Jump to content

ГОТОВО Су-27УБМ1 Eduard(Academy) 1/48


Recommended Posts

Повернемось до повітрозабірників...

Подивився я на жалюзі... Як думаєте, може поставити закриті жалюзі з набору??

Жалюзі з травла мають солідні щілини навіть в закритому вигляді..

IMG_20200224_212007.thumb.jpg.bcc569da0177c966456ba3a8aeaba9c5.jpgIMG_20200224_211952.thumb.jpg.da0489567b732c024ca29f90ded9451d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тут вже все на смак. В мене була аналогiчна ситуацiя з травлом для Звєзди. На мiй погляд, так воно виглядає цiкавiше. Якщо матчастина важливiша, то треба ставити пластиков  жалюзі. 

photo_17_1577046500.jpg

Link to comment
Share on other sites

Дуже цікава позиція :)

Фарбуємо ми згідно матчастини а збираємо ми щоб виглядало цікавіше :) Чому тоді не пофарбувати у лоувіз як штатовські :)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, TomcaT said:

Дуже цікава позиція :)

Фарбуємо ми згідно матчастини а збираємо ми щоб виглядало цікавіше :) Чому тоді не пофарбувати у лоувіз як штатовські :)

 

Тому що пiксель цiкавiший? 

Якщо без жартiв, то на момент вживлення я жалюзі планував робити вiдкритими, а коли вже зрiзав пластик, зрозумiв, що це не зовсiм правильно. Пластикова деталь пiшла в утилiзацiю, тому поставив травло так, як було.   

Link to comment
Share on other sites

31 хвилину назад, TomcaT сказав:

Бувають халепи...

Бувають і гірші халепи, а інколи їх вже виправити неможливо, тому залишаєш як є...

Link to comment
Share on other sites

Помалу рухаємось.

Встановив і зашпаклював, зачистив жабри знизу повітрозабірників, встановив ще деякі елементи і з нижньою половиною поки все.

IMG_20200305_224104.thumb.jpg.0eaafec1eb88acc9941b0a4fb157becf.jpgIMG_20200305_224056.thumb.jpg.48df3ee8b70fbb6e7c54efe55c90565f.jpgIMG_20200305_224041.thumb.jpg.c92521cd4f5a27373b679cff1cd591e0.jpgIMG_20200305_224033.thumb.jpg.49faf71d0c0c89f91836f40a5e49f6fe.jpg

Встановив кабіни пілотів, над ними ще працюватиму. Кожух приладів другого пілота опустив.... Крісла здаються занизькими, я підголовники поставив дуже низько, але вже так і буде .

IMG_20200305_224138.thumb.jpg.02511f42754e777d778f5453f493aaa1.jpgIMG_20200305_224117.thumb.jpg.ad6280de071754462080da0f9614f073.jpg

Частину під лобовим склом доведеться розрізати по краях і нарощувати, вона завузька для вакуумного ліхтаря, який ширший ввд наборного.

IMG_20200305_224148.thumb.jpg.cfb16e1b44fece3645fb42e7c65b4c71.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

От завжди мене цікавлять технології імітування різноманітних шлангів та всяких там проводів у нішах та кокпітах літаків - хто з чого робить, як фарбує, чим наклеює і т.д.
Не підкажеш, будь ласка, як то зроблено в тебе тут (наприклад верхній ряд, третє фото зліва)?

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, TomcaT сказал:

Богдан _ если есть желание скругли кромки воздухозаборников ...

Я теж це помітив :) Сильно вони вже "гострі". Але промовчав тому,що вже підказував Богдану про товщину кромок (стінок) повітрязабірників...Може Богдан подумав би ,що я дуже прискіпливий,носа свого суну всюди :)

Link to comment
Share on other sites

@Gavrosh пушка пластикова, але розсверлена, голки такого діаметру не маю...

@TomcaT Підкажи де саме, підправлю.

@LvivForever Саме в даному випадку ніши смоляні (фото і процес на першій сторінці). А взагалі імітую їх дротом, припоєм, проводом....фарбую після наклеювання в основному, але інколи і перед.. клею на суперклей.

Link to comment
Share on other sites

Те что под номером один _ скруглить кромки

              под номером  два _ кромка как "лезвие" (хотя как это сделать  х/з , это я о своем тоже размышляю)

IMG_20200112_143022.jpg.c6c2ec9d45c2d4842ba94f0a616e972c.thumb.jpg.69b091de5fcf10257c009c3d62eac592.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 хвилин назад, TomcaT сказав:

Те что под номером один _ скруглить кромки

              под номером  два _ кромка как "лезвие" (хотя как это сделать  х/з , это я о своем тоже размышляю)

IMG_20200112_143022.jpg.c6c2ec9d45c2d4842ba94f0a616e972c.thumb.jpg.69b091de5fcf10257c009c3d62eac592.jpg

Дякую, поправлю.

