Jump to content

Огляд REVIEW Modelcollect 1/72 BM-30 Smerch 9K58 (UA72047) by mazdie


Recommended Posts

Колеги, дуже дякую за відгук. Для мене то всьо важливо:)

Маю змогу такі огляди через день строчити, але катастрофічно не вистачає часу.

Буду старатися:)

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, mazdie сказал:

Колеги, дуже дякую за відгук. Для мене то всьо важливо:)

Маю змогу такі огляди через день строчити, але катастрофічно не вистачає часу.

Буду старатися:)

Через день по обзору?? Простите, а кто заказчик контента? Не похоже на обзоры личных запасов.

Link to comment
Share on other sites

11 час назад, Alex Kutovenko сказал:

Через день по обзору?? Простите, а кто заказчик контента? Не похоже на обзоры личных запасов.

Я Вас прошу, які там замовники :)

Я працюю в модельному магазині, тому можу брати на огляд "пацієнтів" прямо з полиці :)

Також є можливість модклі в креслення прикладати, магазин торгує ще й профільною літературою. В подальшому так і робитиму.

Якщо в модель по справжньому закохуюся, то беру собі в рахунок ЗП :) Так було з ІСМ-овським Камазом 1/35 :)

Зараз часу не вистачає навіть завершити П'ЯТЬ початих моделей. Всі доведені до стану малярки, але ніяк не завершу :)

Якщо буде замовник на огляди, то буду лише радий допомогти. Для мене то в радість, особливо коли виробник дає можливість "обісрати" модель :D

Зараз планую розпочати серію оглядів на різний "хлам" українських виробників, на моделі яких тааааааак мало оглядів - Скіф, старий Амодел, Кондор, УМ та УММТ, тому подібні речі.

"Килимки" імпонують своєю "атмосферою", політикою розвитку та підходом до справи. Тому вирішив заливати огляди сюди:)

Щось розтриндівся забагато... Затухаю:)

Всім натхнення:)

 

Link to comment
Share on other sites

mazdie, все верно сказал! Пиши! Если есть доступ к моделям, то грех этим не воспользоваться.

А производители не так уж часто и дают модели для обзоров, так что сложновато было бы писать "заказуху". ;)

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, foxbot сказал:

mazdie, все верно сказал! Пиши! Если есть доступ к моделям, то грех этим не воспользоваться.

А производители не так уж часто и дают модели для обзоров, так что сложновато было бы писать "заказуху". ;)

От я ж і пишу, що головна проблема - брак часу :)

Link to comment
Share on other sites

13 часа назад, Tali сказал:

Вааауу... Так це ж просто чудово.

Відразу є бачення яким буде огляд. Мій буде наче допочненням та продовженням огляду Олександра, будуть паралелі та перехресні думки.

Просто супер.

P.S. Завжди із задоволенням зачитувався оглядами пана Олександра :)

Link to comment
Share on other sites

Наклацав фотоматеріалу. Реально багато вражень від моделі, не очікував такого. Не втерпів і викупив собі :) Це буде мій перший французик взагалі :)

А поки пишу текст, от Вам невелика затравочка для розбурхання апетиту :)

IMG_9442.JPGIMG_9453.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Tali featured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...