумів, що це майже ізкоробочна зборка, і все, що показано на фото - дається в моделі? Дуже вражає! До того ж можна сподіватись, що тепер МініАрт перевипустить Т-70 з елементами інтер'єру. 

Link to comment
Share on other sites

22 часа назад, Tali сказал:

Очень классно и аккуратно!

Дима, а катки и вот там где они - не слишком чистые? Они едва ли не чище верха выглядят, не?

спасибо, траки, катки и низ корпуса в пыли, поэтому и эффект такой

Link to comment
Share on other sites

21 час назад, Aly сказал:

О-о, я правильно зрозумів, що це майже ізкоробочна зборка, і все, що показано на фото - дається в моделі? Дуже вражає! До того ж можна сподіватись, що тепер МініАрт перевипустить Т-70 з елементами інтер'єру. 

Дякую, це не майже, це повна "ізкроробка", ніяких доробок на тестовій збірці не робив, щоб не вводити в оману.

По Т-70 - в найближчий час навряд чи,

Т-60 - це, так би мовити, модель "нового покоління", перевипускати старий Т-70 - це крок в минуле. 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Дмитрий Колесник сказал:

Т-60 - це, так би мовити, модель "нового покоління", перевипускати старий Т-70 - це крок в минуле. 

Згоден. Але якщо виробник буде випускати двигун, трансмісію і інтер'єр окремими наборами - це дозволить дообладнати вже випущені на ринок моделі Т-70М, СУ-76М тощо. А цих наборів на ринку багато залишилося. Не зважаючи на певну недосконалість цих наборів - вони користуються попитом. До того ж не всі моделісти будуть робити модель з інтер'єром - комусь це не цікаво, комусь не підходить відповідно до сюжету... Мені свого часу таких елементів дуже не вистачало для роботи над Т-70М:

DSC_0105.thumb.JPG.9094f2de79efd2930f4b60b329058e68.JPG

Link to comment
Share on other sites

На Т-70 стоїть два ГАЗ-202, на відміну від Т-60, де стоїть тільки один - але двигун один й той самий, просто на Т-70 треба їх об'єднати в один блок. Це у будь якому разі значно простіше, ніж виготовляти двигун самостійно. Фото зараз в мене немає, але в мережі колись їх було багато різних.

Інтер'єр відрізняється сильніше через відмінності в озброєнні, але окремі елементи інтер'єру все одно однакові і можуть бути використані в таких наборах.

Link to comment
Share on other sites

Інтер'єр башти добряче відрізняється, оскільки башта була нова :) 

Катки та траки можна з легкістю вішати на Т-70 (крім машин виробництва заводу №38).

Також при бажанні елементи корпусу (наприклад, вихлопи, решітку системи охолодження, броньований ковпак повітряного притоку, тощо) можна поставити на Т-70, Т-70М, Т-80. Якщо вони кращі, звісно ж :) 

Screenshot_1.thumb.jpg.e501072b2338bbdcf50d9bf88dedb2c0.jpgScreenshot_2.thumb.jpg.0952016f9b8a8bde8d802e7cd2957692.jpg

Link to comment
Share on other sites

З іншого боку ось роздивився я кришку ГРМ - дуже відрізняється, тобто з точки зору виготовлювача моделі робити ГАЗ-203 з ГАЗ-202 не вийде, простіше нову форму зробити. Так, як колись було, коли ІСМ вкладав в модель Т-28 і Т-35 двигун В-2 від Т-34 і називав його М-17Т - вже не вийде, мабуть, моделісти - народ ушлий. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Олексій Єременко changed the title to 1/35 T-60 ранних серий (MiniArt #35215) by Дмитрий Колесник
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...