Jump to content

Куплю все для хоббі


Watson

Recommended Posts

Доброго всім.

Вирішив оновити свій старенький аерограф MIOL 80-897. Прикупив сопло з голкою 0.2. Але "мартышка слаба глазами стала", зламав різьбу на соплові. Остання лишилася в корпусі чашки і її я аж ніяк не можу викрутити. Перешукав в мережі купу магазинів, ніде немає потрібної деталі. Може в кого лежить подібний аерограф на запчастини, чи ткніть носом на магазин, де можна придбати.

Дякую.

 

міол 80-897.jpg

Link to comment
Share on other sites

Скайхок все ще в пошуках. Виявилося, що мені для повного щастя не вистачає чотири двигуни М-11 в 1/72, тому куплю (обміняю) і бажано від Prop&Jet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
В 18.11.2019 at 23:21, Watson сказал:

Все ще потрібно будь-які запчастини від Скайхоків, підуть і некомплектні та невдало зібрані-фарбовані моделі....

Есть некомплектный OA-4M Italeri (без одной половины фюзеляжа). Треба? Пиш1ть в приватн1 пов1домлення

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
3 години назад, metalzavod сказав:

Дуже, дуже вузька морда, і не правильний, вузький фонар.

То що скажете за ESСI, варто розглядати як бюджетну альтернативу?

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Watson сказал:

То що скажете за ESСI, варто розглядати як бюджетну альтернативу?

простенько (уровень 80-х годов), "пустой" кокпит, обводы не совсем "стреляют" но... собранный смотрится однозначно лучше худого ревелла ))

Link to comment
Share on other sites

20 хвилин назад, heliofly сказав:

Саша,а Фуджими или Хасегаву не продают у вас?Хася недавно перевыпустила Ешку разведчик в японской шкурке

 

Було б, то купив. Хася інколи проскакує, але ціни на неї.....

Link to comment
Share on other sites

Доброго всім.

Вирішив оновити свій старенький аерограф MIOL 80-897. Прикупив сопло з голкою 0.2. Але "мартышка слаба глазами стала", зламав різьбу на соплові. Остання лишилася в корпусі чашки і її я аж ніяк не можу викрутити. Перешукав в мережі купу магазинів, ніде немає потрібної деталі. Може в кого лежить подібний аерограф на запчастини, чи ткніть носом на магазин, де можна придбати.

Дякую.

1360746045_80-897.thumb.jpg.d1041d4404abcabe2597aa42e2345ae2.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, Маки сказав:

https://www.hobby.dn.ua/fengda-fgd-diffuzor-dlya-180-korpus-chashi-sopla-chasha-sopla-soplo-chasha-igly-p-72319.html

Не берусь утверждать 100% , но вроде как Fengda и Miol взаимозаменяемы.

Це не та запчастина

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, Watson сказав:

Доброго всім.

Вирішив оновити свій старенький аерограф MIOL 80-897. Прикупив сопло з голкою 0.2. Але "мартышка слаба глазами стала", зламав різьбу на соплові. Остання лишилася в корпусі чашки і її я аж ніяк не можу викрутити. Перешукав в мережі купу магазинів, ніде немає потрібної деталі. Може в кого лежить подібний аерограф на запчастини, чи ткніть носом на магазин, де можна придбати.

Дякую.

 

Спробуйте сюди звернутися: https://tagore.com.ua/. І проконсультують, і ремонтують добряче!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...