Jump to content

Су-17М, 1/72 Modelsvit - стройка


Recommended Posts

В Декографа в декалі з синім явно перебор (занадто темний)/ Як доречі якість самої моделі? Бо маю Су-17 ранній то якість лиття така собі (з облоєм по розшивці), а от Су-17 УМ3 таке враження що інша фірма випустила.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Apple сказал:

В Декографа в декалі з синім явно перебор (занадто темний)/ Як доречі якість самої моделі? Бо маю Су-17 ранній то якість лиття така собі (з облоєм по розшивці), а от Су-17 УМ3 таке враження що інша фірма випустила.

Якість хороша. Хоча це лиття низького тиску, і я не часто мав справу с моделями виготовленими по цій технології, але нічого критичного в ній не бачу. Утяжин немає. Пластик трохи товстуватий, деякі деталі досить кумедні (крісло пілота, передня стійка шасі), але їх можно допрацювати, або замінити. 

На рахунок декалей, я згоден. Але не думаю, що моделі музейного експонату відтінок синього це критично. Судячи по фото, форма герба на кілі прототипа не така, як в декалі. Я подивлюсь, що в мене є в запасі, бо маю ще декілька альтернативних гербів  і кокард від МіГ-29, Су-24 вір різних виробників.  Якість у Декографа не найкраща. Я з таким набором вже мав праву під час роботи з одномісним Су-27.     

Link to comment
Share on other sites

Так, робота тільки починається і мені захотілось трохи оживити майбутню модель. Виробник дає передню стійку та шасі одною деталлю, які складаються з двох половинок. Я вирішив їх розділити. 

 

20200615_210953.thumb.jpg.f2733a829b2925439b083d8971aefec5.jpgIMG_8526.thumb.JPG.c41bcee7b1b6c61ffc357667ba84223d.JPG

Спробував відкрити шторки повітрязабірника, але вже навіть пошкодував. В процесі роботи найшов фото, на яких видно, що шторки не обов'язково мають бути відкриті, а от часу така проста операція забрала багато і ще не відома наскільки акуратно це все будет виглядати на фінішній прямій.

Наразі, вирізав пластик, підточив товщину. Вклеїв шторки з листового пластику. Все це тільки з правої сторони фюзеляжу. На фотографіях найчастіше зустрічається конфігурація, коли верхня шторка відрита, а нижня закрита. 

20200617_172201.thumb.jpg.436eb29017ac96a5e03226db29381aed.jpgIMG_8525.thumb.JPG.83947163763e9a74ab1baf5901aca2b7.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

На высоких скоростях конус "заезжал" вглубь воздухозаборника.

Нехватка воздуха. Поэтому открывались шторки.

В стоячем положении "музея на полигоне" это вообще не имеет никакого смысла.

Link to comment
Share on other sites

С удовольствием буду наблюдать. Сам тоже юзаю Акан,правда нитрушный,в последнее время правда я им немного разочарован,цвета сильно темные ,особенно на камуфляж для периода союза.

Link to comment
Share on other sites

58 минут назад, Tali сказал:

Нужно было аккуратно иглой процарапать. 

У меня вот так получилось. 

 

А ось тут я щось не зрозумів. Крім того, що треба процарапати, шторку то ще треба всередину повернути. Тобто не відрізаючи кусок пластику, така операція не вийде. 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, serega сказал:

С удовольствием буду наблюдать. Сам тоже юзаю Акан,правда нитрушный,в последнее время правда я им немного разочарован,цвета сильно темные ,особенно на камуфляж для периода союза.

Там і акрил теж надто темний, особливо для 72 масштабу. Часто страждає поганою адгезією. Маски її не підривають, але дуже легко стирається до грунту якщо крутити модель в руках в процесі роботи. Но ця фарба не знає що таке шагрень і мені дуже подобається її текстура після нанесення.

