Jump to content

Постройка Spitfire Mk.I Airfix 1/72


Recommended Posts

Та дайте ж человеку натрах....,намучиться и дозреть наконец-то и для нормального аэра и для нормальных красок, а то потом и внукам рассказать нечего будет.:D

Link to comment
Share on other sites

20 минуты назад, LAnVas сказал:

Та дайте ж человеку натрах....,намучиться и дозреть наконец-то и для нормального аэра и для нормальных красок, а то потом и внукам рассказать нечего будет.:D

https://youtu.be/OctDhmZtlTc?list=PL4z6Cf0nBUMVPgdVf1UiPUKCGTBh5GJkM

Link to comment
Share on other sites

4 годин тому, Hartmann сказано:

Артем, так вот я сейчас от его хомяка и добиваюсь ответа - почему тогда сразу не взять Валеху?

 

4 годин тому, devorer сказано:

Виталик, ну не любит Андрюха водный акрил. Баночка хамброла стоит 40 грн. Палитра - шикарнейшая.

 

4 годин тому, LAnVas сказано:

Та дайте ж человеку натрах....,намучиться и дозреть наконец-то и для нормального аэра и для нормальных красок, а то потом и внукам рассказать нечего будет.:D

От же ж ви гади, любі Друзі!:) Тепер знову думати буду! А мені так було приємно зовсім не думати і придбати Аркуса для "Спіта"...

Link to comment
Share on other sites

Андрюха, давай проведем эксперимент. Я тебе дам баночку хамброла и тиккурилы трошки. Ты хорошо промоешь свой "калаш", и дунешь нормательной краской. При этом правильно разведешь краску.

И мы все поймем - краска виновата или аэр?

Link to comment
Share on other sites

1 година тому, devorer сказано:

Андрюха, давай проведем эксперимент. Я тебе дам баночку хамброла и тиккурилы трошки. Ты хорошо промоешь свой "калаш", и дунешь нормательной краской. При этом правильно разведешь краску.

И мы все поймем - краска виновата или аэр?

Дякую, Артеме!

Так і зробимо. Але твоя присутність обов'язкова, бо я вже сам собі не вірю:)

Link to comment
Share on other sites

Здається мені, що я таки знайшов основну причину своїх бід: надмірний тиск.

Щойно, після чергової серії зовсім некультурних слів, я відвів регулятор на редукторі буквально на третину оберту, а то й менше, від так званих 0,5 атм. Грунт став лягати значно краще. Завтра ще перевірю свою гіпотезу на алюмінію, але дуже схоже, що на правильний шлях вийшов.

Із можливих причини бачу дві:
1. Мої маніпуляції із соплами та голкою дали такий різкий та неочікуваний результат. Тут дуже сумніваюся, бо нічого такого радикального я не зробив.
2. Китайська техніка показала свій національний характер. Тут цілком можливо, бо й раніше спостерігав різницю у показах тиску на "манометрі" редуктора до 0,2 атм на протязі тижня.

Примітивний "манометр" не дає адекватної оцінки, його покази нелінійні, не кажучи вже про регулятор редукторі. Ще більше мене ввело в оману те, що зараз тиск у ДВІЧІ менший, а ніж він був рік чи два тому, коли ми мудохалися з налаштуваннями аеру та компресора. Мені слід було по-перше перевірити робочий тиск адекватним засобом вимірювання (а така технічна можливість є), по-друге - під час експериментів рухатися від точки 0 атм, а не 0,5 атм, як рекомендують виставляти для наших справ.

Сам винен, таки слід більше думати!:)

5 годин тому, Hartmann сказано:

Ну, скажем так: думать в нашем деле не менее важно, чем покупать краску ;)

Дякую, Віталію! Виправлюсь!:)

Link to comment
Share on other sites

8 часов назад, Андрій Бутко сказал:

Дякую, Артеме!

Так і зробимо. Але твоя присутність обов'язкова, бо я вже сам собі не вірю:)

В субботу повезу человека на английский, можем попробовать.

Link to comment
Share on other sites

18 час назад, devorer сказал:

И мы все поймем - краска виновата или аэр?

С уверенностью могу сказать,что  в Андрюхином случае виновата и краска и аэр.В иных случаях сочетания,  взаимоисключающие варианты.

Link to comment
Share on other sites

Вітаю шановне товариство!
Нарешті дійшли руки випробувати аерограф:)
Викладаю події у хронологічному порядку, бо багато фоток, боюсь, що не влізуть.

