Jump to content

ГОТОВО: Fw 190A-8, Eduard 1/72


Recommended Posts

20 часов назад, Hartmann сказал:

С вариантом определились? Я за Йозефа Приллера! ;)

Йозеф буде полюбому, чорна 13 пригледілась одразу, та й по брюху литника І цей варіант без варіантів.

Тільки от, певне буду по черзі робити, бо з чотирьох коробок деталей посієтьсч щось точно. Та й після першого зробленого буде рука набита як ліпше робити, а при паралельній роботі будуть косяки на всіх)

1567097782441..jpg

Link to comment
Share on other sites

42 минуты назад, Hartmann сказал:

А на А8/R2 Морица все есть в комплекте модели?

Так у мене фул комплект роял пака + 2 рамки для спрощеного варіанту. А8/R2 теж буде. Там я ж вище сфоткав обрані попередньо варіанти.  A-H-I-L ))) А п'ятий потім оберу)

Link to comment
Share on other sites

извиняюсь за вопрос не совсем по теме - а из набора А-8 подойдут на D-9 один из вариантов: щитков шасси, колес, колпака фонаря, приборки, винта?

подумал можно взять набор Эдуарда и дополнить Дору от Хобби Босс...

Link to comment
Share on other sites

16 часов назад, jetac сказал:

извиняюсь за вопрос не совсем по теме - а из набора А-8 подойдут на D-9 один из вариантов: щитков шасси, колес, колпака фонаря, приборки, винта?

подумал можно взять набор Эдуарда и дополнить Дору от Хобби Босс...

Якщо чесно я хз, то треба у метрів запитувати. 

Link to comment
Share on other sites

16 минут назад, LansVVS сказал:

Хм.. так это у вас АК танковой серии, есть еще серия AIR, там RLM02 под номером 265 и 266

Тоді передаю привіт сайту бестмоделс, я коли ще не шурупав замовляв ганзу рлм 02, а її в них не було. І вони запропонували цей, сказали що ідентична...

Link to comment
Share on other sites

2 минуты назад, SemFicher сказал:

Тоді передаю привіт сайту бестмоделс, я коли ще не шурупав замовляв ганзу рлм 02, а її в них не було. І вони запропонували цей, сказали що ідентична...

Мне ганзовский 02-й тоже не сильно нравится в плане цвета. Но больше к оригиналу, нежели АКшный

 

Link to comment
Share on other sites

7 минут назад, Hartmann сказал:

Мне ганзовский 02-й тоже не сильно нравится в плане цвета. Но больше к оригиналу, нежели АКшный

 

Якщо так затемнити, подібніше? На фініші по глянцю ще масла трохи буде. Просто я вже прямо по фарбі цій мав досвід змивкою затемнювати...

IMG_20190903_211612.jpg

Link to comment
Share on other sites

Так який (чий) RLM 02 купувати? Мені теж скоро фарбувати нутрощі.Перешерстив інет-мені більше подобається RLM 02 з таким собі оливковим відтінком.

А гвинт я зробив таким,що обертається.Я просто вентилятор (лопасті) - на фото червона стрілка,який має невеликий шток (пімпочку таку собі) :) вставив у деталь (на фото зелена стрілка).В середині цієї деталі цю пімпочку (шток) я закріпив саморобною пластиковою шайбою.Після того як на одному з етапів складання гвинта,кока та мною модернізованого лопастного вентилятора у мене получиться  гвинт,що обертається.Може трохи нескладно розказав.Пізніше викладу фото моїх "творений".

 

IMG_20190903_193147.jpg.0c0d699c20baa318497bea6ddeff39e7.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 минут назад, Gavrosh сказал:

Так який (чий) RLM 02 купувати? Мені теж скоро фарбувати нутрощі.Перешерстив інет-мені більше подобається RLM 02 з таким собі оливковим відтінком.

А гвинт я зробив таким,що обертається.Я просто вентилятор (лопасті) - на фото червона стрілка,який має невеликий шток (пімпочку таку собі) :) вставив у деталь (на фото зелена стрілка).В середині цієї деталі цю пімпочку (шток) я закріпив саморобною пластиковою шайбою.Після того як на одному з етапів складання гвинта,кока та мною модернізованого лопастного вентилятора у мене получиться  гвинт,що обертається.Може трохи нескладно розказав.Пізніше викладу фото моїх "творений".

 

IMG_20190903_193147.jpg.0c0d699c20baa318497bea6ddeff39e7.jpg

На ревелівському в мене гвинт разом з "вентилятором" взагалі знімається для полегшення прибирання)

Link to comment
Share on other sites

Только что, SemFicher сказал:

На ревелівському в мене гвинт разом з "вентилятором" взагалі знімається для полегшення прибирання)

У мене Едіковський у 48-му

Link to comment
Share on other sites

7 минут назад, Gavrosh сказал:

У мене Едіковський у 48-му

А ну там можливо є куди шайбу втокмачити, бо тут шток вентилятора коротенький, що не проходить отвір наскрізь

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, SemFicher сказал:

А ну там можливо є куди шайбу втокмачити, бо тут шток вентилятора коротенький, що не проходить отвір наскрізь

"бо тут шток вентилятора коротенький, що не проходить отвір наскрізь "  - а добавити (доклеїти) кусочок літніка ?

Link to comment
Share on other sites

Головне,щоб всередині можна було насадити пластикову шайбочку,склеїти і щоб вільно обертався вентилятор.

Візьму фотік на роботу ( там клею модель),зроблю фото і попробую викласти.

Link to comment
Share on other sites

11 минуту назад, Gavrosh сказал:

Головне,щоб всередині можна було насадити пластикову шайбочку,склеїти і щоб вільно обертався вентилятор.

Візьму фотік на роботу ( там клею модель),зроблю фото і попробую викласти.

Не заморачуйтесь, там всеодно нема їй де обертатись, кріплення до двигуна не кругле, а коло вписане в ту фігуру попросту не зможе слугувати шайбочкою, ну максимум пару обертів...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Да уж, підхід академічний до складання- якщо робити, то робити. Прям у стилі Валентина Мучічко 😁До речі, він на фейсбуці вже виходить на фінал зі своїм BV138. Почав обклеювати фольгою.
    • З поверненням. Хай все буде добре!
    • DimaADA, Sarmat - дякую!  Sarmat, РН с двох частин збирається - в одної зробив ножем паз на товщину міді та вклеїв суперклеєм. А якщо ти про білу детальку – це заготовка під хвостовий ліхтар – просто шматочок пластикового круглого профілю – зробив V-образний паз та приклеїв звичайним клеєм. А 
    • С возвращением!👏 Просто поражаюсь, как у людей так аккуратно получаются такие тонкие работы. Мне приходится маскировать все грунтом и покраской  А вот ту маленькую детальку на краю РН как крепил?
    • Это по сути ультраглянцевый лак типа Футуры, шагрень хоть и осталась, но поверхность стала заметно более гладкой, и смывка хорошо растекалась.
×
×
  • Create New...