Я один раз брав на пробу акрил-уретанову емаль під цифровий камуфляж Су-27УБ. Тоже сильно її висвітляв. В роботі з нею особливих переваг над акрилом не помітив, а основний мінус - запах. З таким душком вечером вже не сядеш пофарбувати)))

Link to comment
Share on other sites

Я на своєму теж зробив шторки з тоненького пластика.Відігнув їх всередину.Залишилася єдина проблема - для копійності хочеться зробити напівклуглі отвори (кріплення шторок,по дві штуки на шторку). Круглі зробити не проблема,маленьким сверлом і фсё...а от півкругле у такому масштабі - я не Левша, вошу не підкую. Ці отвори я показав стрілочкою.

image.thumb.jpeg.c5b89770f1eabee809457758a1f5d9ee.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 часов назад, Дмитрий Побережник сказал:

Я так і не зрозумів, що змусило мене його купляти, а тим більше щось так на ньому вифарбовувати, бо після встановлення його не буде видно від слова зовсім! Хіба сам буду знати, що там сховане хороше сопло з високим рівнем деталізації. 

 

А почуття внутрішнього задоволення?,  ніби то його (сопла) нема, а воно таки  Є ! Та й ще таке розцяцьковане-розмальоване!

Link to comment
Share on other sites

В 17.06.2020 в 22:09, Дмитрий Побережник сказав:

Спробував відкрити шторки повітрязабірника, але вже навіть пошкодував. В процесі роботи найшов фото, на яких видно, що шторки не обов'язково мають бути відкриті, а от часу така проста операція забрала багато і ще не відома наскільки акуратно це все будет виглядати на фінішній прямій.

Я читав що ці створки були на завісах без всяких приводів. Тому на стоянці, нижні створки завжди закриті, а верхні завжди відкриті.

Link to comment
Share on other sites

Душевный моторчик получился))))

В 18.06.2020 at 00:32, Gavrosh сказал:

Я на своєму теж зробив шторки з тоненького пластика.Відігнув їх всередину.Залишилася єдина проблема - для копійності хочеться зробити напівклуглі отвори (кріплення шторок,по дві штуки на шторку). Круглі зробити не проблема,маленьким сверлом і фсё...а от півкругле у такому масштабі - я не Левша, вошу не підкую. Ці отвори я показав стрілочкою.

image.thumb.jpeg.c5b89770f1eabee809457758a1f5d9ee.jpeg

Можно попробовать из иглы медицинской полукруг сделать,предворительно ее заточить только нужно будет. Я себе из иголок от капелтниц,пробойников мелких наделал,ну и лючки тоже можно мелкие в пластике  продавливать.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, MARADER сказал:

Я читав що ці створки були на завісах без всяких приводів. Тому на стоянці, нижні створки завжди закриті, а верхні завжди відкриті.

Судячи з деяких фото, бували випадки коли і верхні, і нижчі шторки були закриті на стоянці. 

d96a5d00c1a1759244b058cc63f9ab34.thumb.jpg.ae543b2a86a7e452b2d170606e14643b.jpg

7 минут назад, serega сказал:

 

Можно попробовать из иглы медицинской полукруг сделать,предворительно ее заточить только нужно будет. Я себе из иголок от капелтниц,пробойников мелких наделал,ну и лючки тоже можно мелкие в пластике  продавливать.

Ну тут я вже вирішив схалявити, але якби наважився їх імітувати, то напівкруглий отвір робив би притуливши з одної сторони розігріту голку від шприца, а після повного вистигання пластику просто сточив би залишки розплавленого пластику, який би виліз назовні. 

Link to comment
Share on other sites

 На дозвуковых скоростях створки были самоориентирующимися(были закрытыми или открывались  только внутрь канала воздухозаборника под действием разности давлений снаружи и внутри канала ВЗ). На скоростях больше 1,1 М створками управляла система ЭСУВ (электрическая система управления воздухозаборником), которая с помощью гидроцилиндров выдвигала конус и открывала створки наружу в зависимости от скорости(числа М).Su17-004.thumb.jpg.5b3ff90cd739e55c7b358163a490833b.jpg1331870254_zaslonki.thumb.jpg.6c36180c195632e01552c11156915ccd.jpg

На стоянке верхние створки под собственным весом могли открываться внутрь. Их можно закрыть надавив пальцем возле их передней кромки(со стороны воздухозаборника). 

