Jump to content

ICM 35902 Чернобыль #2. Огнеборцы (АЦ-40 (137А), пожарный расчет)


oswald

Recommended Posts

Блин, это что, вся декаль? А ЧАЭС, а Чернобыль? И я еще размышлял, стоит ли выпускать дополнительную декаль! 

oswald, будет просьба померить штангелем детали набора, куда наносятся номера, а то мне их по размеру подогнать нужно. Или, если это возможно, скан декали в хорошем разрешении, хотя бы 600 dpi. 

Link to comment
Share on other sites

Я на свій набір ще не осилив текст набрати ))) Решітку поміняли, крила, боковини крил, підножки, накладка на верх бампера, навіть підножку на бампер зробили, короче кабіна нова, з старого літник А колеса і диски.  Те що двері не відкриваються + бо на КШМ зібрати без щілини ту купу деталей не вдалось. З мінусів немає рефлектора на фарах хоча на Камазі зробили. А комплектацію треба дивитись під конкретний борт. Нарахунок номера на горі кабіни  то на тій машині що я фотографував він був. З розміром коробки перебор, літники менші тому по коробці літають. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нажаль мости досі слабо детальовані ,відсутні енергоакумулятори, не сподобалося, що двері не відлиті окремими деталями, колеса треба міняти на смолу... але радує що внесені зміни у облицювання кабіни

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...