Jump to content

Су-27УБ БН71, 1/72 Звезда – постройка


Recommended Posts

12 година назад, Дмитрий Побережник сказав:

А декалі все клеяться і клеяться! Я вже якось і втомився від них.

А я планирую еще выпустить техничку на пилоны и ракеты... Что, не стоит делать? :o

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, foxbot сказал:

А я планирую еще выпустить техничку на пилоны и ракеты... Что, не стоит делать? :o

Звичайно варто! Я ще й дивувався чому її нема i наносив ту що дає Звєзда. 

Link to comment
Share on other sites

3 години назад, Дмитрий Побережник сказав:

Звичайно варто! Я ще й дивувався чому її нема i наносив ту що дає Звєзда. 

Потому что в декаль техничка на ракеты и пилоны попросту не поместилась. Потому и хочу делать отдельно. 

Link to comment
Share on other sites

Дойшов до змивки і на тому зупинився. Механізацію виділив темно-коричневим (Tamiya Panel Line Accent). Для того, щоб застосовувати її на всій моделі вона надто темна. На одній площині крила попробував сірий колір. Ось що виходить: (зліва - змивки немає, справа - сіра).

merge_from_ofoct.thumb.jpg.f9524e9356df6a5cc9bd964d1e450a29.jpg

Тут потрібна порада, чи варто продовжувати далі сірою, чи шукати якийсь інший колір?

Думаю, перед продовженням роботи, покрити модель ще одним шаром лаку, бо помітив, що стираючи змивку на серветці лишаються сліди синьої фарби. До цього моменту використовував футуру.

Link to comment
Share on other sites

Только что, Дмитрий Побережник сказал:

Тут потрібна порада, чи варто продовжувати далі сірою, чи шукати якийсь інший колір?

а чи варто взагалi продовжувати далі если крой и так прекрасно просматривается ?

Сейчас все помешались на "самолетах в клеточку", пусть хоть твой отличается от рябой массы

Link to comment
Share on other sites

8 минут назад, palanbor сказал:

а чи варто взагалi продовжувати далі если крой и так прекрасно просматривается ?

Сейчас все помешались на "самолетах в клеточку", пусть хоть твой отличается от рябой массы

Він не скрізь так виділяється. Я теж дума не виділяти, або тільки зовсім трохи. На прототипі тоже немає нічого такого контрастного, але зовсім не продовжувати вже не вийде, бо лишити з сірою змивкою, а друге не вихід, бо ту що наніс вже без косяків не вимити. 

Link to comment
Share on other sites

Дима, приветствую! Я бы продолжил выделять серым, как на правом снимке. ИМХО, смотрится живее, чем без выделения.

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, MAUS сказал:

Дима, приветствую! Я бы продолжил выделять серым, как на правом снимке. ИМХО, смотрится живее, чем без выделения.

 

3 часа назад, Bodik сказал:

Продовжуйте виділяти далі сірим, виглядає живіше, ніж без неї!!

Я думаю якраз підійде такий колір.

Дякую за поради. Продовжу роботу сірою змивкою. На разі наніс ще одни шар лаку Gauzy Shine Enhancer щоб не пошкодити поверхню. Після висихання він дає кращий захист поверхні, ніж футура. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
39 минут назад, Дмитрий Побережник сказал:

 

IMG_7707.thumb.JPG.898e143d8a0ca226d1e07e54e91ca2a0.JPG

Правда, доведеться ще раз перефарбувати колеса основних шасі бо дуже сильно пішли кракелюром, який з'явився після того як я покрив колеса матовим лаком MicroScale (розводив лак горілкою). .............................................................

IMG_7708.thumb.JPG.3b0a61b357f47a616e526ed56f0057eb.JPG

 

13320876.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, Tali сказал:

Колеса - да, а так - красавец!

Колеса я ще на клей не посадив, і руки не дійшли до озброєння, так що це ще не фінал. Навіть сопла ще не ставив. 

Link to comment
Share on other sites

Це ще не кінець, але модель готова. До кінцевої мети залишилось зібрати і пофарбувати ракети. Можливо ще спробую затонувати сопла. Не все вийшло так як хотілось, але я не розчарований. Детально все розпишу, коли буду виставляти модель в галереї. А зараз кілька фото попереднього результату.

IMG_7728.thumb.jpg.d6c22d2f5dea16e69d4bbcce60421e94.jpgIMG_7729.thumb.jpg.0036f276311d2d666c895db4106a4a6f.jpgIMG_7736.thumb.jpg.1aff68051655673fd9ed00aa2366588d.jpgIMG_7730.thumb.jpg.48248ff8332a18aca67285396af44bdf.jpgIMG_7734.thumb.jpg.dbf4a29faa8fd4d98a7a08ef79bd53f3.jpgIMG_7739.thumb.jpg.bd302fbc0b4cabe2a2c455831d878e0c.jpgIMG_7740.thumb.jpg.4eda995e7b8c7a941e81347625b2a14c.jpgIMG_7746.thumb.jpg.f30647f842be7e0f29a624db5e5136e4.jpgIMG_7747.thumb.jpg.557f7357e2e1eacbe836c9c3df7f5b56.jpg

IMG_7751.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • А Арма в пролете... хотя анонсувала раніше Едика...
    • Едуард вирішив всіх моделістів світу позбавити заначок 😂 Я вже валяюсь без свідомості….😆
    • Це не Eduard, а якась атомна турбіна!  Куди можна так летіти?  )))
    • За два роки перша покупка. Відвідав сьогодні фізично магазин BOX24,чесно був в аху... походу це магазин з найбільшою кількістю моделей що я бачив, 4 великі кімнати забиті стелажами з моделями. На модель Доджа дали хорошу знижку бо не було не подарункового набору, ну клей там хоч хороший. Зеро давня хотілка.  
    • Колеги таке питання.  Ущільнююча прокладка в кришках, активно пропускає пари розчинника. Після першого відкриття баночки, постійно треба контролювали стан фарби. Прокладка треба розуміти  силіконова. Бува встигаю добавити розчинник, але одну баночку вже втратив.  Десь пам'ятаю, рекомендували баночки зберігати вверх дном, але така методика мені не зовсім подобається.  У кого які ідеї ?
×
×
  • Create New...