Jump to content

Су-27УБ БН71, 1/72 Звезда – постройка


Recommended Posts

Всім привіт!

Розпочинаю роботу над новим проектом. Хочу поповнити колекцію Су-27УБ в пікселі. Буду робити 71 борт. 

Модель Су-27УБ 1/72 "Звезда"

IMG_7577.thumb.JPG.b4449c2e36d13b83a8db300050587899.JPG

Фототравлення Микродизайн (інтер'єр, екстер'єр і гідравліка на шасі та ніш.

IMG_7576.thumb.JPG.d6fe7e9c7c376ea5bc8617e431c094d0.JPG

Маски від Foxbot

IMG_7579.thumb.JPG.f12ef758a351c1b865115d1ee0853e72.JPG

Трубка Піто від Arma-Models

IMG_7581.thumb.JPG.137da15ee857f8210b69b7e68daa77fd.JPG

Ракети ResKit 

IMG_7584.thumb.JPG.2a1f31af1a0a5d73011eb180629c74bd.JPG

Планую використовувати декалі від Foxbot. Фарбу буду брати АКАН 6 серії, не хочу ризикувати змішуючи кольори самі, а там є готове рішення (+/-). 

Link to comment
Share on other sites

Спробував Микродизайн в роботі. Деталі досить тонкі, і хоча вони розроблені саме для цієї моделі, я вже помітив, що з розмірами є погрішності. Поки робота йде над вживленням в повітрозабірники. Там вже навіть встиг начудити(((

IMG_7583.thumb.JPG.4c0b4c8a537d16cf14a4719a3d2150cc.JPG

Link to comment
Share on other sites

В добрый путь. 

С Микродизайном это уже становится нормой - Серега kfir недавно упоминал, что их травло для Як-130 тоже не попадает по размерам. 

Link to comment
Share on other sites

45 минут назад, Apple сказал:

Сопла і колеса під заміну не підуть?

Сопла точно пiдуть. Планую використовувати Amigo. Про колеса я не думал, але коли на них дивився, то вони мене щось не дуже вразили. 

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Дмитрий Побережник сказав:

Сопла точно пiдуть. Планую використовувати Amigo. Про колеса я не думал, але коли на них дивився, то вони мене щось не дуже вразили. 

Reskit під Трубача одиночку випустили сопла.

Link to comment
Share on other sites

6 часов назад, Apple сказал:

Reskit під Трубача одиночку випустили сопла.

Я думаю вони і до спарки підійдуть. В Reskit якість хороша.  Але я зустрічав інформацію, що розміри Звєзди і Трумпа під сопла відрізняються. В Reskit якість хороша. Задня частина спарки і одномісного літака у Звєзди одинакові, бо це спільна частина наборів. 

Link to comment
Share on other sites

3 години назад, Дмитрий Побережник сказав:

Я думаю вони і до спарки підійдуть. В Reskit якість хороша.  Але я зустрічав інформацію, що розміри Звєзди і Трумпа під сопла відрізняються. В Reskit якість хороша. Задня частина спарки і одномісного літака у Звєзди одинакові, бо це спільна частина наборів. 

На одиночках точно різні бо маю обидва набори і міряв їх.

 

Link to comment
Share on other sites

Невеликий прогрес по роботі. 

1.  Приклеїв фототравлення в кабінеті на кріслах та панелях. На підголовниках нарізав борозди і загрунтовав. Крісла пофарбував в базовий чорний колір. Склеїв повітрязабірники. 

IMG_7589.thumb.jpg.32785f092e3f1599c4f30237edfd3f66.jpgIMG_7595.thumb.jpg.f7c3290568169ccc7b16964c7ae20b16.jpgIMG_7599.thumb.jpg.ea05b745da48ecac05f2a18dd1be07cf.jpg

2. Приміряв частини фюзеляжу. Стикується все досить добре, правда старі деталі від одномісного літака шороховаті, а нові - гдадкі. Непевно доведеться полірувати, щоби на моделі не відрізнялась текстура. 

