Jump to content

Roden сделает Douglas C-133 Cargomaster в 1/144


Tali

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 1 month later...
1 час назад, Dronych сказал:

Транспортник с креном в 45*? Да еще и над городом. Хм... Ну разве что он без груза.

батенька, так у вас еще и с глазомером проблемы - город на картинге остался далеко позади и летит оно явно над водой. Ну и на 45 градусов оно никак не тянет ))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • А Арма в пролете... хотя анонсувала раніше Едика...
    • Едуард вирішив всіх моделістів світу позбавити заначок 😂 Я вже валяюсь без свідомості….😆
    • Це не Eduard, а якась атомна турбіна!  Куди можна так летіти?  )))
    • За два роки перша покупка. Відвідав сьогодні фізично магазин BOX24,чесно був в аху... походу це магазин з найбільшою кількістю моделей що я бачив, 4 великі кімнати забиті стелажами з моделями. На модель Доджа дали хорошу знижку бо не було не подарункового набору, ну клей там хоч хороший. Зеро давня хотілка.  
    • Колеги таке питання.  Ущільнююча прокладка в кришках, активно пропускає пари розчинника. Після першого відкриття баночки, постійно треба контролювали стан фарби. Прокладка треба розуміти  силіконова. Бува встигаю добавити розчинник, але одну баночку вже втратив.  Десь пам'ятаю, рекомендували баночки зберігати вверх дном, але така методика мені не зовсім подобається.  У кого які ідеї ?
×
×
  • Create New...