Jump to content

F-14D 1/48 AMK


Анжей

Recommended Posts

  • 1 month later...
21 час назад, palanbor сказал:

если б этого ушлепка мама научила снимать ботинки у входа... ))

швабру в зуби (а краще зубну щітку) і гайда палубу,вибачте повітрязабірник драїти...

Link to comment
Share on other sites

Почав клеїти гондоли...
Багато матюкавсь, ходив за вогнеметом. Ходив віддавав вогнемет. Сідав за модель. Знову йшов за вогнеметом.
Коротше, не вірте АМК. Воно ніфіга не збирається в тому виді, як відлито)))
Основна проблема із гондолами наступна - вони відлиті монолітом. Поміж боковими стінками ВЗ спереді є перепендикулярна планка, яка відповідає, так розумію, за паралельність стінок ВЗ. І має вклеюватися в "стелю" воздухозабірника. А сама гондола із каналом ВЗ має клеєтись згори на характерні виступи нижньої половини фюзеляжа, "обіймаючи їх". Так от ті виступи, трясця, більші за внутрішній деаметр гондоли. А та "перемичка" сприяє утворенню величезних щілин поміж стінками ВЗ і нижньою частиною фюзеляжа. 
перемичка: IMG_20200202_142115.jpg
Я ж, дурень, повівся, і спробував втулити "як є". Результат - щілини під петлями капотів двигунів. Як їх забрати, залишивши петлі - ломаю голову.  IMG_20200202_142123.jpg
Другу гондолу, наче, підготовив. Попиляв оці виступи під двигуни під нею... Результат - відстуність щілини між внутрішнім краєм гондоли і фюзеляжем, та щілина 1 мм шириною з зовнішньої сторони в сторону сопла.
IMG_20200202_195831-01.jpeg IMG_20200202_202836-01.jpeg IMG_20200202_202823-01.jpeg 
Подивився на фото прототипа - там ідеальна поверхня між гондолою і фюзеляжем. Без щілин, швів і тд...
Тут видно, як "обіймає" гондола цей виступ під "двигну"....IMG_20200202_204608-02.jpeg IMG_20200202_204625-02.jpeg
Сиджу, кусаю лікті, п'ю валеріянку, карвалол і віскі...
От нахріна було робити ту гондолу одною деталлю? і оту "ванну" під двигун таку масивну?! Я розумію, що моделіст з досвідом в цю ситуацію би не попав. Сподіваюсь, і не попаде, маючи мій досвід. Але ж, кур*а, модель 2019 року, за хороший цінник, з хорошою деталізацією... Чудо інженерії і технологій, блін...

Повторюю як мантру "суха примірка, суха примірка, суха примірка..."
Пішов за вогнеметом...

 

Link to comment
Share on other sites

Бо тре слухати ще не дуже старого, але досить мудрого адм1на,
який каже, шо коли е якась модель в1д Там11, то аж н1 в якому раз1 не тре купувати таку саму од китайц1в!

Краща за японську вона НЕ БУДЕ!

Link to comment
Share on other sites

Шановні, Tamiya F-14D мені вже пливе...чи то летить... І на неї плани як на F-14B VF-103. Як пощастить, зроблю і її. Дякую за турботу, правда, приємно.
Але ж хтілось подивитися, що значить "модель 2019 року" розробки. Ще й улюблений літак.
Краще скажіт мені, що з оцим о зараз робити?

Link to comment
Share on other sites

Не знаю, друже, если бы у меня такое вышло, модель бы стопудово улетела в мусорник. 

Ну петли, теоретически, можно снести, вывести стык и сделать петли самодельной декой.
Но я боюсь, что вот те щеляки тебе потом вылезут боком где-то дальше. Например, на соплах будет ступенька.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...