1612594119_.thumb.jpg.1505ca58a1ca07051dce1d34526ef46d.jpg

3. Плануючи використовувати фарбу від Акану 6 серії з якою толком не працював, хоча маю пару баночок з тематичного набору для Мі-24, вирішив перевірити як вона себе поводить з масками. Взяв старі деталі і пофарбував чорним. На одну деталь фарбу наніс без грунту. Другу просто загрунтовав, а третю загрунтовав і відполірував шкуркою 2500. Дав просохнути годинку і став клеїти і здирати з них маски від Тамії і Foxbot. Фарбу зірвало тільки там де не було грунту. Тепер з спокійною душею буду замовляти тематичний набір для Су-27 і хвилюватись тільки за автентичність кольорів. В роботі сама фарба сподобалась, дується легко, тонкими лініями і напівпрозорими шарами. Основний мінус - запах. Розбавляв фарбу Mr. Replenishing Agent (з оранжевою кришкою),  бо нічого іншого для емалі під рукою немає. 

IMG_7601.thumb.jpg.f5443cc8e183d2549ed3d2062928c57c.jpgIMG_7603.thumb.jpg.ace173937846c72b689cc58db31e1251.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

20 минут назад, Tali сказал:

Может лучше Хатаку, а не Акан?

А з Аконом дуже погано? Я зараз як раз підбирав замовлення. До тематичного набору ще планував добавити білу фарбу для корекції відтінку і сіро-голубу для кабінету. Хатака тут рідкість, її немає на жодному з сайтів з якими я раніше мав справу. Найшов тут один варіант, щоб не дуже далеко, але там навіть і по ціні не вигідно. В чому її основні переваги? А до купівлі Акану мені залишилось натиснути кнопку "Оформити замовлення".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Невеликий прогрес по роботі:

1. Пофарбував крісла. З ними робота ще буде продовжуватись, коли буде фарбуватись весь кабінет. 

IMG-20190812-WA0001.thumb.jpg.611522b3150d495c092cc1f00c11fb9e.jpgIMG-20190812-WA0003.thumb.jpg.5cf0ad32d8d9be256be397b1705370cd.jpg

2. Поглибив розшивку планера. В основному приділяв увагу лініям стику елементів обшивки. Лючки особливо не чіпав, щоб не зробити гірше. Без особливої на те потреби там втручатись не буду. 

IMG_7610.thumb.JPG.42bfe9ef6edd3a399cc53894ab1155d7.JPG

3. Отримав сопла від Amigo Models. Якість знову порадовала.

IMG-20190812-WA0006.thumb.jpg.f1b96978eac840632ce4fbc439238b31.jpg

Link to comment
Share on other sites

Блин, сорян - забыл ответить. 

На Акан я слышал и видел очень много нареканий по качеству и точности цвета, хотя Аканихин бьет себя пяткой в грудь, что у него все самое точное. 

Из личного опыта – купленный серый для кабины Су-24 оказался намного темнее чем надо. Хотя на этикетке так и написано - "для кабины Су-24». 

Попытка вымыть акан из аэрографа чем-то мне привычным привела к его превращению в какую-то резиноподобную субстанцию, которую я с проклятиями выковыривал отовсюду несколько дней. Понятно, что умные люди взяли бы фирменную промывку, но как-то с другими красками у меня таких проблем не было.

В итоге мне Слава Демченко потом говорил, что есть какая-то одна серия у Акана, которая вот прям хорошая! 
Но я уже не помню какая именно. Если интересно, могу у него спросить. 

Link to comment
Share on other sites

Цитата

На Акан я слышал и видел очень много нареканий по качеству и точности цвета, хотя Аканихин бьет себя пяткой в грудь, что у него все самое точное.

Маю Акан для кабіни Су-27 вицвівший і він темніший ніж потрібно і то так добре, який же тоді колір не вицвівший!? 

Link to comment
Share on other sites

Не знаю.. может условия хранения краски были нарушены и цвет поменялся.
Может ее как-то особенно долго вымешивать нужно перед употреблением. 
Я для себя эту тему закрыл и возвращаться пока не вижу стимула. 

