Jump to content

Готово: МіГ-29УБ БН 90 Trumpeter 1/72


Recommended Posts

24 хвилини назад, Дмитрий Побережник сказав:

буде МіГ-29УБ

Будь ласка, вкажіть фірму-виробника та масштаб у назві теми.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Прийшов час відробляти свою заявку на участь у ГБ. 

Перше питання з яким потрібна допомога у мене виникло на рахунок положення верхніх жалюзі. Trumpeter дає їх у відкритому положенні, яке характерне лише під час зльоту літака паралельно з закритими захисними перегородками повітрозабірників. Для імітації такої конфігурації на одномісному МиГ-29, я садив в кабіну фігурку пілота. Можливо, що саме таким шляхом піду з УБ (пілоти будут з набору Су-27УБ, бо Trumpeter їх не дає. 

Правда зустрічав інформацію що для модифікації 9-12 и УБ було характерно, що пружини, які автоматично закривали жалюзі слабли з часом і жалюзі могли бути відкриті навіть під час стоянки літака. Може хтось знає чи це правда?

Ще одна альтернатива є використати (вживити) жалюзі в закритому вигляді, які в мене в травлі від Мікродизайну , але вони не дуже то й підходять по розмірам? Плюс, борт буде цифровий і буду застосовувати маски, то сильно сумніваюсь, що фарба на травлі втримається під масками. Через це я би дуже хотів уникнути вживлення латунных елементів на моделі. 

0000080904_large.jpeg

0000088485_large.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Дмитре, на скільки я розібрався в темі Міг-29, то з робою повітрєзабірників все правильно. І правда також, що з часом створки верхнього могли «провисати». Але це більш характерно або для вже дуже старих літаків на стоянці (я маю надію що на Міг-ах в цифровому камо ремонт зробили якісний і там з цим все повинно бути гаразд), або в польоті під час перегрузок. Але враховуйте ще й третє: Міг-29 від «Трумпа» досить не поганий, але як раз верхній повітрєзабірник пророблений дуже слабо - просто прямокутні «дірки» в нікуди. А там і самі створки у літака мають специфічну форму і виглядає все це більш живенько. Я колись будував 9-12 від «Трумпа», то використав там відрізані від травла створки, під які в середину підкладав шматки літника, ще й трішки різні, щоб створки виглядали не всі на одному рівні.

29D84478-83BF-4E6C-B130-0124C478B908.thumb.jpeg.969df3227fc592e1aaf28e59636f9e3c.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Дякую. Ото ж, я думаю, що буду робити модель в конфігурації з відкритими верхніми створками, та закритою захисною перегородкою повітрязабірника і пілотами в кабіні, аналогично з одномісним бортом. Йому я трохи підточував верхні створки, бо вони товсті, а під них клеїв пластик, щоби там на світилась порожнеча. 

IMG_6058.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
44 хвилини назад, Дмитрий Побережник сказав:

 

IMG_8125.thumb.jpg.915112b8a65508143d8bbd95897ec060.jpg

Процес пішов)

Успіхів, єдине, що не дуже подобається це решітки в повітрозабірниках, на реальних бортах вони не зовсім такі.

861.thumb.jpg.c15cd69da298b107520e11717a87341a.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bodik said:

Процес пішов)

Успіхів, єдине, що не дуже подобається це решітки в повітрозабірниках, на реальних бортах вони не зовсім такі.

 

Ага, вони інші по формі, трохи зігнуті. Я зразу не звернув увагу. Рідні в наборі як раз мають таку форму, але візерунок там геть не такий. В цьому плані у Мікродизайна вийшло краще. Правда їх би можно біло підігнути до потрібного стану, але вже пізно(. А одномісному борті в мене така сама помилка.

