Jump to content

Постройка Spitfire Mk.I Airfix 1/72


Recommended Posts

Еще пара фоток под естественным освещением без ламп. Пытаюсь баланс белого осваивать.

IMG_6150.JPG

IMG_6151.JPG

Посмотри вот это: https://www.youtube.com/watch?v=l9km3dGjyf4 и попробуй повторить. А потом и маслом можно (там тоже есть видео https://www.youtube.com/watch?v=X01JGx_Aisw ).

48.

Edited by S48
Link to comment
Share on other sites

имхо, смывать не нужно - можно попробовать фильтрами подтянуть, а потом пигментами замаскировать ))

Да, я тоже согласен. Фильтр может помочь, заодно опыт с тонировкой будет нарабатываться.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
В 07.12.2015, 9:39:50, Tali сказал:

Ох... Ну, жму руку, желаю терпения!

Дякую!

Терпіння - так, знадобиться:) Стираю по-тихеньку, шар за шаром, навіть отримую насолоду та практику силової корекції лако-фарбового покриття:) Щоправда, вже починає набридати, сьогодні все зняти хочу та загрунтувати.

 

А доки йде процес, з'явилося запитання: що мені робити з кольорами? Якісь вони зовсім не схожі на ті, що у книзі. Хоча я не переконаний, що у книзі порядок з балансом білого...

Як треба намішати зелений та коричневий, якого кольору лібше додати?

IMG_6153.JPG

IMG_6156.JPG

Link to comment
Share on other sites

НИКОГДА не мешайте на глаз цвета, ориентируясь на архивные фото.
Я бы также приписал - "на любые фото в книгах или на мониторах", но если нет возможности купить готовые краски - понимаю, что остается только мешать. Сам стараюсь никогда не мешать - покупаю готовые.

Link to comment
Share on other sites

Есть нет возможности купить и приходится мешать, то лучше ориентироваться на рецепты. В интернетах можно найти рецептуры для разных красок. Например, для смешивания красок Tamiya есть такой гайд - http://www.ipmsnymburk.com/tamiya%20mixing/MixTamiya.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Муки мої продовжуються...

1. Компресор після ремонту в сервісному центрі "Тагор" запрацював як годинник.

2. Спробував відремонтувати свій аер: поставив прокладку з тефлону, зняв загусеницю на повітряному соплі, віцентрував сопла, навіть підшліфував голку.

Результат мене зовсім не радує: аерограф більше псує мені нерви, ніж фарбує:(( Люміній взгагалі дує лише після 50% натискання гашетки. Провів цілий ряд експериментів з концентрацієї фарби (алюміній та грунт) та різним тиском від 0,5 до 1,2 атм - фігня повна:(( Зелену фарбу ще більш-менш дує, але всерівно шар нерівномірний...

Спробував подарований Глібом аер: з люмінієм та ж сама біда, хоча фарба лягла більш рівномірно. Почав було зелену дути, наче шар кращий вийшов, але голку затисло майже намертво під дією етилацетату... Сьогодні ще грунтом спробую.

Примазався до Толіка: замовляємо ремкомплект від Inked, наче має допомогти, бо я вже не знаю, що з цим робити.

 

По моделі:

1) Зняв усю фарбу до пластика за допомогою спирту, в кімнаті стояв такий амбре, наче відро горілки вигнав:) На ліхтарі намагався не чіпати, там і так не все слава Богу...

2) Спробував загрунтувати: або не дує, або "манка". Терпіння мого перестало вистачати - задув як попало.

3) Сьогодні шліфонув із зубною пастою, частина грунту знялася, але скоріше за все просто не досушив. Манка наче знялася, в усякім разі найбільша.

Планую дунути ще шар грунту з аера Гліба, може краще вийде...

