Jump to content

ГОТОВО Су-27УБМ1 Eduard(Academy) 1/48


Recommended Posts

В 27.03.2020 at 21:10, MAUS сказал:

Хорошо получилось.  Но есть старая как мир, простая и быстрая технология.

 P3100019.JPG  А можна коротеньке пояснення по цьому фото (опис процесу) ?

 

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, Gavrosh сказал:

 

Дык вроде ж  на фото всё понятно.  Берёте зубочистку, профилируете её конец по форме нужной детали ( в данном случае- воздухозаборник). Разогреваете над пламенем свечи кусочек листового пластика и натягиваете его на зубочистку.  Снимаете полученную выштамповку, обрезаете по форме и приклеиваете по месту. Как-то так...

Link to comment
Share on other sites

Все просто и понятно😁. Я тут пока литник тянуть научился, до правильной толщины, да чтоб не порвать.... Коробку литников перепалил 🤯. Представляю, сколько я листового пластика переведу.. Хотя думаю, если приспособиться, то всё должно быть просто!

В любом случае метод надо пробовать, пригодится опыт!

Link to comment
Share on other sites

Та шановний Маус я просто хотів точно з*ясувати - чи це вакуумом натягувалося, чи просто розігрітий пластик натягувався вручну, ну як 🤭 одну річ натягують на іншу (промовчу,а то подумають щось не так про мене :))

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, ivanstepanovich сказав:

Стабилизаторы 🙁

Ну якщо бути зовсім правильним, то горизонтальні стабілізатори.

Але рулі висоти теж не є помилкою.

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, Mike_F сказав:

щось кольори не дуже яскраві

Кольори з тематичного набору хатаки, може через світло здаються не зовсім яскравими.

Link to comment
Share on other sites

21 час назад, Bodik сказал:

Ну якщо бути зовсім правильним, то горизонтальні стабілізатори.

Але рулі висоти теж не є помилкою.

Нууу, как Вам сказать, рули высоты не учавствуют в вращении самолета

А вертикальные стабилизаторы есть?)

это так поприставать, а набор красок Хатака?

Link to comment
Share on other sites

12 година назад, ivanstepanovich сказав:

Нууу, как Вам сказать, рули высоты не учавствуют в вращении самолета

А вертикальные стабилизаторы есть?)

это так поприставать, а набор красок Хатака?

Та і стабілізатор ніби теж не беруть участі...в даному літаку за це відповідають флаперони....

Кіль ніби є вертикальним стабілізатором чи я помиляюсь??

На рахунок набору фарб не зрозумів...

Link to comment
Share on other sites

Виникло таке питання.

Якщо з кольором основних стійок все зрозуміло, вони, як і  ніши сірі, то з кольором носової не можу визначитися...на одних фото вона ніби сіра, на інших колір більше схожий на колір нижніх поверхонь...

Хто що може сказати з приводу цього?

Link to comment
Share on other sites

Привіт! Не бачив "вживу" сушки,отже судити важко.Але...щось мені підказує,що немає сенсу фарбувати стійки в різні кольори.Отже,які основні стійки така і носова.Я так думаю.А щодо того, що на одних фото стійка по кольору схожа на колір нижніх поверхонь планера : це фото і фото не завжди відображає дійсний колір (як і монітор компа,мобілки), на колір стійки може впливати колір нижніх поверхонь хоча б тому,що світло відбивається від них і попадає на передню стійку (любий предмет,особливо незначних розмірів на фоні великої площини може мати візуально трохи інший віддтінок-з домішками кольору основного фону).Ото закрутив 😵

Link to comment
Share on other sites

Хтось на форумі писав,що бачить сушки майже щодня.Можна провести простий експеримент-два листка паперу (пластику,фанери тощо) сірого кольору в тон стійок шасі поставити один на сонці, неподалік від планера,другий під самим планером.Особливо це варто зробити в сонячну погоду (як на фото).Як на мене (хоча я не експерт),відблиск від блакитного кольору ніжніх поверхонь і дає майже таке ж забарвлення (візуально) на передній стійці.Зверни увагу на третє фото - стійка нормально освітлена сонцем і видно її "рідний" сірий колір.

Але остаточну крапку поставить той,хто "вживу" бачив сушку і не одну.

Link to comment
Share on other sites

Отримав сопла.

Всередині вони стальні чи присутні елементи іншого кольору (як наприклад в МиГ-25)????

Ну і питання з носовою стійкою все ще актуальне.

IMG_20200410_140039.thumb.jpg.82ba7403a79550f3329ee3e864e647f7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ну если судить по фото, то все три стойки одинакового цвета, причем по моему не чисто серого, а какого-то серо-голубого, но конечно ближе к серому, на некоторых фото при приближении по моему заметно. Но конечно, если будет мнение человека, хорошо знающего "технику вживую", то спорить не буду...0000116387_large.thumb.jpeg.54ff1310fd70cac1290e664cb7d48c05.jpeg0000125619_large.thumb.jpeg.e0b25ee9c230743fb0b93032802f3fa4.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Знову проблеми з соплами :(

Частина яка має вставлятися всередину завелика...

IMG_20200410_162100.thumb.jpg.66db1dded10faa2c299fbc243efe06ef.jpgIMG_20200410_162054.thumb.jpg.dd541f32ed8b5dfef32e9cd413faf56f.jpg

на одному соплі дану частину зточив і встановив, але виникає ступенька...

IMG_20200410_162121.thumb.jpg.eb95f5614c1f7623e7c6e71d24321c4b.jpgIMG_20200410_162116.thumb.jpg.921b5b22fb238d6483cf8fb999346dc0.jpg

@stelmakh_d до Вас з питаннями не рахунок даної продукції?

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Bodik сказал:

Знову проблеми з соплами :(

Частина яка має вставлятися всередину завелика...

IMG_20200410_162100.thumb.jpg.66db1dded10faa2c299fbc243efe06ef.jpgIMG_20200410_162054.thumb.jpg.dd541f32ed8b5dfef32e9cd413faf56f.jpg

на одному соплі дану частину зточив і встановив, але виникає ступенька...

IMG_20200410_162121.thumb.jpg.eb95f5614c1f7623e7c6e71d24321c4b.jpgIMG_20200410_162116.thumb.jpg.921b5b22fb238d6483cf8fb999346dc0.jpg

@stelmakh_d до Вас з питаннями не рахунок даної продукції?

Да, к нам. Укажите, какой номер набора, и куда отправить новый. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Lipton Он в пакетиках в виде пирамидок продается. там прям на коробке они нарисованьі.
    • Это какая марка чая? На будущее 
    • Что то я пропустил это. Ну у себя я делал примерно так. Спереди намечал отверстие иглой строго по центру. Потом растачивал сверлом от малого к большему. Наибольший диаметр сверла соответствует диаметру головки самонаведения. Посадочное место таким образом подготовлено. Далее делал саму головку. Для этого используя тоже самое сверло в качестве пробойника я делал сначала круглую основу из тонкого пластика, а потом саму головку из фольги-самоклейки. Ну а потом, как уже понятно, устанавливал всё это в посадочное место. Примерно так.
    • Еще хороший вариант, это пакетики для заварки чая, где они сделаны не из бумаги, а из своего рода сеточки. Я себе отложил парочку таких, хотя применять еще не доводилось.
    • На первый раз весь офф-топ удаляю. Каждый, кто далее этого поста напишет не по теме, уйдет в Reed only.  Надеюсь на понимание. 
×
×
  • Create New...