Jump to content

Готово: МіГ-29УБ БН 90 Trumpeter 1/72


Recommended Posts

22 minutes ago, Tali said:

Эх, в 1/48 бы кто нормальную спарку сделал...

Так давайте Сlear Prop попросим!

Її би навіть в 72, бо Trumpeter то просто краще, ніж те що було до нього...

Link to comment
Share on other sites

3 години назад, Дмитрий Побережник сказав:

Модель добралася до грунту. 

 

Гарнюня! Аж руки до своєї коробки потяглися. Але буду закінчувати, те що вже розпочато.

А ви його збираєтеся бомбовою підвіскою оснастити? Вони ще з блоками Б-8 тренуються, теж непогано виглядає...

Link to comment
Share on other sites

Так, я планував ось таку конфігурацію пілонів як на фото, а потім найшов фото з бомбами САБ-200. 

0000093369_large.thumb.jpeg.4f7893c1f074538b8c9abfca3080587a.jpeg

Блоки Б-8М я теж бачив, в мене навіть є такі з набору від Су-24 Trumpeter, але менi не дуже подобається їх якість. На разі в мене немає навіть САБ-200 для моделі. В майбутньому замовлю у ResKit, коли буду брати озброєння на новий довогоочікуванний Су-25. Правда, якщо вішати блоки, то треба буде переробити кріплення, яке я вже вкеїв на них під бомби.

 0440.thumb.jpg.bf360be1fc3befcb7c04807930b8fd16.jpg76873971_.thumb.jpg.fa95ec40120d3d8915dc219b775c75f6.jpg

Link to comment
Share on other sites

В 14.04.2020 в 23:19, Дмитрий Побережник сказав:

Ця схема камуфляжу мені здавалась найпростішою з тих що потрапляли мені до рук...

Ну, вот по этой причине и еще потому, что при содействии знакомых споттеров удалось раздобыть снимки спины, и рисовал именно этот борт и затеял на него маски. 

В 14.04.2020 в 23:19, Дмитрий Побережник сказав:

Неточності в геометрії моделі вимагають коректувати положення елементів маски.

Да, товарищи китайцы ложанулись с геометрией, потому маски годятся для трамповской модели с подгонкой. И лишний раз убеждаюсь, что маски выигрывают перед декальным камуфляжем - декаль подогнать было бы сложнее. 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, foxbot said:

Да, товарищи китайцы ложанулись с геометрией, потому маски годятся для трамповской модели с подгонкой. И лишний раз убеждаюсь, что маски выигрывают перед декальным камуфляжем - декаль подогнать было бы сложнее. 

Маски поза конкуренцією у будь якому випадку і я це зрозумів, ще до того, як перший раз використав їх в роботі. Ще до того як я дізнався, що існують маски, я мав справу з декалямі від BS Modelle. Навіть не говорячи про якість там виникало ще дві проблеми: складності через неточності в геометрії і зміщення на поверхні з подвійною кривизною, що приводить до порушення геометрії камуфляжу, коректувати це можно підфарбовуючи проблемні місця, але це так собі варіант, по навіть текстура декалі та пофарбованої поверхні різна, не кажучи вже про різницю в відтінках. 

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, Дмитрий Побережник сказав:

Маски поза конкуренцією у будь якому випадку...

Я предлагал Олегу из Authentic Decals сделать пиксельный камуфляж масками еще когда рисовал Су-27... А это, к слову, было до Су-25, МиГ-29 и Су-24М... Но он сказал, что будет давать камуфляж декалью. Уже тогда я решил, что когда буду сам печатать декали на пиксельные самолеты, сделаю маски на камуфляж. Потом по договоренности с Олегом сделал еще маски и на все варианты, что пошли Authentic. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 годин назад, Дмитрий Побережник сказав:

Я нарешті закінчив наносити декаль... Мені здається, що я потратив вічність на технічку. Правда, в певний момент ще треба будет нанести декаль на озброєння. 

 

Це ж добре. Чим більше технічки, тим краще, дуже оживляє модель.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bodik said:

Це ж добре. Чим більше технічки, тим краще, дуже оживляє модель.

Це правка, але часу забирає.

Добре що технічка від Foxbot наноситься нормально і лакова основа залишається непомітна.  Я запоров пару надписів з цього набору і взяв їх з деки від Звєзди, а в неї підложка товстіша і помітніша. Правда, не можу сказати, що мені сподобалось як приварились кокарди та герби. Тамієвський засіб їх не дуже хотів брати, оцет теж не був достатньо ефективним тож  я не став вигадувати велосипед, що їх не зіпсувати. 

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, Дмитрий Побережник сказав:

Це правка, але часу забирає.

Добре що технічка від Foxbot наноситься нормально і лакова основа залишається непомітна.  Я запоров пару надписів з цього набору і взяв їх з деки від Звєзди, а в неї підложка товстіша і помітніша. Правда, не можу сказати, що мені сподобалось як приварились кокарди та герби. Тамієвський засіб їх не дуже хотів брати, оцет теж не був достатньо ефективним тож  я не став вигадувати велосипед, що їх не зіпсувати. 

Декалі від Фоксбот хороша річ, правда на Су-27 кілька елементів розсипалось, не знаю чому.

Підложки в них майже не видно, але я їх приварюю спиртом, ефект доволі непоганий.

Link to comment
Share on other sites

В майбутньому теж попробую спирт. Дякую.

Я з цими деками мав справу лише вдруге. Проблем з ними в роботі з Су-27УБ не було, так як там не було імітації клепок. Правда з нею треба працювати впевнено, бо вона швидко прилипає до поверхні. 

Link to comment
Share on other sites

10 хвилин назад, Дмитрий Побережник сказав:

В майбутньому теж попробую спирт. Дякую.

Я з цими деками мав справу лише вдруге. Проблем з ними в роботі з Су-27УБ не було, так як там не було імітації клепок. Правда з нею треба працювати впевнено, бо вона швидко прилипає до поверхні. 

Спробуйте, як на мене, то ефект хороший і достатній.

Я теж вдруге, вперше було на МиГ-25 (технічка та ОЗ), все було супер.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Статус Легенды приобретен не только за высочайший уровень прикладных навыков, но и за стойкую репутацию беспримерного "облико морале", что в жизни встречается крайне редко ) 
    • Не, то Валентин "для души" ковыряет старый Итал (ну Валентин всегда, когда ковыряет какой-то готовый пластик - там от родного пластика только коробка остается 😁) Да-да, тут как раз тот случай, когда есть хорошие моделисты, есть классные моделисты, есть крутые моделисты, есть известные моделисты, есть признанные моделисты, а есть Легенда)  
    • Basily, заліз на фейсбук, подивився. До такої людини і страшно підходити – можна згоріти у променях її геніальності. До нього мені рости та рости.
    • Тобто можна у продажi чекати на BV138?
    • Валентин Мучічко це автор майстер-моделей І-16,І-15біс (другий варіант) І-5,  Не-70, СБ, ТБ-3,Ту-2, Кі-27, У-2 все в 72-му. Моделі характерні , як він сам каже , «кінцевою стадією реалізму» ( накладні панелі, хлопуни, чудова імітація полотна , точність обводів), якось так. Однім словом Майстер, як на мене.
×
×
  • Create New...