Jump to content

ГОТОВО Су-27УБМ1 Eduard(Academy) 1/48


Recommended Posts

2 часа назад, Bodik сказал:

 Буду брати участь в ГБ з Сушкою. Сам набір від едуарда та купа допів. Крім того що на фото ще буду використовувати ракети Р-73 від ResKit.

Буду робити борт 71 синій.

IMG_20190703_100555.thumb.jpg.b5de6be9ae1fedb0c5954d30ac252e83.jpgub_71_2012.thumb.jpg.34cb1b68190dc2868952bee5657e27d4.jpg

Бачу ти грунтовно підготувався.Одних "допів" на пів дівана (і на пів зарплати😮).Модель класна.Сам таку хочу.Але мій хом*як на дієті.Щиро бажаю успіхів у творчому процесі !!! Будем пасматреть😀

Link to comment
Share on other sites

25 хвилин назад, Gavrosh сказав:

Бачу ти грунтовно підготувався.Одних "допів" на пів дівана (і на пів зарплати😮).Модель класна.Сам таку хочу.Але мій хом*як на дієті.Щиро бажаю успіхів у творчому процесі !!! Будем пасматреть😀

Дякую.

Модель з допами купив у знайомого моделіста по дуже хорошій ціні)

Link to comment
Share on other sites

10 хвилин назад, Дмитрий Побережник сказав:

Буду з задоволенням спостерігати! Підготувався ти солідно! Цікаво, як себе покаже Хатака, а ще хочу глянути як піде робота з ракетами від ResKit

Дякую.

В разі чого буду звертатись за порадами, особливо по фарбуванні сопел.

Хатаку вже випробовував, дуже сподобалася.

Link to comment
Share on other sites

7 годин назад, foxbot сказав:

Не знаю, успеваю ли к окончанию ГБ, но планирую до лета выпустить технички на ракеты и пилоны к ним. Первыми пойдут Р-73, следом Р-27. 

Оце хороша річ.

Але до ракет ,в даному випадку, технічка ніби є, оскільки Р-27 від едуарда, а Р-73 від ResKit. А от на пілони не завадила б...

Link to comment
Share on other sites

Почав розпилювати модель, вирізав з ніш елементи, які вказані в інструкції від аірес і тут питання...

А це нормально, що ніши стають з щілинами, тобто в інструкції показано вирізати забагато пластику...чи це знову мої руки!?

Link to comment
Share on other sites

25 минут назад, Bodik сказал:

А це нормально, що ніши стають з щілинами, тобто в інструкції показано вирізати забагато пластику...чи це знову мої руки!?

Я не пилил сабж, но Айрес редко становится "как родной".

А на будущее – всегда сверяй той же «балеринкой» размер смоляной детали и планируемое место выреза в пластике.

Если уже поздно - подклеивай пластиком.

Link to comment
Share on other sites

4 хвилини назад, Tali сказав:

Я не пилил сабж, но Айрес редко становится "как родной".

А на будущее – всегда сверяй той же «балеринкой» размер смоляной детали и планируемое место выреза в пластике.

Если уже поздно - подклеивай пластиком.

Дякую за пораду.

В даному випадку вже пізно, буду все спочатку підганяти а тоді робити вставки з пластику.

Вперше працюю зі смолою і з запилом такого масштабу, тому й косячу потроху....

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Bams сказал:

Только передняя ниша на спарке другая.

 

P1110869.jpgP1110870.jpg

Она незначительно глубже передняя ниша у Спарки и нет характерного закругления как на боевом, и кто-то выпускает отдельно для спарки ниши?)
 

Link to comment
Share on other sites

10 часов назад, Bodik сказал:

Щось мені щастить все пиляти і пиляти... 

Встановив передню смоляну нішу, стала без проблем, трішки підшпаклювати і все ок.

