Jump to content

ГОТОВО: Fw 190A-8, Eduard 1/72


Recommended Posts

3 години назад, AlexRain сказав:

Если нужны rlmы, я бы вообще проходил мимо АК. ИМХО врут, да и не только rlm вообще то. Даже Ганза лучше, но у японцев проблема с 74ым, светловатый сильно..

Вот именно что ИМХО. Учитывая, что даже среди маститых спецов-исследователей темы нет единого мнения, единой константы по поводу оттенков RLM (не говоря уже о том, что в условиях войны они по тем или иным причинам "плавали"") утверждать подобное по меньшей мере несерьезно. 

 

1 година назад, Gavrosh сказав:

Так що,ніши шасі не піде цим кольором малювати?У мене на дом.компі є табличка,скину пізніше. Так я по ній вибирав.Читав,що АК не камільфо,але колір мені сподобався.

Красьте и никого не слушайте. Ваш цвет будет самый правильный ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Дивився ось цю таблицю.Порівнював деякі фото з інету щодо фарбування ніш шасі 190-го.Вибрав колір RLM 02 від Lifecolor (UA504).Ви, шановний LansVVS, праві - колір "плавав". В інеті багато прикладів різнокольорових ніш.

RLM 02.png

Link to comment
Share on other sites

17 часов назад, LansVVS сказал:

Учитывая, что даже среди маститых спецов-исследователей темы нет единого мнения, единой константы по поводу оттенков RLM (не говоря уже о том, что в условиях войны они по тем или иным причинам "плавали"") утверждать подобное по меньшей мере несерьезно. 

Ну это да, плавали, никтож не спорит. Но тут главное не договориться до того, что "тогда уж можно тупо на глаз красить", той же тамией, у которой вообще нет немецких стандартов. Вот пример сравнения с АК https://youtu.be/T9uQJxrnidw И тут можно говорить что угодно, про "плавание", "выгорание", "цветопередачу", но 74 и 75 у АК, это реально - кАКа. За 02 ничего не скажу, если им покрасить ниши и стойки, то прокатит.... А если мы говорим о покраске камо, например bf-109e. То нафиг, однозначно. Лучше Ганза или Хатака и нечего тут придумывать. Впрочем, у всех разные требования к моделям, кто то просто красит серым и не парится. Поэтому ИМХО, это мое мнение, следовать моим советам или нет пусть каждый сам решает.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Наша пісня пречудова, починаєм її знову....

Думав що мої фарби від Хоми давно померли, але ні, самогон розмішав і на кістку засохші фарби. Вони стали ще ліпші ніж були новими. Для малих деталей, як ремені на педалях та двигун саме те. Спробував "наждачкоштуку" котру купила мені дружина за 10грн, за хвилину зробив посадочні місця для травлених закрилок. На дотик гладеньке, візуально видна шершавість котра фарбою перекриється. Думаю, якщо використовувати з водою, можна зробити лялю)

IMG_20190923_205824.thumb.jpg.29fdd070551c9effc9d824262369234e.jpgIMG_20190923_205837.thumb.jpg.2ba7fd491dbbd18a9f79235e1f44a1de.jpgIMG_20190923_205937.thumb.jpg.068fe7710e2789f94560a867259b7737.jpgIMG_20190923_205956.thumb.jpg.3adca28d19ae137d1928f8f01d1e559b.jpgIMG_20190923_211116.thumb.jpg.3ef1d62be75446e7babcd18faa70c6e3.jpg

Link to comment
Share on other sites

В 14.09.2019 at 22:44, SemFicher сказал:

Перший пішов...чи то полетів... Короче я хз що писати.... Сильно не бийте, бо обіжусь і піду збирати дерев'яні кораблики))))

received_1077785265759329.jpeg        

А антенна где-с?:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

2 минуты назад, SemFicher сказал:

лиш на одному варіанті з дванадцяти вона не намальована

Минуточку, что значит "ненамальована", какими-такими мурзилками ты пользуешься?

4 минуты назад, SemFicher сказал:

вирішив що не потрібна

Штрафбат по тебе плачет.:-)))

Link to comment
Share on other sites

5 часов назад, LAnVas сказал:

Минуточку, что значит "ненамальована", какими-такими мурзилками ты пользуешься?