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Tali сказав:

Не знаю.. может условия хранения краски были нарушены и цвет поменялся.
Может ее как-то особенно долго вымешивать нужно перед употреблением. 
Я для себя эту тему закрыл и возвращаться пока не вижу стимула. 

Багато красок дійсно тютєнька в тютєньку попадає в колір наприклад для авіації СРСР другої світової, 4БО, для МіГ-31 основний, для салону МіГ-21, а вот для салону літаків люфтвафе для другої світової затемна.

Link to comment
Share on other sites

7 часов назад, Tali сказал:

 

В итоге мне Слава Демченко потом говорил, что есть какая-то одна серия у Акана, которая вот прям хорошая! 
Но я уже не помню какая именно. Если интересно, могу у него спросить. 

До мене вже доїхав тематичний набір АКАН. Цього разу це 6 серія (акрилова емаль). Кажуть, що це та, яка хороша. Я майже не користувався нею раніше, хоча маю тематичний набір для Мі-24, але з нього використовував тільки зелений колір для покраски ЄВУ на своїй моделі ПУ1.

Мені здається, що треба буде трохи висвітлити, бо світло-голубий для низу не такий же й світлий. Ось як воно виглядає в банці.

IMG_7618.thumb.JPG.b87bf92c15981dcb2ae68a97c0307d4d.JPG

Колір інтер'єру треба буде мішати самому. Я брав сіро-голубий для Су-25, але він зовсім не похожий на то що треба. Для Су-27 потрібно сіро-синій.   

Я раніше часто використовував 7 серію (акрил на водній основі). З ним справжня лотерея! Якість плаває сильно від банки до банки. Можливо, що справа в терміні придатності. Якщо з партією повезло, то все круто - добре дується, дає хорошу оксамитову текстуру і терпимо тримається  за грунт. А не повезло, то буде стиратись з кромок пальцями, моментально випадати осадом і забивати аерограф. Правда, в будь-якому випадку вона ніколи не дає шагрені. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Окраска баков-поле непаханное.Можно тупо окрасить в цвет ,близкий к  рлм 02-будет вполне себе аутентично .Встречались баки оранжевые и зеленоватые,а также коричневые (дерево)и  в серебрянке  Здесь есть обсуждение https://j-aircraft.com/faq/ija_colors.htm https://www.britmodeller.com/forums/index.php?/topic/235078081-japan-drop-tank-material/ Гляну еще у Миллмана,что у него  на этот счет говорится
    • Думается мне, дело не в логике. Использовать такой истребитель для атак камикадзе это как из "ласточки" сделали шнельбомбер. Скорее это сумбурная попытка в панике как-то решить вопрос оттянуть конец... Будем пробовать сделать подвес бака как на фото: основные держатели соответствуют, маленькие постараемся сделать - их нет на литниках, хотя бомбы меньшего калибра есть - скорее всего на другие варианты (модификации) на литниках к ним есть и маленькие держатели, питающие трубки особого труда сделать не составит. Вот смущает рекомендация к окраске бака: Арма советует красить в цвет, которому наиболее близко соответствует RLM78, он отличается от цвета низа, но терзают смутные сомненья что была такая "книжка-раскраска". В принципе, вариант бака изкоробки мы покрасили в 78, но... На некоторых стройках такие баки в алюминий люди красили ващпе 🙄
    • Впечатления,  как от хорошо сделанной модели конца 90х- начала 2000х. Исходный релиз - 2013, и совместил в себе некоторую простоту деталировки и четкость расшивки указанных лет с некоторой шероховатостью поверхности, появившейся на многих моделях в 2010х.    
    • https://armorymodels.com/where-to-buy/ Ну или напряму в корзину положить) https://armorymodels.com/product/1-72-mig-3-late-bloody-1941-set/
    • Джентльмены,пардон за офф,а в зарубежных магазинах он появился уже?Спрашиваю,поскольку живу не в Украине. Или лучше напрямую к  Тарасу обратиться и у него заказать?Кстати, нигде обзор не проскакивал?
×
×
  • Create New...