Jump to content

(ГОТОВО) АН-225 "Мрія" Revell 1/144


Bodik

Recommended Posts

Мда, с масками тут, наверное, геморрой тот еще будет, тк диск ниже уровня резины.

Я бы сделал так:

  • задул диски и закрепил лаком на всяк случай.
  • подобрал бы пластиковую или металлическую трубку, внешний диаметр которой точно соответствует диску
  • ставил трубку на диск (главное чтобы плотно прилегла и руки не дрожали) и аккуратно задувал по окружности в районе стыка «резиной». 
  • подсушил, замаскировал диск и часть резины (там где задуто) масколом,
  • задул оставшуюся часть колеса в «резину». 
Link to comment
Share on other sites

5 хвилин назад, Tali сказав:

Мда, с масками тут, наверное, геморрой тот еще будет, тк диск ниже уровня резины.

Я бы сделал так:

  • задул диски и закрепил лаком на всяк случай.
  • подобрал бы пластиковую или металлическую трубку, внешний диаметр которой точно соответствует диску
  • ставил трубку на диск (главное чтобы плотно прилегла и руки не дрожали) и аккуратно задувал по окружности в районе стыка «резиной». 
  • подсушил, замаскировал диск и часть резины (там где задуто) масколом,
  • задул оставшуюся часть колеса в «резину». 

Краї диску трохи виступають, прийдуть маски, перевірю як воно буде...

Link to comment
Share on other sites

Я к тому, что бывают колеса, где диск выступает ободком над резиной, если смотреть сбоку. В этом случае он легко отграничивается маской и задумается после резины. Здесь так не получится.

Link to comment
Share on other sites

12 минуты назад, Bodik сказал:

Краї диску трохи виступають, прийдуть маски, перевірю як воно буде...

если диск выступает над шиной - это не беда, все отлично получается. Хуже когда у колеса есть сильно выступающие эл-ты ступицы (F-100, Супер Этендар и т.п.) - в этих случаях нужно использовать обратный метод т.е. сперва задувать шину, а потом, через маску с отверстием соотв. диаметра задувать диск.

При использовании трубочек такая проблема, естественно, не возникает

Link to comment
Share on other sites

9 хвилин назад, Tali сказав:

Я к тому, что бывают колеса, где диск выступает ободком над резиной, если смотреть сбоку. В этом случае он легко отграничивается маской и задумается после резины. Здесь так не получится.

Вигляд збоку....

IMG_20191029_091640.thumb.jpg.058216035f2e014dbe861cff5c247ba3.jpg

Поки це відклав, займаюсь двигунами, мало не запоров їх..

Link to comment
Share on other sites

Если маски будут порезаны точно в размер, то можно аккуратно закрыть диск. 

Закрыть шину будет сложно, потому что маска будет лежать "воронкой".

Link to comment
Share on other sites

9 хвилин назад, Tali сказав:

Если маски будут порезаны точно в размер, то можно аккуратно закрыть диск. 

Закрыть шину будет сложно, потому что маска будет лежать "воронкой".

Будемо щось придумувати, коли прийдуть маски))

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Bodik сказал:

Вигляд збоку....

IMG_20191029_091640.thumb.jpg.058216035f2e014dbe861cff5c247ba3.jpg

Поки це відклав, займаюсь двигунами, мало не запоров їх..

мало не запоров їх..  - що вже зробив?😮

Link to comment
Share on other sites

1 хвилину назад, Gavrosh сказав:

мало не запоров їх..  - що вже зробив?😮

Та були проблеми з покраскою..на одному поставив відбиток пальця, ніби виправив, шліфанув і зафарбував (враховуючи те, що показав дружині і попросив знайти косяки, вона не побачила це місце, значить норм) і ще кілька моментів, але точно буде видно вкінці запоров чи ні...

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Bodik сказал:

Та були проблеми з покраскою..на одному поставив відбиток пальця, ніби виправив, шліфанув і зафарбував (враховуючи те, що показав дружині і попросив знайти косяки, вона не побачила це місце, значить норм) і ще кілька моментів, але точно буде видно вкінці запоров чи ні...