IMG_20200104_232559.thumb.jpg.80c8ed6ba83d8d618a989d7ae4fb5065.jpgIMG_20200104_232606.thumb.jpg.c122e58dc991e753e3a77bd95a02dd86.jpg

З основними нішами помучився півтори години, поки до мене дійшло де я помилився і як все має бути. Наразі встановив поки одну основну нішу. Щілини буду "зашивати" пластиком 

IMG_20200104_232644.thumb.jpg.878f786709c6eaf2c8562ffa5014ec26.jpgIMG_20200104_232653.thumb.jpg.feff6e7ceb7a44aaa90c426e2d26a1dd.jpg

Основная конечно не греет душу....

Терпения!

Link to comment
Share on other sites

3 години назад, Bams сказав:

Только передняя ниша на спарке другая.

 

P1110869.jpgP1110870.jpg

Дякую за зауваження, але бачу, що малою кров'ю нішу не переробити, тому так і залишу....

Link to comment
Share on other sites

8 хвилин назад, ivanstepanovich сказав:

Она незначительно глубже передняя ниша у Спарки и нет характерного закругления как на боевом, и кто-то выпускает отдельно для спарки ниши?)
 

Не знаю, але на моделях, навіть спарках зустрічав поки тільки скруглену...

7 хвилин назад, ivanstepanovich сказав:

Основная конечно не греет душу....

Терпения!

Сам винен, забагато пластику вирізав, подивився, як інструкція пише...а вона взагалі не розумію для чого....

Link to comment
Share on other sites

Смутно вспоминается, что у какого-то Су-27 был неправильный угол установки основных ниш. 

Судя по фоткам, не исключено, что у этого.

Link to comment
Share on other sites

56 хвилин назад, Tali сказав:

Смутно вспоминается, что у какого-то Су-27 был неправильный угол установки основных ниш. 

Судя по фоткам, не исключено, что у этого.

Не зовсім зрозумів, поясни...

Основні ніши по іншому в мене не ставали...

Link to comment
Share on other sites

Если взглянуть на чертежи, то чтобы правильно стала основная ниша, ее надо чуток повернуть по часовой стрелке. (Надо чтобы левая стенка ниши была параллельна оси фюзеляжа).

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Tali сказал:

Смутно вспоминается, что у какого-то Су-27 был неправильный угол установки основных ниш. 

Судя по фоткам, не исключено, что у этого.

Имеется в виду Су-27 от Трубача в 72м масштабе?

Link to comment
Share on other sites

17 хвилин назад, inter7777 сказав:

Если взглянуть на чертежи, то чтобы правильно стала основная ниша, ее надо чуток повернуть по часовой стрелке. (Надо чтобы левая стенка ниши была параллельна оси фюзеляжа).

Вся проблема в тому, що вони так взагалі ставати не хочуть....

Link to comment
Share on other sites

7 минут назад, Bodik сказал:

Вся проблема в тому, що вони так взагалі ставати не хочуть....

Ну так это понятно, что они не хотят так становится. Чтобы сделать правильно, нужно отрезать саму нишу и чутарик повернуть (судя по фото, повернуть надо совсем немного), правда потом надо возиться, чтобы все аккуратно зашить, зашпаклевать и затереть)). Ну коль Вы все-равно вырезали место под ниши, может стоит и еще немного заморочится, зато правильно будет)

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, inter7777 сказав:

Ну так это понятно, что они не хотят так становится. Чтобы сделать правильно, нужно отрезать саму нишу и чутарик повернуть (судя по фото, повернуть надо совсем немного), правда потом надо возиться, чтобы все аккуратно зашить, зашпаклевать и затереть)). Ну коль Вы все-равно вырезали место под ниши, может стоит и еще немного заморочится, зато правильно будет)

Та так і буде...

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Bodik сказал:

Не знаю, але на моделях, навіть спарках зустрічав поки тільки скруглену...

Сам винен, забагато пластику вирізав, подивився, як інструкція пише...а вона взагалі не розумію для чого....

Наверное Производители просто не смотрят 😐

А у Звезды интересно, правильная ниша?))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...