Jump to content

ГОТОВО: Су-24МР БН-59 (піксель)


Recommended Posts

Всіх вітаю з новим роком!

Продовжив сьогодні роботу над Сушкою в перервах між застіллями! Особливого прогресу поки не прийдуть сопла не буде.  Думаю за цей час попрацюю з консолями і стіійками шасі. Сьогодні раптово виявилось, що в мене закінчився рідкий клей від Ганзи, а я без нього як без рук. Завтра поїду за новим флаконом. Там ще й гляну, чи є у них в наявності Су-24МР від Звєзди на донора і скільки за нього просять. 

Поки що йде тільки підготовка до майбутніх етапів. Десь виправив недоліки лиття і відрізав зайві куски пластику. 

20181230_181834[1].jpg

IMG-20181231-WA0003.jpg

IMG-20181231-WA0000.jpg

IMG-20181231-WA0002.jpg

Link to comment
Share on other sites

Підозрюю,що це легше зробити декаллю.А чи існує така ? Можливо,хтось може надрукувати?  Я для 72-го масштабу і собі б замовив.

Link to comment
Share on other sites

55 минут назад, Gavrosh сказал:

Підозрюю,що це легше зробити декаллю.А чи існує така ? Можливо,хтось може надрукувати?  Я для 72-го масштабу і собі б замовив.

Хм, напевно, залишу і виділю те, що дає виробник. Маю сіточку дрібну з латуні, але не думаю, що зможу вставити її так, щоб вона прикрасила модель. а не зіпсувала вигляд. Можна ще подумати над використання сіточки з чайних пакетиків-трикутників. Самий простий варіант - декаль, але теж не зовсім впевнений, що вона зможе передати необхідний рівень деталізації. Я унікальні декалі замовляю в одній канторі. Думаю, вони відмалюють її без проблем, але їх аппаратура не зможе достатньо чітко віддрукувати. Я в них замовляв емблему 16 окремої бригади армійської  авіації і вони мене зразу попередили, що в 72 мало що буде не ній видно. 

Безымянный.png

Link to comment
Share on other sites

В 01.01.2019 at 21:58, Gavrosh сказал:

Чим плануєте виділити цю частину (пластинчатый отсекатель рос.)?

Имхо, только декой - нужно просить кого-то нарисовать (очень легко) и напечатать.

У меня в смоляных ВЗ в 48-м это пытались пролить, но плохо. В 72-м и подавно не получится...

Link to comment
Share on other sites

12 часа назад, Tali сказал:

Имхо, только декой - нужно просить кого-то нарисовать (очень легко) и напечатать.

У меня в смоляных ВЗ в 48-м это пытались пролить, но плохо. В 72-м и подавно не получится...

Підозрюю😁,що Ви правий.Дійсно,таку мілкоту потрібно тільки декою.Думав аером через дрібнюсеньку сіточку - "терзают меня смутные сомнения...". А може Ви підкажете,до кого можна звернутися з проханням "...нарисовать (очень легко) и напечатать"?

Link to comment
Share on other sites

Трумпетер продовжує радувати чудовими недоливами. Появився ще один аргумент придбати донора від Звєзди, щоб частково замінити відсутній елемент кіля.

20190103_142852.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 годин назад, Дмитрий Побережник сказав:

Трумпетер продовжує радувати чудовими недоливами. Появився ще один аргумент придбати донора від Звєзди, щоб частково замінити відсутній елемент кіля.

Ого! Была модель, таких дефектов не было. 

Link to comment
Share on other sites

13 часа назад, Tali сказал:

Имхо, только декой - нужно просить кого-то нарисовать (очень легко) и напечатать.

У меня в смоляных ВЗ в 48-м это пытались пролить, но плохо. В 72-м и подавно не получится...

Питання: на декольному (декальному) папері потрібно друкувати тільки струйником,чи лазер теж підійде?

Link to comment
Share on other sites

55 минут назад, Gavrosh сказал:

Питання: на декольному (декальному) папері потрібно друкувати тільки струйником,чи лазер теж підійде?

А лазерний принтер фіксує тоннер температурою, може такий способ може пошкодити декольну підложку, хоча я точно не знаю.

Link to comment
Share on other sites

20 годин назад, Gavrosh сказав:

Питання: на декольному (декальному) папері потрібно друкувати тільки струйником,чи лазер теж підійде?

Можно. Уже есть лазерные принтеры, которые печатают белым цветом. 