 

 

Link to comment
Share on other sites

В 17.06.2020 в 22:18, Misha80 сказав:

На высоких скоростях конус "заезжал" вглубь воздухозаборника.

Нехватка воздуха. Поэтому открывались шторки.

В стоячем положении "музея на полигоне" это вообще не имеет никакого смысла.

Все с точностью до наоборот. На сверхзвуке конус выдвигается из ВЗ наружу, создавая скачек уплотнения(или несколько, систему скачков), за которым давление воздуха в канале ВЗ повышается, что приводит к избытку воздуха на входе в двигатель. Система ЭСУВ одновременно с выдвиганием конуса начинает приоткрывать створки наружу для сброса избытка воздуха. 

Link to comment
Share on other sites

25 минут назад, Владимир 17 сказал:

Все с точностью до наоборот. На сверхзвуке конус выдвигается из ВЗ наружу...

....сорян. Точно черт попутал...

Документальный фильм смотрел давненько. Для конструкторов этот конус был траблом ещё тем. В трубе дули, снимки делали, потом пришли к выводу что расширение потока воздуха и давление в этой компоновке более, чем есть не победить. Боролись за увеличение скорости. 

Link to comment
Share on other sites

"...щоб не лежала мертвим грузом на балконі" - Ви вар*ят. За таке знущання над моделями Вас потрібно притягнути до Міжнародного модельного суду в ГаГаГазі.Єдине,що спасе Вас, тільки те,що балкон утеплений.Від Вас явка з повинною.Кайтеся.

Жартую звісно.Але з Таli згідний на всі 100,обламаєте весь той дріб*язок.Шкода буде і роботи і деталюшок.

Link to comment
Share on other sites

image.thumb.jpeg.686396f32024a7863307008156660345.jpeg

Позначене стрілками це травло чи саморобне ? (білий пластик це однозначно саморобне)

p,s,   маски на ліхтар теж самопальні чи фірма?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Окраска баков-поле непаханное.Можно тупо окрасить в цвет ,близкий к  рлм 02-будет вполне себе аутентично .Встречались баки оранжевые и зеленоватые,а также коричневые (дерево)и  в серебрянке  Здесь есть обсуждение https://j-aircraft.com/faq/ija_colors.htm https://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/235078081-japan-drop-tank-material/ Гляну еще у Миллмана,что у него  на этот счет говорится
    • Думается мне, дело не в логике. Использовать такой истребитель для атак камикадзе это как из "ласточки" сделали шнельбомбер. Скорее это сумбурная попытка в панике как-то решить вопрос оттянуть конец... Будем пробовать сделать подвес бака как на фото: основные держатели соответствуют, маленькие постараемся сделать - их нет на литниках, хотя бомбы меньшего калибра есть - скорее всего на другие варианты (модификации) на литниках к ним есть и маленькие держатели, питающие трубки особого труда сделать не составит. Вот смущает рекомендация к окраске бака: Арма советует красить в цвет, которому наиболее близко соответствует RLM78, он отличается от цвета низа, но терзают смутные сомненья что была такая "книжка-раскраска". В принципе, вариант бака изкоробки мы покрасили в 78, но... На некоторых стройках такие баки в алюминий люди красили ващпе 🙄
    • Впечатления,  как от хорошо сделанной модели конца 90х- начала 2000х. Исходный релиз - 2013, и совместил в себе некоторую простоту деталировки и четкость расшивки указанных лет с некоторой шероховатостью поверхности, появившейся на многих моделях в 2010х.    
    • https://armorymodels.com/where-to-buy/ Ну или напряму в корзину положить) https://armorymodels.com/product/1-72-mig-3-late-bloody-1941-set/
    • Джентльмены,пардон за офф,а в зарубежных магазинах он появился уже?Спрашиваю,поскольку живу не в Украине. Или лучше напрямую к  Тарасу обратиться и у него заказать?Кстати, нигде обзор не проскакивал?
×
×
  • Create New...