Jump to content

Great Wall Hobby T-33A в 1/48


Tali

Recommended Posts

Great Wall Hobby T-33A в 1/48 (#L4819) - первые фото опубликованы на форуме ARC.

Это 100% новая разработка. Будут ранний и поздний варианты о всеми присущими им отличиями.

 

GWH-T-33A-1.thumb.jpg.a4ede8cfa8e6ba003a GWH-T-33A-2.thumb.jpg.fba8facd003aa89ce0 GWH-T-33A-3.thumb.jpg.11b9cd4b41d59961d0 GWH-T-33A-4.thumb.jpg.c643fc2e9acb0aebab Great-Wall-Hobby-T-33A-1.thumb.jpg.55fb0 Great-Wall-Hobby-T-33A-2.thumb.jpg.08bc1 Great-Wall-Hobby-T-33A-3.thumb.jpg.d8c73 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Шановный, если я буду общаться на крымскотатарском? Это неправильно? Хотя... Я более чем уверен, что вы не отличите крымскотатарский от татарского или азербайджанского, или казакского, или кумыкского, или узбекского...  Сделайте голосовалку о внесении в правила сайта общаться исключительно на украинском языке.
    • Це пиздець! А скажіть мені будьласка, на хуя за вуха тягти політоту в гілку про будівництво? Розумію, що відповідь я буду читати вже з лазні. Але, вибачте, заєбало.
    • Я сказав те, що написано мною чорним по білому. Решту додумали Ви. Так, для мене дивно, людина живе в одній країні, а спілкується на мові іншої країни? "Адіннарод"? Східна Європа, Прибалтика на початку 90-х усвідомлено викинули з уживання "язик". А у нас, навіть після початку війни шукають причини не робити цього. В першу чергу я маю на увазі самосвідомість кожної людини. Все починається з кожного, з одного громадянина. 
    • А за що їм таки знижки??? 😁
    • Как-то даже комментировать нет желания 🙄
×
×
  • Create New...