Jump to content

AOA Decals 1/72 USN/USMC Tailhook Striping


Recommended Posts

Все гениальное - просто.  Зачем дурить покупателя якобы аутентичными оттенками грязи с поля под Прохоровкой (еще в суд подаст, негодяй, за несоответствие колера)) если можно рубить бабло вообще не вставая с дивана

тыц !

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Геніально! Те саме, шо купувати модель від Тамії і до неї: смоляні ніші, смоляний кок, смоляні колеса, металеві стойки, "правильні" крила, "правильний" фюзеляж, бо тамія налажала з геометрією, ну і травло обов’язково. Короче, 95% заміну набору. Може порівняння, канєшно, не зовсім удачне, но в нас єсть такі індивіди. Нашо тоді клеїти модель. Або нашо красити крюк в жовтий/сірий і ліпити зверху маски? Лохи. Скрізь лохи. Дякую лохам, що ви в мене є. Ви мені даєте заробляти мою копійку!

І ващє. Мені прийшла в голову геніальна мисля. Наприклад, можна взяти ту саму Тамію, зібрати якусь деталь із неї, добавити туда пару волосків проволки, пару кусочків полістірола наклеїти в правильному місці, а потім відлити в смолі і продавати, як набір для виправлення моделі "Х" від Тамії (читай будь якого виробника).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...