Jump to content

ГОТОВО Су-27УБМ1 Eduard(Academy) 1/48


Recommended Posts

 

31 хвилину назад, Bams сказав:

Прошу пардону,но цвет кабины не вырвиглазный голубой.Вот 74 спарка.На 71 такой же.

 

Фарбував інтер'єрним голубим для радянської авіації. Колір вроді той, може це під світлом так?

IMG_20200202_084906.thumb.jpg.7110c5b7b3fc7b28a54fa38d804367cb.jpgIMG_20200202_084926.thumb.jpg.f9ab76269e73eae8f83eb5c19c30d1c3.jpg

Link to comment
Share on other sites

25 хвилин назад, Bams сказав:

Не доверял бы я японцам с Эдиком.Я Вам реальный цвет предоставил.Лучше уж Акан:  https://plasticmodels.com.ua/product-1-87955.html

Як на мене, то акан виглядає затемним, може в цей додати трохи сірого?

Link to comment
Share on other sites

Bodik-ку, Братику! При всій щирій повазі до цієї Громади, але я вважаю, що нормальний у Вас колір кабіни. Після того як ви додасте туди дрібних деталей та ще й змиєте, то буде саме те. А щє і з єфектом масштабу... якщо покрасити темнішим, то воно потім, в моделі, геть темним буде.

Link to comment
Share on other sites

20 минут назад, UA-320 сказал:

я вважаю, що нормальний у Вас колір кабіни. Після того як ви додасте туди дрібних деталей та ще й змиєте, то буде саме те. А щє і з єфектом масштабу... якщо покрасити темнішим, то воно потім, в моделі, геть темним буде.

С этой точкой зрения я тоже согласен. Проверено на практике. 

Link to comment
Share on other sites

12 година назад, Bodik сказав:

Як на мене, то акан виглядає затемним, може в цей додати трохи сірого?

Акан 73069 точно затемний притому що на коробці пише що колір вицвівший. Едік дуже часто непопадає з кольором травла. Свою сушку в салоні красив 2123 model master.

Link to comment
Share on other sites

Эдик не попадает примерно всегда, кмк. 
Акан только в интернетах рассуждает о самых точных цветах. У меня тоже был его «аутентичный» серый для кабины Су-24, который в итоге оказался на два тона темнее, чем нужно. 

Link to comment
Share on other sites

В 08.02.2020 в 23:18, Bodik сказав:

Доробив ніши і покрив їх напівматовим лаком....тепер думаю залишити так чи все таки задути їх матовим лаком...

А мені ніши дуже до вподоби. Як на мене то з основними вже ні чого робити не треба, а носова ще блищить дуже, треба матюкати ;-() Але може то макро і вспишка.

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, UA-320 сказав:

А мені ніши дуже до вподоби. Як на мене то з основними вже ні чого робити не треба, а носова ще блищить дуже, треба матюкати ;-() Але може то макро і вспишка.

Може просто так виглядає під цим кутом, оскільки всі ніши однаково задуті напівматовим лаком, але прибрати блиск не є проблемою на даному етапі 

Link to comment
Share on other sites

Все супер!

А проблеми з вирiзанням вакушного лiхтаря не виникають? В мене з ними мало досвiду, тому були складностi з тим щоб вакушний став на модель як рiдний. 

Link to comment
Share on other sites

Тільки що, Дмитрий Побережник сказав:

Все супер!

А проблеми з вирiзанням вакушного лiхтаря не виникають? В мене з ними мало досвiду, тому були складностi з тим щоб вакушний став на модель як рiдний. 

Дякую.

Працював з вакуумним ліхтарем вперше, поки проблем не виникло, вирізав, підчистив, підігнав по місцю.

Але його ще треба трохи підчистити, щоб нормально став.

Link to comment
Share on other sites

В 11.02.2020 at 23:29, Bodik сказал:

Зібрав, пофарбував і встановив повітрозабірники. Після висихання оброблю стики.

IMG_20200211_230424.thumb.jpg.d072a64866168095d41d9176eb028aef.jpgIMG_20200211_230407.thumb.jpg.bf34e0a6f453c860b6136ce13aac5227.jpg

Богдане,а не затовсті верхні та нижні частини повітрязабірника? Бокові  стінки нормальної товщини (якщо судити по фото з валків), які люб'язно надали колеги.А от верхні та нижні ,як на мене,товстуваті.Якщо нижня частина може і пройде (на різних фото різна товщина-я не можу точно визначитися),то верхня точно має бути тоншою.

 

Su-27-040.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Gavrosh сказав:

Богдане,а не затовсті верхні та нижні частини повітрязабірника? Бокові  стінки нормальної товщини (якщо судити по фото з валків), які люб'язно надали колеги.А от верхні та нижні ,як на мене,товстуваті.Якщо нижня частина може і пройде (на різних фото різна товщина-я не можу точно визначитися),то верхня точно має бути тоншою.

 

Su-27-040.jpg

Спробую сточити, дякую за зауваження! )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...