Кромку під номером два вже сточив, більше вже ніяк...

Link to comment
Share on other sites

4 години назад, Bodik сказав:

@LvivForever Саме в даному випадку ніши смоляні (фото і процес на першій сторінці). А взагалі імітую їх дротом, припоєм, проводом....фарбую після наклеювання в основному, але інколи і перед.. клею на суперклей.

    Перепрошую, я щось першу сторінку перескочив, тому про смолу не бачив. Я взагалі чого питаю про імітацію дротами і т.п. - для мене найскладнішій момент є фіксація дротів на пластику.

    Я розумію, що суперклей (я так розумію, що мова іде про ціанакрілат) це все буде тримати, але тут є дві проблеми. Перша - це точне позиціювання дротів, тому що клей швидко висихає, а дріт, особливо якщо він вигнутий в трєх вимірах та ще й мягкий, буває не вдається посадити так як треба за певний час, поки ще клей не висох. і тоді знову треба знімати, чистити, формувати і т.д.
Можна зрозуміло взяти повільно сохнучій суперклей або навіть гель, але це також на 100 процентів не рятує.
    Одночасно вилазить друга проблема: плями від клею! Навіть якщо дуже аккуратно і небагато нанести ціанакрілат на поверхню самого дрота чи деталі, де він повинен клеїтись, а потім вдало розмістити дріт на деталі, то навіть тоді може статися таке, що післе висіхання по боках дрота буде виглядати клей у вигляді виступаючої плями...Не факт, що потім можно буде безслідно зчістити її повністю, не порушивши усю конструкцію. Отож тому і запитався...

Але останнім часом мені ніби то здалося вірішити цю проблему (тай в принципі і декілька інших). Є такій клей:

566810440_2020-03-0610_35_55-AmmoofMIGNo.AMIG-2031-ULTRAGLUE-FORETCHCLEARPARTSPAPERMORE(4.thumb.png.b7721ef13424e965b70ae9553d857ebb.png

Клеїть він міцно, час позиціювання десь 2-3 хвилини, бере помалу, розводится водою і можно наносити дуже тонкий шар, наприклад пензликом. Залишки знімаються без проблем тою ж водою. Після висихання (4-6 годин) є абсолютно прозорим. В пожарному випадку, підозрюю що навіть після повного висихання можна видалити без проблем для поверхні (ось чім точно, не скажу, бо пожарного випадку ще не було).
Мені дуже подобається - прозорі речі та травлення клею від тепер тілки ним, надіюся випробувати його невздовзі і для цілей, які згадав вишче.  

Link to comment
Share on other sites

"...пушка пластикова, але розсверлена, голки такого діаметру не маю..."   - який діаметр? Можливо підійде від системи (розчини вводятьу вену), якщо шприц на 5 кубіків не підійде (точніше голка з нього)?

Link to comment
Share on other sites

5 годин назад, Gavrosh сказав:

"...пушка пластикова, але розсверлена, голки такого діаметру не маю..."   - який діаметр? Можливо підійде від системи (розчини вводятьу вену), якщо шприц на 5 кубіків не підійде (точніше голка з нього)?

Подивлюсь, але не впевнений чи варто...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Статус Легенды приобретен не только за высочайший уровень прикладных навыков, но и за стойкую репутацию беспримерного "облико морале", что в жизни встречается крайне редко ) 
    • Не, то Валентин "для души" ковыряет старый Итал (ну Валентин всегда, когда ковыряет какой-то готовый пластик - там от родного пластика только коробка остается 😁) Да-да, тут как раз тот случай, когда есть хорошие моделисты, есть классные моделисты, есть крутые моделисты, есть известные моделисты, есть признанные моделисты, а есть Легенда)  
    • Basily, заліз на фейсбук, подивився. До такої людини і страшно підходити – можна згоріти у променях її геніальності. До нього мені рости та рости.
    • Тобто можна у продажi чекати на BV138?
    • Валентин Мучічко це автор майстер-моделей І-16,І-15біс (другий варіант) І-5,  Не-70, СБ, ТБ-3,Ту-2, Кі-27, У-2 все в 72-му. Моделі характерні , як він сам каже , «кінцевою стадією реалізму» ( накладні панелі, хлопуни, чудова імітація полотна , точність обводів), якось так. Однім словом Майстер, як на мене.
×
×
  • Create New...