10 posts in this topic

Лицо танкиста понравилось - спокойное и уверенное... Пищевые запасы, удалось натурально изобразить : )

А чем вы имитировали асфальт? И еще вопрос не по теме - зачем сетка на стволе, она разве сильно маскирует? Спасибо за ответы!

Асфальт - просіяний пісок на змазану клеєм ПВА поверхню, згодом пофарбовано акріловою фарбою (я використовую художній акріл "Ладога" в тюбіках, змішую для отримання потрібного кольору і розвожу водою або горілкою). Бруківка - залишки від набору Мініарт,. Спочатку на основу наклеєна бруківка від Мініарта, потім трохи акрілової будівельної шпаклівки на все, окрім бруківки, потім змазати шпаклівку клеєм ПВА, потім натрусити через сито пісок (звичайний з дитячої пісочніци взятий), зачекав, поки висохне, струсив зайвий пісок і пофарбував.

Сітка на стволі маскує власне ствол моделі. ;) Бо ствол від "Скіфа" скільки я не намагався вирівняти, хоча б зробити просто круглим - не виходило. Сітки на стволі наші використовували достатньо часто ось наприклад:

id3129-06.thumb.jpg.f566d2cb689d5a7177ff2a0eae0e520b.jpg

Tali 

Дякую за оцінку! Хоча я точно знаю, що могло б бути й краще, і навіть точно знаю, де саме... :)

Вітаю з перемогою над Скіфом :). Цікаво б було глянути в живу

Все добре, але от таке питання: чому поклажа ззаду башти  нічим не закріплена? Один ривок з місця й все буде валятись навкруги...

igor lysh Доробимо, як і прапор. ;) Хоча насправді воно міцно трималося і без спеціального кріплення, якщо не дуже гасати. 

Medvyn Сподіваюся, модель доживе до наступного якогось івенту. Принаймні до Львова, і що я зможу до Львова поїхати.