Apple

Dassault Rafale C Hobby Boss 1/72

54 posts in this topic

Попробую і я свої сили раз така пянка. Вибирати з загашника є що, тим більше є два конкурента. Вибрати біле чи чорне, червону таблетку чи синю!?

35588865.jpg    

В плані дизайну однозначно Рафаль, модель Єврофайтера більш деталізована, більше озброєння.

Такщо мій вибір Рафаль.  

35588866.jpg  

По мат частині знаю мало, фото прототипів не багато такщо якщо в когось є фото 7-НН або 330-ЕС буду радий.    Зразу питання по основному кольорі, в інструції дають Гунзе 315, хочу красити Тамією по табляцях перевідних вроді як ХF-20 хоча в інструкції Тамії для основного немає аналога?

2 часа назад, Apple сказал:

З салона видно штовхачі, а внутрішня сторона яку видно не буде гладка як дупця немовляти.

Что-то мне подсказывает (даже не заглядывая в инструкцию), что после монтажа кресла, окраски, тонировки и т.п., через закрытое остекление - видно этих толкателей не будет. Хотя да, на первый взгляд засада)

Так их убрать несложно. Разведите шпаклю и капните в центр, чтобы она растеклась и заполнила "кружок" - потом аккуратно убрать излишки. 

Ну маразм, да, но китайцы - они такие.

Під сидінням навіть напрягатись не буду,а от все добро під фонарем за сидінням видно. 

Після ніш шассі Як-3 1/48 від Звезди такі штовхачі зовсім не страшні, хоча шкурити це моя сама не любима робота в моделізмі.

Вчора трохи шукав фото бортів, по 330-EC дуже мало фото, по 7-НН більше,але... китайці видно самі не поняли що шось курять, на коробці 7-НН, 104 і в інструкції мають різні емблеми частини  і такі ж фото реальних бортів я знайшов,  як правильно розрізняти номера бортів!?

1389.jpg

RafaleC-104-7HH-b.jpg

По підвісці думаю таке ліпити (а походу інакшого і не приліпиш бо баки на 2000 йдуть з іншими  ракетами)

3 RPL 1250L. + 4 Mica EM + 2 Mica IR.png

Китайцы никогда не отличались дотошностью в таких вопросах.

Можно афтемаркетную деку поискать... Например Syhart делает интересные варианты в 72-м.

Я от почав трохи з озброєння розбиратись і китайці і там не дуже дотошні. Є якісь 2 лєві ракети, по центру можна отвори і не сверлити бо з набору там немає що повішати, при сверлінні отворів переміряв штиркі які будуть туда заходити бо вони різні по діаметру відповідно треба і отвори різного діаметру сверлити. 

По передивився англіські будови, по кілю прийдеться робити хірургічне втручання. 

RafaleC-104-7HH-b.jpg

Розібрався з декою, є дві помилки:

1. 104 бор 7-НН має дві різні емблеми на кілях з кожної сторони

RAFC_104_7HH_07.jpg

2. 103 борт має мати код  330-EG ,а не 330-ЕС який є в В

20 часов назад, Apple сказал:

По этой ссылке - морской Рафаль, а у него много отличий от сухопутного. Самое заметное - полностью другая носовая стойка.

7 годин тому, Tali сказано:

По этой ссылке - морской Рафаль, а у него много отличий от сухопутного. Самое заметное - полностью другая носовая стойка.

Нижче є чорна С-шка

Думаю може прикупити деку від Автентіка тільки щось ніде немає її в інтернет магазинах наших. 

5 часов назад, Apple сказал:

Думаю може прикупити деку від Автентіка тільки щось ніде немає її в інтернет магазинах наших. 

тоже искал с полгодика тому - не нашел, у нас всё давно раскуплено.

Но... не было счастья, так несчастье помогло - не пожмотился и подарил своей М-ке вот такой шедевр

23 минуты назад, Tali сказал:

А у самого Аутентика или Саши @foxbot спрашивали?

У Саши нет. Есть у Аутентик. Но Саша помочь связаться не сможет. :(

И, кстати, декаль на Рафаль не я рисовал, а Олег сам. 

За Syhart могу сказать, что деки очень хорошие. Смещения цветов нет, подложка хоть чуть толстовата, но эластична и прекрасно приваривается. 

photo_10_1479591182.JPG

Вчора трохи попрацював, зрізав антену на горі, зрізав переставив датчик, прорізав руль зверху 

35617879.jpg

Пошпаклював боковини крісла і зібрав докупи, буду пробувати зробити ремні дотого використовував тільки готові. Як для пластикового крісла в1/72 непогано виглядає, але звичаной що до смоли не дотягуює. Зібрав колеса задні, треба думати як поглибити протектор.

35617906.jpg

Склеїв докупи баки, походу вони зварні з листів тому прийдеться робити зовнішню розшивку.

35617881.jpg

Залив Тамійним грунтом з квадратної баночки(вона густа) штовхачі в повітрозабірниках, попробую наскільки така технологія краща за шпаклівку.

35617880.jpg

Понаводці найшлась деколь від Автентіка, правда в Донецьку. Магазин відписався що роблять доставку в Україну правда не часто.