Штрафбат по тебе плачет.:-)))

Інструкція едіка) Якщо треба, знач "сдєлаєм". Я ж можу всі одразу потім приліпити, коли буду їх під скло ставити.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, SemFicher сказал:

Інструкція едіка) Якщо треба, знач "сдєлаєм". Я ж можу всі одразу потім приліпити, коли буду їх під скло ставити.

На будущее. Эдик врёт по черному! Не всегда, но довольно часто, лучше проверять по фото, и лучше выбирать тот вариант который вообще есть на фотках. А то чехи любят малевать целый вариант, по одной, двум, невнятным фоткам или без фоток вообще. И цвета камуфляжей они бывают дают в свободной манере. В данном случае это у вас Йося Приллер, по его машинам вопрос только по последней, бо фоток её наделать не успели, а американцы её разбили. Что касается тросовой антенны, я не видел fw-190 без неё.

Link to comment
Share on other sites

37 хвилин назад, AlexRain сказав:

На будущее. Эдик врёт по черному! Не всегда, но довольно часто, лучше проверять по фото, и лучше выбирать тот вариант который вообще есть на фотках. А то чехи любят малевать целый вариант, по одной, двум, невнятным фоткам или без фоток вообще. И цвета камуфляжей они бывают дают в свободной манере. 

Вот не надо на Эдика наезжать! :lol: Кто этим не грешит когда речь идет о периоде ВМВ?  Информация часто-густо столь скудная, что не позволяет дать однозначный ответ, позволяя интерпретировать ее по своему усмотрению. 

П.С. Хотя с инструкцией тут Эдик накосячил, боковик дан верно, а в инструкции ошибка

1089281676_Focke-Wulf-Fw-190A8-JG26-(B13--)-Josef-Priller-Rambuillet-France-1944-06.thumb.jpg.949ac1d88ad7e4b2b5f19bcabc84592c.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 минут назад, Tali сказал:

О, первый уже закрылся?!

С завершением! 

Кади, куда закрилсо. Ше многа будіт нємцов) Я з них потім діораму заліплю. До закінчення ГБ)

Link to comment
Share on other sites

Друже! Вибач,але чи мені повилазило 🧐 чи може то така фотка, але якщо колеса будуть  так стояти на справжньому планері то не даю гарантії, що він докотиться і до краю злітної смуги.

received_1345400478944395.jpeg.2e6706fe3640309ad546d069dca885f1.jpeg

Link to comment
Share on other sites

53 минуты назад, Gavrosh сказал:

Друже! Вибач,але чи мені повилазило 🧐 чи може то така фотка, але якщо колеса будуть  так стояти на справжньому планері то не даю гарантії, що він докотиться і до краю злітної смуги.

received_1345400478944395.jpeg.2e6706fe3640309ad546d069dca885f1.jpeg

Та ні, з окулістом у Вас проблем нема, фоткав по гарячому, я їх потім поправив перед тим як ставити в коробку)

Я вже бува думав ніхто того не побачив))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Це не Eduard, а якась атомна турбіна!  Куди можна так летіти?  )))
    • За два роки перша покупка. Відвідав сьогодні фізично магазин BOX24,чесно був в аху... походу це магазин з найбільшою кількістю моделей що я бачив, 4 великі кімнати забиті стелажами з моделями. На модель Доджа дали хорошу знижку бо не було не подарункового набору, ну клей там хоч хороший. Зеро давня хотілка.  
    • Колеги таке питання.  Ущільнююча прокладка в кришках, активно пропускає пари розчинника. Після першого відкриття баночки, постійно треба контролювали стан фарби. Прокладка треба розуміти  силіконова. Бува встигаю добавити розчинник, але одну баночку вже втратив.  Десь пам'ятаю, рекомендували баночки зберігати вверх дном, але така методика мені не зовсім подобається.  У кого які ідеї ?
    • Завтра, 26 квітня, стартує передзамовлення                https://www.facebook.com/EduardCompany/posts/pfbid0dueQmJNd1bzarr3X4FwRyRLRE6mgeVqo7Z3d2Wp8rnPjFKdGfUbWXTtZh1tSwawCl
×
×
  • Create New...