Jump to content

ГОТОВО: Су-24МР БН-59 (піксель)


Recommended Posts

Нарешті зміг забрати з пошти смоляні сопла і корректуючий набір від Amigo! Тепер робота зрушиться з мертвої точки. Приємним бонусом від виробника стала пара катапультных крісел.  На жаль, на цю модель я вже їх не поставлю, тому що кабінет в неї зібраний, заклеєний і замаскований. Ломати готове я не хочу, але в майбутньому я найду їм застосування.   

IMG_7174.JPG

IMG_7176.JPG

IMG_7177.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, Дмитрий Побережник сказав:

Нарешті зміг забрати з пошти смоляні сопла і корректуючий набір від Amigo! Тепер робота зрушиться з мертвої точки. Приємним бонусом від виробника стала пара катапультных крісел.  На жаль, на цю модель я вже їх не поставлю, тому що кабінет в неї зібраний, заклеєний і замаскований. Ломати готове я не хочу, але в майбутньому я найду їм застосування.   

IMG_7174.JPG

IMG_7176.JPG

IMG_7177.JPG

На цю модель ці крісла і не підійдуть, в Су-24 стояли К-36ДМ, а це КМ-1М, вони ставились на МиГ-21,23,25,27...

Link to comment
Share on other sites

3 минуты назад, Bodik сказал:

На цю модель ці крісла і не підійдуть, в Су-24 стояли К-36ДМ, а це КМ-1М, вони ставились на МиГ-21,23,25,27...

Ну, то невелика біда. Правда, жодного з цих МіГів я не планував, але вже є привід задуматись над МіГ-25. 

Link to comment
Share on other sites

Тільки що, Дмитрий Побережник сказав:

Ну, то невелика біда. Правда, жодного з цих МіГів я не планував, але вже є привід задуматись над МіГ-25. 

Можливо колись з'явиться бажання щось таке зробити.

В іншому випадку крісла завжди можна продати чи обміняти.

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні зібрав і пофарбував сопла. Можливо ще буду допрацьовувати, хочу глянути на них при сонячному світлі. Правда їх майже не буде видно в кінцевому результаті, але практика ніколи не буває зайва. Використовував металіки від Ганзи (Bronze, Stainless steel, Gun metal) и AK Extreme Metal (Blue).

IMG_7180.JPG

IMG_7187.JPG

Link to comment
Share on other sites

В 14.01.2019 в 19:54, Bodik сказав:

На цю модель ці крісла і не підійдуть, в Су-24 стояли К-36ДМ, 

При тому раннього типу з великими заголовниками, а не такі як вже на Су-27 чи МіГ-29.

Link to comment
Share on other sites

23 минуты назад, Tali сказал:

Я так понимаю, что смола у Амиго хорошая? 

Хочу себе их сопло прикупить на Су-17...

Так, менi дуже подобається. Я вже другий раз беру і тішуся.

Link to comment
Share on other sites

Сьогодні півгодини думав, що не так, поки я не згадав, що модель китайська. Ось під яким кутом виробник пропонує встановити стійку основного шасі і ось як воно мало би бути. На фото просто М, а не МР, але на положення стійок це, думаю, не впливає. 

20190121_235549.jpg

34479772_1993395544035816_5628496818263293952_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 часов назад, foxbot сказал:

Немного фото прототипа. Возможно, пригодится

Все фото, что были при работе над декалью. 

Дякую! Бiльшiсть з фото я ранiше не зустрiчав. 

Link to comment
Share on other sites

48 хвилин назад, Дмитрий Побережник сказав:

Дякую! Бiльшiсть з фото я ранiше не зустрiчав. 

Все фото из открытых источников. Но собирать пришлось долго. 

Link to comment
Share on other sites

Перенес фото в галерею. В теме удалил, чтоб не забивать хостинг дубликатами. Также добавил галереи на Су-24М б/н 20 и б/н 41.

По мере потребности буду добавлять другие самолеты и борта, на какие рисовал декали. Так что если кому-то нужны фото конкретных бортов, пишите в личку. 

