Jump to content

1/35 МТ-ЛБ з ЗУ-23-2 (Скіф) ГОТОВО


Aly

Recommended Posts

Поки сохне шпаклівка на фігурках, роблю стрілецьке озброєння екіпажу. РПГ-26 у нас ніхто не випускає, тож я взяв ПТРК від моделі БМП-2 виробництва "Звезда", трохи підрізав, трохи додав баночної жесті - і вийшов РПГ-26. :) АКС-74У в мене також не було, але ж є два АКМС 7,62 з набору "афганських" фігурок. Шмат дроту, ніж, декілька хвилин роботи - і АКМС (всередені, тільки знятий з літника) перетворюється на АКС-74У (зверху) ;)

Стрелкотня.jpg

Link to comment
Share on other sites

Приміряв "на місцевості" вже зроблені фігурки. Бронік навідника гармати в мене не вийшов, знаю, тепер думаю - чи то спробувати його відколупати, зробити знову і знову клеїти, чи залишити вже так і намагатись врятувати ситуацію фарбуванням. Бо відколупування може закінчитись тим, що вся фігурка розвалиться, врешті вона зліплена з трьох фігурок, все підганялося-шпаклевалося, та ще й вписувалося в габарити гармати. Також поки не знаю, де приліпити РПГ-26 і АКС-74У навідника, щоб воно було і правильно, і технологічно можливо. Поки зачепив РПГ за крило гармати, а автомат запхав за задні скоби гармати. Хоча не дуже впевнений, що РПГ не билося б об гармату під час руху...

DSC_0057.JPGDSC_0067.JPGDSC_0064.JPGDSC_0062.JPGDSC_0066.JPG

Link to comment
Share on other sites

11 час назад, -Sabik- сказал:

Спробував би ти краще його виліпити з двокомпонентної шпатлі.

Пробував раніше - гидота виходить, занадто товсте і геть не схоже. Якщо тут зараз не вийде - спробую щось ще, слава Богу експерементувати з цим можна довго! ;) А певні думки щодо того, як саме врятувати бронік навідника - в мене вже є.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aly said:

Пробував раніше - гидота виходить, занадто товсте і геть не схоже.

Я не пробував на фігурах. Пробував імітувати обшивку крісел. Ніби не складно. Тому, думаю не складно було б і перепилювати фігури.

Link to comment
Share on other sites

Обивка крісел - це просто поверхня, там можна буде так зробити без проблем. А тут має бути помітна щілина між формою і броніком, не можна просто наліпити двухкомпонентку зверху. Тобто мені треба розкатати все ж таки в блін і дуже акуратно наліпити - і тут починається нерівна товщина, згіби  тощо. Після попереднього разу, коли я працював з двухкомпоненткою на фігурках (здається це було на діорамі з БМП-2) я геть відмовився від цього методу.

Link to comment
Share on other sites

На ФБ викладати фото фігурок посоромився, але тут має бути все чесно. Але макрозйомка безжальна... :( Не виходять в мене фігурки, хоч плач! Я можу їх навіть зробити більш менш, але з фарбуванням все одно не виходить! Різні фарби, різні лаки, використання пігментів - і все одно відразу видно, що пластмаса... :( І окрім іншого - ну чому облой на пальцях можна побачити тільки на макрофото під спалахом, а навіть під збільшуваним склом з хорошим освітленням його не видно? Будемо сподіватись, що після встановлення на мотолигу більшість негараздів з фігурками стане непомітними, до того ж я ще трохи щось дороблю-дофарбую-допігментую... Але схоже, треба буде робити моделі на підставках, але - без фігурок. Бо з моделями в мене ще якось більш-менш виходить, а ось з фігурками - знову і знову засада... :(

Файли без жодної обробки, прямо з фотіка, я їх навіть не обрізав і не зменшував розмір...

DSC_0068.thumb.JPG.8fc994d6128c51358ff2efe1e1b69d6f.JPGDSC_0069.thumb.JPG.24d623545a3a0be76521d0d3e487b786.JPGDSC_0070.thumb.JPG.b98588f2cb4c33c128fc8b5992bba172.JPGDSC_0071.thumb.JPG.444c528c031883ebc9bc362e2c931a49.JPGDSC_0072.thumb.JPG.b4923fa1f1b061791e316896e5db594f.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Али,позволь я тебе дам несколько советов;самое главное-ты спешишь.(У тебя огромное желание сделать классные вещи и ,в большинстве,они тебе удаются.Просто все,что ты делаешь можно улучшить .Метод-проб и ошибок.Банальное-терпение и труд....)Это касается даже ,казалось бы простой вещи-нанесении грязи.Что касается фигур:если ты долепливаешь или изменяешь позу,не забывай об складках.У тебя их нет.Броники из фольги...не лучшее решение.Можно было найти торс с амеровским броником и с помощью ножа и шпакли,переконверсировать его.Да,и почему ты не зашкурил швы?(((Камуфляж и цвета.Очень кислотные цвета.Флектарн...сложный.Можно было что то попроще изобразить.Я так понимаю,что кисти у тебя...хреновые.(?)Забудь о пигментах на фигуре.

И самое главное-не спеши.)Удачи.

Link to comment
Share on other sites

Дякую, Женя... Я б не поспішав, але ж виставка в Броварах ось вона... А головне - з фігурками на відміну від техніки в мене немає того чуття і розуміння. Зараз ось трохи ще поробив зранку, ввечорі, якщо буде час, додатково спробую попрацювати, саме проби і помилки, знову і знову. Розмірковую взагалі поміняти фігурки, але це тривалий час, бо підібрати їх і запхати в гармату - це не просте завдання, дуже мало таких, що хоча б якось підходять...

Link to comment
Share on other sites

Врешті зранку розібрав фігурки (ну добре, за фактом розламав!) і буду робити їх знову... Хоча голови поки що залишаю як є.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Lipton Он в пакетиках в виде пирамидок продается. там прям на коробке они нарисованьі.
    • Это какая марка чая? На будущее 
    • Что то я пропустил это. Ну у себя я делал примерно так. Спереди намечал отверстие иглой строго по центру. Потом растачивал сверлом от малого к большему. Наибольший диаметр сверла соответствует диаметру головки самонаведения. Посадочное место таким образом подготовлено. Далее делал саму головку. Для этого используя тоже самое сверло в качестве пробойника я делал сначала круглую основу из тонкого пластика, а потом саму головку из фольги-самоклейки. Ну а потом, как уже понятно, устанавливал всё это в посадочное место. Примерно так.
    • Еще хороший вариант, это пакетики для заварки чая, где они сделаны не из бумаги, а из своего рода сеточки. Я себе отложил парочку таких, хотя применять еще не доводилось.
    • На первый раз весь офф-топ удаляю. Каждый, кто далее этого поста напишет не по теме, уйдет в Reed only.  Надеюсь на понимание. 
×
×
  • Create New...