Но опыт показывает, что конторы, которые занимаются такой печатью, используют только свою бумагу, потому что в настройках принтера уже зафиксированы параметры этой бумаги. Настраивать принтер под бумагу заказчика обычно отказываются. Так что будьте к этому готовы, чтобы не получилось сюрприза. Я так с пачкой бумаги уже побегал по нескольким конторам, потом плюнул и напечатал на бумаге печатника. 

Но в любом случае при такой печати присутствует растр. Принтеры обычно выдают 300, максимум 600 dpi, а это означает, что растр будет виден чуть ли невооруженным глазом. 

Link to comment
Share on other sites

Не думаю,что это будет оффтопом,ибо касается нанесения отверстий на пластинчатом обтекателе .

Вот примерно такой рисунок нужно будет напечатать (он не похож на рисунок отверстий на пл.отсекателе Су-24)  Этот рисунок как пример.

post-9-0-03531600-1421223578.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, Tali сказав:

Это вопрос?

Макс, я видел декали, распечатанные на лазерном принтере. В том числе и сам печатал по просьбе коллег. Так вот, растр точно присутствует. Я как акын, что вижу, о том и говорю. Откуда берется растр и почему, это уже вопрос не ко мне. Свое видение проблемы я уже озвучил. Если ты можешь напечатать декали без растра, первым тебе отправлю заказ. 

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Tali сказал:

Это вопрос?

Так,це можна рахувати як питання..Я думав, що знаючі люди висловлять свою думку - чи  варто малювати та  друкувати показаний мною взірець (не обов*язково такий саме), чи  таки намалювати  (якимсь чином виділити іншим кольором) масу дрібних отворів на пластинчатому відсікачі на повітрязабірниках  Су-24

Link to comment
Share on other sites

Мне кажется, что лучший результат будет, если нарисовать и отпечатать деку.

Потому что сделать такое количество аккуратных "отверстий" на пластике в 1/72 – почти нереально.

Link to comment
Share on other sites

В свята робота над моделлю майже не просувається. Правда вдалося придбати МР від Звєзди на донора. В діло піде літник з контейнером "Тангаж" і підвісні баки, після того як переконаюсь, що вони по копійності не гірші за ті,  що дає Трумп. 

20190107_133421.jpg

20190107_133432.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, Tali сказал:

Мне кажется, что лучший результат будет, если нарисовать и отпечатать деку.

Потому что сделать такое количество аккуратных "отверстий" на пластике в 1/72 – почти нереально.

Я имел ввиду не рисование вручную точечек с микроны размером,а выделение этих точек сплошным цветом (чуть темнее от цвета отсекателя).В 72-м может "прокатить".

Link to comment
Share on other sites

2 минуты назад, Дмитрий Побережник сказал:

В свята робота над моделлю майже не просувається. Правда вдалося придбати МР від Звєзди на донора. В діло піде літник з контейнером "Тангаж" і підвісні баки, після того як переконаюсь, що вони по копійності не гірші за ті,  що дає Трумп. 

20190107_133421.jpg

20190107_133432.jpg

"В свята робота над моделлю майже не просувається. "   -  Так замість чарки в руки аер треба брати,а в другу руку,замість виделки з шинкою -пінцет,різак,кусачки чи клей.От тоді робота і піде.

Link to comment
Share on other sites

2 минуты назад, Gavrosh сказал:

"В свята робота над моделлю майже не просувається. "   -  Так замість чарки в руки аер треба брати,а в другу руку,замість виделки з шинкою -пінцет,різак,кусачки чи клей.От тоді робота і піде.

Так не дадуть спокійно посидіти))) А моделізм така справа, від якої мене краще не відволікати.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Ок, спасибо, посмотрим. Нюанс может быть в виде решетки: может быть сетка с квадратными ячейками, а могут быть круглые соты (вот в данном случае соты круглые). Но инфа полезная, проверим.
    • Lipton Он в пакетиках в виде пирамидок продается. там прям на коробке они нарисованьі.
    • Это какая марка чая? На будущее 
    • Что то я пропустил это. Ну у себя я делал примерно так. Спереди намечал отверстие иглой строго по центру. Потом растачивал сверлом от малого к большему. Наибольший диаметр сверла соответствует диаметру головки самонаведения. Посадочное место таким образом подготовлено. Далее делал саму головку. Для этого используя тоже самое сверло в качестве пробойника я делал сначала круглую основу из тонкого пластика, а потом саму головку из фольги-самоклейки. Ну а потом, как уже понятно, устанавливал всё это в посадочное место. Примерно так.
    • Еще хороший вариант, это пакетики для заварки чая, где они сделаны не из бумаги, а из своего рода сеточки. Я себе отложил парочку таких, хотя применять еще не доводилось.
×
×
  • Create New...