Обращаю внимание! Все фото только из открытых источников. Те фото, что мне присылали авторы лично, выкладывать не буду. 

Link to comment
Share on other sites

19 часов назад, Дмитрий Побережник сказал:

Сьогодні півгодини думав, що не так, поки я не згадав, що модель китайська. Ось під яким кутом виробник пропонує встановити стійку основного шасі і ось як воно мало би бути. На фото просто М, а не МР, але на положення стійок це, думаю, не впливає. 

На фоне носа это можно считать досадной и мелкой оплошностью...

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, serega сказал:

А может ему и нос от донора приспособить? Уж больно не похож((?

Тут з донором вже нічого не вийде бо ніс зібраний і приклеєний. Я знаю, що існують навіть смоляні комплекти для корекції носової частини, але чув, що навіть вони не на 100% копійні. Зі стійками шасі, ще можно щось зробити. 

Я стараюсь відштовхуватись завжди від того, чи, те що є можу можу допрацювати в моделі покращить фінальний результат в плані її візуального сприйняття і чи не зіпсую я навіть ту заготовку якою вона є від початку, намагаючись вкласти її в креслення. Я скоріше закрию закрию очі на якісь неточності в геометрії ніж криво-косо перерізаний крій і так далі. 

Link to comment
Share on other sites

Смола на нос есть только для 48-го, кажется. Иначе я бы свой Су-24 в 72-м не продавал. 

Можно было бы шаманить с моделью "Стрим", но это геморрой большими буквами. Других доноров, насколько я знаю, нет.

Link to comment
Share on other sites

Робота повільно, але просувається. Встановив елементи з коректувального набору під МР. Правда доведеться зрізати кріплення щоб почепити "Тангаж". На вихідних планую ґрунтувати, а потім вже і малярка!  

20190130_214845.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 година назад, Дмитрий Побережник сказав:

Робота повільно, але просувається. Встановив елементи з коректувального набору під МР. Правда доведеться зрізати кріплення щоб почепити "Тангаж". На вихідних планую ґрунтувати, а потім вже і малярка!  

20190130_214845.jpg

Виглядає непогано.

Link to comment
Share on other sites

8 часов назад, Tali сказал:

Проводки бы в ниши хоть чуть-чуть... хоть трубу желтую - она там хорошо просматривается...

Я щось дуже сумніваюсь, що з майже закритими нішами і підвісними баками там щось буде видно, але проводку планую добавити і в ніші і на самі стойки. Хочу тут попробувати клеїти вже пофарбовану проводку і трубку на футуру. По окремо фарбувати проводку пензликом мене бісить і не виходить) А на Мі-24П футура показала себе як досить надійний і непомітний клей, яким нічого не зіпсуєш. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Вообще, есть еще один вариант. На мой взгляд для 72ого масштаба во многих моментах это наиболее масштабный и корректный способ отображения мелких решеток. Самодельная декаль. Эта идея родилась у меня уже давно, но впервые реализовал на модели только на Миг-23МЛА. Вот: Рисовал "решетки" в фотошопе, печатал на декальной бумаге.  
    • Ок, спасибо, посмотрим. Нюанс может быть в виде решетки: может быть сетка с квадратными ячейками, а могут быть круглые соты (вот в данном случае соты круглые). Но инфа полезная, проверим.
    • Lipton Он в пакетиках в виде пирамидок продается. там прям на коробке они нарисованьі.
    • Это какая марка чая? На будущее 
    • Что то я пропустил это. Ну у себя я делал примерно так. Спереди намечал отверстие иглой строго по центру. Потом растачивал сверлом от малого к большему. Наибольший диаметр сверла соответствует диаметру головки самонаведения. Посадочное место таким образом подготовлено. Далее делал саму головку. Для этого используя тоже самое сверло в качестве пробойника я делал сначала круглую основу из тонкого пластика, а потом саму головку из фольги-самоклейки. Ну а потом, как уже понятно, устанавливал всё это в посадочное место. Примерно так.
×
×
  • Create New...