Jump to content

ГОТОВО Су-27УБМ1 Eduard(Academy) 1/48


Recommended Posts

Уважніше все роздивившись, я мабуть знайшов причину.....на всіх елементах маркування RSU48-0013 а на цих двох RSU48-0012...

Ймовірно комусь попадуться в наборі для ХБ або Су-34 замалі дані елементи...

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, stelmakh_d сказав:

Да, к нам. Укажите, какой номер набора, и куда отправить новый. 

Номер набору RSU48-0013 Вихлопні сопла для Су-27/27УБ/30МКК

 

 

Link to comment
Share on other sites

Неприємний трабл...

Обезжирив деталі, загрунтуваа, просушив десь 3 дні, пофарбував, знову просушив біля двох днів, наклеїв тамієвський скотч, а він все здер, в тому числі і грунт.....  :(😕

IMG_20200412_155111.thumb.jpg.3d109f8730c75dea7d607c5ef19a61f8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Капец! Неприятность... Я тамиевский скотч (как и все другое) стараюсь несколько раз к руке приклеить, или к чему ещё. Отлично работает задняя крышка мобилки, ее постоянно руками мацаешь, хорошо работает. Вообще с любой маскирующей лентой так делаю, на всякий случай.

Link to comment
Share on other sites

1 година назад, Владимир Губенко сказав:

Капец! Неприятность... Я тамиевский скотч (как и все другое) стараюсь несколько раз к руке приклеить, или к чему ещё. Отлично работает задняя крышка мобилки, ее постоянно руками мацаешь, хорошо работает. Вообще с любой маскирующей лентой так делаю, на всякий случай.

Я так роблю з масками foxbot, в них про це навіть в інструкції написано, а от тамієвський скотч ще ні разу не підводив, а тут таке...може тому, що смола.... В будь-якому випадку, вже перефарбував.

Link to comment
Share on other sites

32 хвилини назад, Apple сказав:

А може таки грун треба міняти, або необезжирили перед грунтовкою.

Грунт - від mr.hobby (surfacer 1200) на пластикових деталях все ок, а от на смолі таке вийшло.

Обезжирив, вище написав про це 

Link to comment
Share on other sites

Воу! Здається мені, що проблема тут як раз в тому, що на смолі гам грунт гірше тримається. Зазвичай у смоли дуже гладка поверхня, а їдка основа Mr Surfacer в неї не в'їдається бо не взаємодіє з нею так як зі звичайним пластиком. 

Я маски Foxbot перед тим як нанести на модель пару раз ліплю на руку, але без фанатизму. Якщо вона втратить свої адгезію надто сильно, то потім фарба будет під краї затікати. Маска все ж має щільно прилягати до поверхні. За весь час роботи з масками було пару підривів, тай там були інші причини. 

Link to comment
Share on other sites

Да , Богдан , дело в смоле , попробуй снять "пленочку" и "вспуши" смолу пройди по поверхности нулевкой...

Такую же процедуру можно и нужно проводить и с травлением , "вспушив" поверхность лучше ЦА возьмётся и краска соответственно...

 

Link to comment
Share on other sites

Класно виглядають! Правда далі слід бути дуже обережним з масками. На металіках фарба не дуже добре тримається і маски можуть її підривати. Я коли на своїй мотогондоли фарбував, маскував ті ділянки фюзеляжу, на які потім наноситься інший колір, щоб на них металік не потрапляв, а то мав сумний досвід.

Link to comment
Share on other sites

20 хвилин назад, Дмитрий Побережник сказав:

Класно виглядають! Правда далі слід бути дуже обережним з масками. На металіках фарба не дуже добре тримається і маски можуть її підривати. Я коли на своїй мотогондоли фарбував, маскував ті ділянки фюзеляжу, на які потім наноситься інший колір, щоб на них металік не потрапляв, а то мав сумний досвід.

Дякую. Я планую покрити їх лаком і тамієвський скотч перед тим як клеїти на мотогондоли кілька раз приклеїти до руки, щоб ослабити клеєвий слой.

 

А ділянки, де має бути інший колір, підчищу наждачкою після маскування мотогондол.

Link to comment
Share on other sites

12 хвилини назад, Дмитрий Побережник сказав:

Дуже круто!

А вам вдалось всю модель одним махом замаскувати та фарбувати? Я вже звик якось сегментами з цифровим камуфляжем працювати.

дякую.

Ні, звичайно, фарбував фрагментами, по одній плямі.

Link to comment
Share on other sites

53 хвилини назад, Александр Беликов сказав:

Смотрится!!!

Дякую.

36 хвилин назад, UA-320 сказав:

Bodik-у, чудово! Ви потім порадами готові поділитися?

Дякую.

Якщо зможу чимось допомогти, звичайно звертайтесь!.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...