IMG_6295.JPGIMG_6297.JPGIMG_6299.JPG

IMG_6324.JPGIMG_6325.JPGIMG_6326.JPG

IMG_6328.JPGIMG_6330.JPGIMG_6331.JPG

IMG_6332.JPGIMG_6333.JPGIMG_6334.JPG

IMG_6335.JPGIMG_6336.JPG

Link to comment
Share on other sites

On 09.12.2015 at 09:31, Alder сказано:

Есть нет возможности купить и приходится мешать, то лучше ориентироваться на рецепты. В интернетах можно найти рецептуры для разных красок. Например, для смешивания красок Tamiya есть такой гайд - http://www.ipmsnymburk.com/tamiya%20mixing/MixTamiya.pdf

Дякую!

Відверто кажучи, мішати страшенно не люблю! Набридло з дитинства, коли доступні фарби зводилися до емалей зеленого та коричневого кольорів для фарбування паркану та підлоги відповідно:)

Зараз поступову буду відмовлятися від нітри "Хобі", бо дуже вже вона непердбачувана. Хочу спробувати емалі "Аркус", для "Спіта" кольори вчора приїхали.

Link to comment
Share on other sites

43 минуты назад, Андрій Бутко сказал:

Зараз поступову буду відмовлятися від нітри "Хобі", бо дуже вже вона непердбачувана. Хочу спробувати емалі "Аркус", для "Спіта" кольори вчора приїхали.

Давно говорил - "Хобби" ф топпку! И Толя Игнатий со мной полностью согласен. А "Аркус" тоже весьма не прост в работе - мну пока не смог их "оседлать" :unsure:

Link to comment
Share on other sites

10 хвилин тому, Hartmann сказано:

Давно говорил - "Хобби" ф топпку! И Толя Игнатий со мной полностью согласен. А "Аркус" тоже весьма не прост в работе - мну пока не смог их "оседлать" :unsure:

Спробую. На дорогі речі ще жаба давить, а  "Хобі"  дістала вже.

Link to comment
Share on other sites

2 хвилин тому, Hartmann сказано:

Ну, как тебе сказать - в целом акрил Валледжо обойдется дешевле :rolleyes:

Коли я ціну баночки бачу 87 грн, якось покищо не готовий:)

А палітра там нормальна? 

Link to comment
Share on other sites

Щойно, Hartmann сказано:

Мну пользовал 1032 также - результатом недоволен. Есть еще родной растворитель - пока не юзал

Я замовив зразу рідний, що би спробувати без пригод. Можу відлити на пробу:)

Link to comment
Share on other sites

Не, есть родной - на прошлом Львовском фесте аркус-босс презентовал на пробу. Но нет возможности провести испытания

Link to comment
Share on other sites

20 минуты назад, Hartmann сказал:

Не, есть родной - на прошлом Львовском фесте аркус-босс презентовал на пробу. Но нет возможности провести испытания

выкинь, а лучше сожги (с)

и краску и растворитель.

Link to comment
Share on other sites

32 минуты назад, Андрій Бутко сказал:

Я замовив зразу рідний, що би спробувати без пригод. Можу відлити на пробу:)

Андрей, а чего было Хамброл не взять? На 10 грн дороже Аркуса, зато удовольствия, как от ... опустим пошлости.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Обдекалил, собрал ходовую. Декали хрупкие, но получилось победить большую часть, глянцевый лак кистью на каждый элемент. Следующий этап - матовый лак, пигменты, восстановить два триплекса командиру, покрыть их цветным лаком. Триплексы мехвода ничем не получилось сымитировать (лак не натягивался), оставлю пока так.  
    • Статус Легенды приобретен не только за высочайший уровень прикладных навыков, но и за стойкую репутацию беспримерного "облико морале", что в жизни встречается крайне редко ) 
    • Не, то Валентин "для души" ковыряет старый Итал (ну Валентин всегда, когда ковыряет какой-то готовый пластик - там от родного пластика только коробка остается 😁) Да-да, тут как раз тот случай, когда есть хорошие моделисты, есть классные моделисты, есть крутые моделисты, есть известные моделисты, есть признанные моделисты, а есть Легенда)  
    • Basily, заліз на фейсбук, подивився. До такої людини і страшно підходити – можна згоріти у променях її геніальності. До нього мені рости та рости.
    • Тобто можна у продажi чекати на BV138?
×
×
  • Create New...