Зі старим аером та зниженим тиском до "0,5 умовних барів" отримав такі результати. Останні дві фотки (на білому фоні, не на коврику) - стабілізатор після затирання/шліфування ганчіркою.IMG_6356.thumb.JPG.904c92f78f7b089e45955IMG_6358.thumb.JPG.4de6c7e7b3744b71861ccIMG_6359.thumb.JPG.be9884794101b0d1e904d
IMG_6360.thumb.JPG.468bdf47dfd5bbe36a4d4IMG_6361.thumb.JPG.61c35a4c900796a79bfea
IMG_6364.thumb.JPG.421148b20e2342fa15c78IMG_6365.thumb.JPG.7d77be495bc62cb8e22d6
56e9421290d4e_IMG_6400_.thumb.JPG.71fc2156e94213cadc3_IMG_6401_.thumb.JPG.51de26
Link to comment
Share on other sites

Змонтував новий ремкомплект від "Інкед" у складі матеріального сопла та голки.
Тиск не змінював: "0,5 умовних барів".
Грунт також покищо не став утилізувати бо зміняться умови експеременту, а я й так уже плутаюсь:)

IMG_6366.thumb.JPG.da3ec43493cf5441603e2IMG_6368.thumb.JPG.759458d8226e65bffebb8IMG_6369.thumb.JPG.8255cc3c4f70c000f0927

IMG_6371.thumb.JPG.160bd62f2a02b3c39903cIMG_6373.thumb.JPG.3546e7daeee07913a2c55

 

Link to comment
Share on other sites

З новим соплом та голкою грунт та люміній дуються як і раніше не дуже охоче, але більш стабільно. Зелений дується краще, хоча при малій подачі фарби через пару секунд подача припиняється.
Що цікаво, не плюється коли починаєш дути ні за яких умов. Може навіть не плюнути, як би це сказати: "шваркнути" фарбою без великих капель коли після припинення подачі фарби відводиш гашетку назад. Просто різко йде багато фарби і отримуємо заливання.

Склалося таке враження, що зараз він став працювати як і раніше: якщо присобачитися до особливостей, то можна працювати.
Мотлинг зробити не вдалося, лінії не дуже тонкі, але тут ще справа практики.

Link to comment
Share on other sites

On 09.03.2016 at 19:45, LAnVas сказано:

С уверенностью могу сказать,что  в Андрюхином случае виновата и краска и аэр.В иных случаях сочетания,  взаимоисключающие варианты.

Цілком слушно!:)

"Злюка" чергового разу відмита від фарби, бо вже жаль мені експерементувати:)

Link to comment
Share on other sites

Да выбрось ты эту краску Хобби. Это абсолютно непредсказуемый продукт. Да, Ганза или Тамия дорога, но они того стоят. Лучше не купить две-три-десять моделей, но обзавестись толковой химией. Я вот открыл для себя аэрозольную эмаль Тамия (Пузырь 100 мл до 200 грн (ганза 10 мл = 85 грн, разницу улавливаем?)), через трубочку от капельницы сливается замечательно, ну и тогда уже под аэр. Или же аэрозоли автомобильные БОСНИ, от 35 до 70 грн за 400 мл от жадности владельца автомагазина. 

Link to comment
Share on other sites

12 хвилин тому, Watson сказано:

Да выбрось ты эту краску Хобби. Это абсолютно непредсказуемый продукт. Да, Ганза или Тамия дорога, но они того стоят. Лучше не купить две-три-десять моделей, но обзавестись толковой химией. Я вот открыл для себя аэрозольную эмаль Тамия (Пузырь 100 мл до 200 грн (ганза 10 мл = 85 грн, разницу улавливаем?)), через трубочку от капельницы сливается замечательно, ну и тогда уже под аэр. Или же аэрозоли автомобильные БОСНИ, от 35 до 70 грн за 400 мл от жадности владельца автомагазина. 

Моделей зараз я й так не купую:)

Так і зроблю, але згодом, фінансово я не готовий до таких витрат. 

Link to comment
Share on other sites

Только что, Watson сказал:

Да выбрось ты эту краску Хобби. Это абсолютно непредсказуемый продукт. Да, Ганза или Тамия дорога, но они того стоят. Лучше не купить две-три-десять моделей, но обзавестись толковой химией. Я вот открыл для себя аэрозольную эмаль Тамия (Пузырь 100 мл до 200 грн (ганза 10 мл = 85 грн, разницу улавливаем?)), через трубочку от капельницы сливается замечательно, ну и тогда уже под аэр. Или же аэрозоли автомобильные БОСНИ, от 35 до 70 грн за 400 мл от жадности владельца автомагазина. 

Серия AS аэрозолей от Тамии - добро! Его еще можно и нужно разводить собственным растворителем. Сливаю из баночки так:
1. Выдергиваю поршень из одноразового шприца;
2. Плоскогубцами вырываю круглую пимпочку (материальное сопло) из головки аэрозоли;
3. Вставляю шприц носиком (без иглы конечно) прямо в головку.
4. Шприц основанием вставляю в баночку.
5. После сцеживания нужного объема оставляю баночку открытой и осторожно кладу в краску зубочистки. (цель - выпустить лишний газ).
6. Перед покраской чуть развожу одноименным растворителем.

 

Link to comment
Share on other sites

5 часов назад, Watson сказал:

Да выбрось ты эту краску Хобби. Это абсолютно непредсказуемый продукт. Да, Ганза или Тамия дорога, но они того стоят. Лучше не купить две-три-десять моделей, но обзавестись толковой химией.

+ 200!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...