11.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 хвилини назад, Дмитрий Побережник сказав:

Ага, вони інші по формі, трохи зігнуті. Я зразу не звернув увагу. Рідні в наборі як раз мають таку форму, але візерунок там геть не такий. В цьому плані у Мікродизайна вийшло краще. Правда їх би можно біло підігнути до потрібного стану, але вже пізно(. А одномісному борті в мене така сама помилка.

11.jpg

Я мав на увазі, що на моделі вони занадто прозорі чи що...на реальному літаку вони так не просвічуються....тільки знизу три квадрати решіток, інше глухе...

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Bodik said:

Я мав на увазі, що на моделі вони занадто прозорі чи що...на реальному літаку вони так не просвічуються....тільки знизу три квадрати решіток, інше глухе...

Так і є. То на голому металі все так контрастно виглядає. Думаю, що після грунту та фарби вони будуть більше схожі на те, що видно на фото прототипу. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Майже з кожною моделлю буває так, що спочатку робиш якусь фігню, а потім рятуєш, тратиш купу часу, щоб виправити ситуацію.... Все власне як в житті.

Короче, займався встановленням ліхтаря і клей пішов не туди куди треба  (на внутрішній поверхні ліхтаря) . Добре що я зразу помітив, а не коли зняв маски на з готової моделі. Ліхтар на той момент вже був замаскований під фарбування. 

Півтори години часу, шліфовка, поліровка зубною пастою і купання в футурі помогли, але нюанси залишились. 

IMG_8139.thumb.JPG.2dd0ff753751cf1171da3c165c1db8cc.JPGIMG_8141.thumb.JPG.f9178f5cb4ed0113523510c49d92fa2e.JPG

Link to comment
Share on other sites

Потрібна допомога!

Підкажіть хто знає, що це за бомби видно на пілонах? ФАБ-250м54

Яке бомбове озброєння може бути на сучасних МиГ-29УБ окрім згаданого? 

0000093358_large.jpeg

Link to comment
Share on other sites

9 часов назад, Дмитрий Побережник сказал:

Потрібна допомога!

Підкажіть хто знає, що це за бомби видно на пілонах? ФАБ-250м54

 

САБ-250-200

Link to comment
Share on other sites

@TomcaT

Використовую пасту з відбілювальним ефектом, але щоб абразив був дрібний. Власне, взяв те що було дома під рукою. На цей раз паста була ось така. 

Не думаю, що вона дає такий самий якісний результат як спеціальні пасти від Тамії або навіть паста ГОИ, но що маємо, те маємо. 

До того як полірую пастою, обробляю наждачкою від 1000 до 2500 Полірую вручну, войлоком (відрізок стільки для взуття). Просто наношу на войлок пасту і тру, потім мию, висушую і в футуру. 

20200407_131837.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • DimaADA, Sarmat - дякую!  Sarmat, РН с двох частин збирається - в одної зробив ножем паз на товщину міді та вклеїв суперклеєм. А якщо ти про білу детальку – це заготовка під хвостовий ліхтар – просто шматочок пластикового круглого профілю – зробив V-образний паз та приклеїв звичайним клеєм. А 
    • С возвращением!👏 Просто поражаюсь, как у людей так аккуратно получаются такие тонкие работы. Мне приходится маскировать все грунтом и покраской  А вот ту маленькую детальку на краю РН как крепил?
    • Это по сути ультраглянцевый лак типа Футуры, шагрень хоть и осталась, но поверхность стала заметно более гладкой, и смывка хорошо растекалась.
    • Я как-то это недопонял - каким образом?
    • Не удержался) Быстро собрал все до кучи. Отдельные зализы вкупе с мягким пластиком дают возможность нормально всё спозиционировать, хотя на скотче все гуляет, конечно.  Кроме необходимости шпаклевать стыки по заливу и по закрылку ради тонких кромок (собственно, решение в украинских разработках последних лет очень популярное) - никаких сложностей не предвижу.  Самолет с эстетикой классических маслкаров (или наоборот, но это не суть)
×
×
  • Create New...