вона не побачила це місце, значить норм 😂 (вони ж фарбують нігті прискіпливо), отже ОТК ти пройшов

 

Link to comment
Share on other sites

13 часа назад, Bodik сказал:

Помаленьку, але впевнено йдемо далі. Пофарбував повністю двигуни та наніс декалі... Ще буде змивка (але даний момент ще обговорю з замовником). Двигуни перефарбовував кілька разів, зараз маємо, що маємо, не без косяків звичайно....

IMG_20191029_233312.thumb.jpg.5c8f726e9a736a2992448e1b5a33cc01.jpgIMG_20191029_233236.thumb.jpg.d26992dfa5bae8dffa4fe4aaf7fa4faa.jpgIMG_20191029_233157.thumb.jpg.4cf6c5f68b27117aff22166f9c79473f.jpg

 

Привіт Богдан! А чи є кольори (побежалости рос.) на виході двигунів ? Чи є фото реальних двигунів?

Link to comment
Share on other sites

51 хвилину назад, Gavrosh сказав:

Привіт Богдан! А чи є кольори (побежалости рос.) на виході двигунів ? Чи є фото реальних двигунів?

Привіт.

Ще нічого такого не робив...та й особливо з цим заморочуватись не буду...трохи маслом пройдусь по соплах і все...і біля жаростійких панелей трохи забрудню, там є деякі проблеми, цим їх приховаю трохи)))

image.thumb.png.d179cd85049a8eb09e0da7df096ade52.pngimage.thumb.png.589e4b06096f5b3d74492eddc5682b9a.png

Link to comment
Share on other sites

"При использовании трубочек такая проблема, естественно, не возникает"   - згадав про маски для колес у вигляді трубочок. Пошукай,Богдане, стару  телескопічну антену від радіоприймача чи ще  від чогось (зазвичай там десь до 10 колін, тобто трубочок різного діаметру).Ці трубочки різного діаметра.Більші і можна буде використати у якості маски.

Link to comment
Share on other sites

В процессе работы над декалью на этот аппарат пришел к выводу, что декаль от Revell содержит кучу неточностей. Вот теперь думаю, может, имея наработки по Ан-225, выпустить еще и свою декаль на Мрию? Не очень хочется лезть в 144 масштаб, но если не я, то кто? Ну, на советский вариант декаль будет в наборе от Звезды... А украинские варианты кто выпустит? 

Link to comment
Share on other sites

12 хвилини назад, foxbot сказав:

В процессе работы над декалью на этот аппарат пришел к выводу, что декаль от Revell содержит кучу неточностей. Вот теперь думаю, может, имея наработки по Ан-225, выпустить еще и свою декаль на Мрию? Не очень хочется лезть в 144 масштаб, но если не я, то кто? Ну, на советский вариант декаль будет в наборе от Звезды... А украинские варианты кто выпустит? 

Ідея хороша, оскільки є кілька цікавих ранніх українських варіантів, хоч а й не думаю, що декаль буде затребувана, враховуючи ціну самої моделі і популярність масштабу....але все може бути...

Link to comment
Share on other sites

37 хвилин назад, Bodik сказав:

хоч а й не думаю, що декаль буде затребувана, враховуючи ціну самої моделі і популярність масштабу....

Ну, нет так нет! Мне же проще. Значит, не буду выпускать декаль... ;)

А ранних там четыре варианта: три с красной полосой и один с синей. Да и у позднего волнистого тоже были некоторые изменения в ливрее... 

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, foxbot сказав:

Ну, нет так нет! Мне же проще. Значит, не буду выпускать декаль... ;)

А ранних там четыре варианта: три с красной полосой и один с синей. Да и у позднего волнистого тоже были некоторые изменения в ливрее... 

Це особисто моя думка, може й буде попит на Вашу деааль, тому випускати її чи ні, вирішувати тільки Вам) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...