Jump to content

Recommended Posts

Нарешті зміг забрати з пошти смоляні сопла і корректуючий набір від Amigo! Тепер робота зрушиться з мертвої точки. Приємним бонусом від виробника стала пара катапультных крісел.  На жаль, на цю модель я вже їх не поставлю, тому що кабінет в неї зібраний, заклеєний і замаскований. Ломати готове я не хочу, але в майбутньому я найду їм застосування.   

IMG_7174.JPG

IMG_7176.JPG

IMG_7177.JPG

1 годину назад, Дмитрий Побережник сказав:

Нарешті зміг забрати з пошти смоляні сопла і корректуючий набір від Amigo! Тепер робота зрушиться з мертвої точки. Приємним бонусом від виробника стала пара катапультных крісел.  На жаль, на цю модель я вже їх не поставлю, тому що кабінет в неї зібраний, заклеєний і замаскований. Ломати готове я не хочу, але в майбутньому я найду їм застосування.   

IMG_7174.JPG

IMG_7176.JPG

IMG_7177.JPG

На цю модель ці крісла і не підійдуть, в Су-24 стояли К-36ДМ, а це КМ-1М, вони ставились на МиГ-21,23,25,27...

3 минуты назад, Bodik сказал:

На цю модель ці крісла і не підійдуть, в Су-24 стояли К-36ДМ, а це КМ-1М, вони ставились на МиГ-21,23,25,27...

Ну, то невелика біда. Правда, жодного з цих МіГів я не планував, але вже є привід задуматись над МіГ-25. 

Тільки що, Дмитрий Побережник сказав:

Ну, то невелика біда. Правда, жодного з цих МіГів я не планував, але вже є привід задуматись над МіГ-25. 

Можливо колись з'явиться бажання щось таке зробити.

В іншому випадку крісла завжди можна продати чи обміняти.

Сьогодні зібрав і пофарбував сопла. Можливо ще буду допрацьовувати, хочу глянути на них при сонячному світлі. Правда їх майже не буде видно в кінцевому результаті, але практика ніколи не буває зайва. Використовував металліки від Ганзи (Bronze, Stainless steel, Gun metal) и AK Extreme Metal (Blue).

IMG_7180.JPG

IMG_7187.JPG

В 14.01.2019 в 19:54, Bodik сказав:

На цю модель ці крісла і не підійдуть, в Су-24 стояли К-36ДМ, 

При тому раннього типу з великими заголовниками, а не такі як вже на Су-27 чи МіГ-29.

23 минуты назад, Tali сказал:

Я так понимаю, что смола у Амиго хорошая? 

Хочу себе их сопло прикупить на Су-17...

Так, менi дуже подобається. Я вже другий раз беру і тішуся.