Jump to content

Су-27УБ БН71, 1/72 Звезда – постройка


Recommended Posts

Для водного акрилу колір банки нчого не говорить треба відкривати банку і дивитись. Висвітлювати для масштабу рекомендує сам виробник. Для салону викорстав тематичну емаь від Моделмастера 2123.

Link to comment
Share on other sites

30 минут назад, Apple сказал:

Для водного акрилу колір банки нчого не говорить треба відкривати банку і дивитись. Висвітлювати для масштабу рекомендує сам виробник. Для салону викорстав тематичну емаь від Моделмастера 2123.

Тут в банках акрилова емаль 6 серії. Коли підбирав банку для салону спокусився на назву, призначення і на зображення "викраски" на сайті, а по факту получив просто сірий з голубим відтінком. 

Link to comment
Share on other sites

Пофарбував кабіну. Приборка з травління від Мікродизайну. Колір мішав сам. На фото він плаває.

Думаю-гадаю, чи робити змивку, бо неозброєним оком я в ній не бачу необхідності, а от на макро видно, що виглядає інтер'єр якось плоско. 

IMG_7621.thumb.JPG.ac884332c1308f1d66906cf461618b38.JPG

Далі треба буде вже закінчувати з кабінетом і переходити до фонаря. Мені з ним вже сумно. Його задня частина складається з трьох деталей: 2 прозорі і одна з сірого пластику. Кріплення до прозорих деталей були підведені незручно. Стик прозорих деталей після склейки видно, але я його буду ховати рід хомутом з травлення.

Чим краще всього клеїти латунь до прозорого пластику? Я думаю використовувати суперклей для скла, який не повинен лишити слідів. Саму прозору частину фонаря я вже викупав в Футурі. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
2 часа назад, Руслан сказал:

Добрый день. Подскажите где закупались продукцией Микродизайн и Аммиго?

Я у виробників замовляв. Зазвичай мені проблематично брати українську продукцію, бо з доставкою проблеми. Мене в таких випадках вирушає або modelsua або еbay. 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Bodik сказал:

Виглядає класно, думаю в фіналі буде ще краще.

Дякую! Сподіваюсь, що так, але один необмежений рух аерографа, або погано закрита банка з фарбою і все дарма))) Я поки фарбував, 2 рази перевертав баночки з фарбою, але модель тримаю в такі моменти на безпечній відстані. 

Тут ще буде вічна дилема з тонуванням та змивкою. Не хочу робити її контрастною.

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, Дмитрий Побережник сказав:

Дякую! Сподіваюсь, що так, але один необмежений рух аерографа, або погано закрита банка з фарбою і все дарма))) Я поки фарбував, 2 рази перевертав баночки з фарбою, але модель тримаю в такі моменти на безпечній відстані. 

Тут ще буде вічна дилема з тонуванням та змивкою. Не хочу робити її контрастною.

Знайома ситуація, тому завжди ставлю клей і фарбу подалі від моделі і закриваю.

Змивку однозначно потрібно робити, але трохи темнішу, ніж основний колір і не дуже контрастну!

Link to comment
Share on other sites

Дмитрий Побережник - як на мене то виходить чудово! Тьфу-тьфу-тьфу, щоб і далі так...  Дивлячись зокрема на вашу роботу, а щє на польти наших Су-шок на нещодавніх авіашоу і собі замовив Су-27, але трохи більшенький ;-() 

Велике питання - яким саме "суперклеєм" Ви травло до фонаря клеіли, що так чистенько і обережно вийшло???

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Руслан сказал:

Добрый день. Подскажите где закупались продукцией Микродизайн и Аммиго?

Дякую! Для мене Су-27 в 72 це вже велика модель) Навіть виникла проблема під час нанесення грунту через аерограф з соплом 0.02 мм. Надто мале воно для такої площі. 

Я планував використовувати суперклей для скла, бо чув, що від нього не залишається білого нальоту. З ним в мене нічого не вийшло, бо травло на ньому триматись не хотіло.

В результаті я взяв клей-гель  "Титан".  На мій погляд - це самий звичайних суперклей. Правда, я попередньо "викупав" фонарь в Футурі і наклеїв травло. Ту частину, яка видавлювалась з-під травла я знімав з допомогою засобу для видалення суперклею. Просто наносив його там де потрібно, а через 5 хвилин зчищав старою зубною щіткою, ретельно промивав і знову купав фонарь в футуті для блиску. 

В наборі травла, ще були елементи які треба було клеїти на внутрішню частину,  але я вже з ними не морочився, бо при закритому фонарі їх і не видно, а нормально їх туди приліпити складно. Брав в роботу тільки те, що видно. Основна причина чому клеїв полоску зовні - замаскувати стик двох прозорих частин. 

tytan-professional-dvukhkomponentnyy-tsianakrilatnyy-kley-dlya-mdf-8-L3VwbG9hZC9pYmxvY2svZWVmL2VlZmEyNTdiY2MyMzdmMDljYzhkMGMxM2NmOTRlMDhhLmpwZw==.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Прийшли вихідні і можно знов братись за модель.

На даний момент пофарбував жаростійкі панелі, закінчив останні допрацювання по камуфляжу і покрив модель лаком. 

Отримав деку на модель і вже почав наносити

 

IMG_7677.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...