Jump to content

Dassault Rafale C Hobby Boss 1/72


Apple

Recommended Posts

Народ питання по пілонам крайніх на крилах. Китайці на пілон в інструкції  пропонують чіпити деталь B15,В7 і на них ракети Mica і не зрозумілу мені ракету як варіант В19,  на реальних пілонах таких деталей ( B15,В7) не бачу. Китайці знов щось нафантазували, чи деталь кріпиться тільки для невідомої мені ракети!?

2_pwrangshion.jpg

Пілон.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Попрацював з кріслом. Китайці і тут накосячили, з заді все дзеркально (білий балон має бути зправа, синій так само), синій переставив розвернув і розсверлив отвір. Зробив привязні  ремені з Тамієвського скотчу і ручку катапультування. Замовив деку від Аутентік.

20170114_202610-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Було в пана час і натхнення.

Зібрав до купи сопла, стінки звичайно що товстуваті, але через кльоп не хотів їх зточувати.

20170205_222701.jpg

Прийдеться ще зточити припливи під якусь дренажну трубку яка є на М-ці. (спочатку думав просто зашпаклювати, але подивився фотки і не найшов цих припливів). 

20170205_222641.jpg

І походу китайці знов датчиками начудили.

20170205_225228_1.jpgrafale_c_113-ge_068_of_171.jpg

Декалі буду використовувати дві, однозначно напис на кіл ARMEE DE L' AIR буде від Автентіка бо там правильна відстань між буквами

і 20170205_191934.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Так як фонарь на прототипі жовтуватий, то виріший я і на моделі зажовтити. На роботі попробував змішати фарбу від струйного принтера з Футурою, дослід виявився вдалим, але фарба від принтера дуже текуча і викапує через голку тому хто буде пробувати робити таке будьте обережні. А от тепер нюанс, футурою завжди покривав моделі перед змивкою з аера декілька раз, була трохи шагрень (кажуть що якщо лакувати пензлем поверхня буде гладкою, поробую) і після накладання масок з широкого тамієвького скотчу залишались сліди, які впринципі не було видно після покривання матовим лаком, а фонарь то має бути глянцевим і як тут бути!?

35984816.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, Apple сказал:

оті попробував змішати фарбу від струйного принтера з футурою

Делал подобные опыты и вполне удачно. Только чернила надо брать от принтеров Epson - они быстросохнущие и весьма насыщенные - буквально полкапли надо.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Apple said:

Впринципі фарба з Епсона, але не оригінальна з системи НПЧ.

Там фарба двох типів, пігментна і непігментна. Треба дивитися. А взагалі, краще зайти до знайомих сервісників і набадяжити прямо в них.

Link to comment
Share on other sites

Фарба WWM E 82/y, попробував намочити вчорашні плями на папері, мажиться значить непігментні. Буду в дома в батьків гляну на свій старий Епсон може залишились старі оригінальні катриджі. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Apple said:

Фарба WWM E 82/y, попробував намочити вчорашні плями на папері, мажиться значить непігментні. Буду в дома в батьків гляну на свій старий Епсон може залишились старі оригінальні катриджі. 

Є ще один нюанс. Перш ніж бадяжити, треба пам’ятати, що там має бути не чистий жовтий, а тепло-жовтий. Тобто треба бадяжити, так на вскидку, 3-4 каплі живтого і 1 каплю мадженти. Ну або міняти пропорцію. Методом тика, звичайно-ж.

Короче це сєкас.

Link to comment
Share on other sites

На обычной бумаге после хорошего смачивания будут мазаться любые чернила: как пигментные, так и водорастворимые. Если говорить о фотопечати, то гарантию сохранности даёт только применение фотобумаги со специальным покрытием, впитывающим и удерживающим краситель. Выгоранию на солнце подвержено, имхо, всё :rolleyes:. Я делал золотистый лак, добавив буквально полкапли водорастворимых желтых чернил в примерно 4-5мл лака. По опыту многое зависит именно от лака. Лучше всего у меня получилось с Vallejo, хуже всего - с "Хоббималятко". К сожалению, показать результат не могу, так как делал F-22 в подарок товарищу. Кстати, черную краску под аэрограф уже некоторое время делаю из черных водорастворимых чернил для Epson. Главное - не перелить чернил, и брать хороший лак. Пример ниже:

58abf71485b35_Me110EHobbeBoss.thumb.jpg.67133b40deb529759df4014bc7ea935b.jpg

За 3,5 года на полке за стеклом модель не выгорела :)

Link to comment
Share on other sites

22 часа назад, pentagonschik сказал:

черную краску под аэрограф уже некоторое время делаю из черных водорастворимых чернил для Epson. Главное - не перелить чернил, и брать хороший лак. Пример ниже:

58abf71485b35_Me110EHobbeBoss.thumb.jpg.67133b40deb529759df4014bc7ea935b.jpg

ЛКП смотрится на пять !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Про тонировку я же, вроде, советовал спросить Игоря @Seversky - он на своей Цапле великолепно затонировал фонарь...

/или это в другой ветке было?../

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
В 21.02.2017 at 10:20, pentagonschik сказал:

Пример ниже:

Скажите, пожалуйста, что это? Не люблю за то, что на крыльях оно несимметрично, с одной стороны. :unsure: 

58abf71395490_Me110EHobbeBoss.jpg.92a2e8364848dfc27a57293929146e94.jpg

Link to comment
Share on other sites

34 минуты назад, Кириешка сказал:

Скажите, пожалуйста, что это?

Это - ПВД. Приёмник воздушного давления. Он же - трубка Пито. Предназначен для определения скорости самолёта.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...