Jump to content

ГОТОВО: Су-24МР БН-59 (піксель)


Recommended Posts

Ну на це пішло години 3. Дальше буде складніше. Якби була можливість, я би не клеїв кіль і ребра жорсткості (чи що це таке над пілонами для підвісних бакамiв), щоб вони не заважали працювати з масками, але ці елементи потребували підгонки, тому й з масками треба тех потанцювати. 

Лише на фото помітив, що вже напутив з масками. Верхні сірі плями мали би спускатися трохи нище. 

Link to comment
Share on other sites

20 хвилин назад, Дмитрий Побережник сказав:

Ну на це пішло години 3. Дальше буде складніше. Якби було можливість, я би не клеїв кіль і ребра жорсткості (чи до це за таке над пілонами для підвісними баками), щоб вони не заважали працювати з масками, але ці елементи потребували підгонки, тому й з масками треба тех потанцювати. 

Лише на фото помітив, що вже напутив з масками. Верхні сірі плями мали би спускатися трохи нище. 

Таке буває, що вже на фото помічаєш помилки.

Які фарби використовували для пікселя? Цікавлять кольори і виробник.

Link to comment
Share on other sites

В 15.01.2019 at 20:45, Дмитрий Побережник сказал:

Сьогодні зібрав і пофарбував сопла. Можливо ще буду допрацьовувати, хочу глянути на них при сонячному світлі. Правда їх майже не буде видно в кінцевому результаті, але практика ніколи не буває зайва. Використовував металліки від Ганзи (Bronze, Stainless steel, Gun metal) и AK Extreme Metal (Blue).

IMG_7180.JPG

IMG_7187.JPG

Класні  сопла вийшли.Сам пробував працювати з металіками AK Extreme Metal. Дуже сподобалось.Шкода,що не буде видно їх.

Link to comment
Share on other sites

17 минут назад, Bodik сказал:

Таке буває, що вже на фото помічаєш помилки.

Які фарби використовували для пікселя? Цікавлять кольори і виробник.

Я маску приміряв окремо на крило, а косяк помітив, коли вже вставив крило в паз. Ну, буду з тим далі жити. 

Базовий світло-сірий  це біла матова Тамія, змішана з каплею чорної. В мене є тематичний набір від Акана для Су-25 ПС України, але базовий сірий з нього має дуже погану покриваність, з чим я зустрівся на попередній моделі в пікселі. На інші фарби з набору не можу нарікати, бо вони навіть масками в мене не віддирались. (Номера фарб які я тут використовував: Сірий 77207 (він трохи з фіолетовим відтінком) Сірий (77205), і темно сірій 77208. Два останні я трохи висвітлив. 

Link to comment
Share on other sites

11 минуту назад, Gavrosh сказал:

Класні  сопла вийшли.Сам пробував працювати з металіками AK Extreme Metal. Дуже сподобалось.Шкода,що не буде видно їх.

Дякую, я їх коли фарбував, добре це розумів, аде думав, що хоть трохи попрактикуюсь, бо колись планую Су-27УБ збирати. 

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, Дмитрий Побережник сказав:

Я маску приміряв окремо на крило, а косяк помітив, коли вже вставив крило в паз. Ну, буду з тим далі жити. 

Базовий світло-сірий  це біла матова Тамія, змішана з каплею чорної. В мене є тематичний набір від Акана для Су-25 ПС України, але базовий сірий з нього має дуже погану покриваність, з чим я зустрівся на попередній моделі в пікселі. На інші фарби з набору не можу нарікати, бо вони навіть масками в мене не віддирались. (Номера фарб які я тут використовував: Сірий 77207 (він трохи з фіолетовим відтінком) Сірий (77205), і темно сірій 77208. Два останні я трохи висвітлив. 

Нічого страшного, виглядає непогано і так!

Дякую, якось і собі щось піксельне зроблю.

Link to comment
Share on other sites

8 часов назад, Tali сказал:

Кстати, приехали мои сопла от Amigo на Су-17 и Су-27 (1/72) - действительно, очень хороший продукт за вполне адекватную цену.  

Так і є. Було навіть, що хотів на всі свої старі МіГи їх сопла поставити, але жаба задушити хомяка. 

Link to comment
Share on other sites

Базовий я на півдорозі висвітляв, бо коли почав наносити камо, то мені він здався занадто темним. Ось який він був спочатку. Правда камера трохи витягує контраст. 

IMG_7203.JPG.ffb477f88df8dc881fb377bf31e0f197.JPG

Link to comment
Share on other sites

Лучше б он (базовый цвет) таким и оставался, смотрится очень неплохо - (сугубо мое мнение)).

А вот цвета пятен - самого темного и второго по темности, сделать бы еще потемнее, т.е. поконтрастнее и было б супер вообще.

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Дмитрий Побережник сказав:

До завершення малярних робіт вже залишилось зовсім трохи. Пофарбував низ літака, радіопрозорі елементи та наніс антиблік. 

IMG_7222.JPG

IMG_7225.JPG

IMG_7226.JPG

Мені вже подобається!!

 

Link to comment
Share on other sites

З камуфляжем завершено. Вчера ввечері закінчив фарбувати, покрив модель футурою. Помітив різницю, як футура лягає на різні фарби. Знизу, де я використовував Тамію, все досить добре, а от на Акан перший шар лаку ліг гірше. Під час лакування всі умови окрім фарби на поверхні були одинакові. На перший погляд може здатися, що на моделі шагрень, але досвід показує, що після наступного шару лаку щоб задути декалі и матового фінішу все має бути добре. 

Сьогодні почав працювати з декалями. Наніс знаки розпізнавання і бортові номера. Autentic Decals викликали дуже змішані відчуття. Я з самого початку с комплекту декалей планував використовувати тільки знаки розпізнавання та технічку, а камуфляж колись пустити на "Звэзду".  Зараз я не розумію, як виробник собі уявляв його використання, якщо навіть відносно невелики ОЗ  досить легко тріскаються і розвалюються. Наносити простирадла цифрового камуфляжу с комплекту було б дуже складно, так що маски рулять! А от за технічку я дуже вдячний, правда там роботи на місяць часу, бо її багата і сама дека якось довго відмокає від паперової основи.

IMG_7230.thumb.JPG.2990a86361e1bdacf8b666aa6383f596.JPGIMG_7233.thumb.JPG.32f2c032b1b6609d84a46b47456c93e5.JPG

Link to comment
Share on other sites

24 хвилини назад, Дмитрий Побережник сказав:

З камуфляжем завершено. Вчера ввечері закінчив фарбувати, покрив модель футурою. Помітив різницю, як футура лягає на різні фарби. Знизу, де я використовував Тамію, все досить добре, а от на Акан перший шар лаку ліг гірше. Під час лакування всі умови окрім фарби на поверхні були одинакові. На перший погляд може здатися, що на моделі шагрень, але досвід показує, що після наступного шару лаку щоб задути декалі и матового фінішу все має бути добре. 

Сьогодні почав працювати з декалями. Наніс знаки розпізнавання і бортові номера. Autentic Decals викликали дуже змішані відчуття. Я з самого початку с комплекту декалей планував використовувати тільки знаки розпізнавання та технічку, а камуфляж колись пустити на "Звэзду".  Зараз я не розумію, як виробник собі уявляв його використання, якщо навіть відносно невелики ОЗ  досить легко тріскаються і розвалюються. Наносити простирадла цифрового камуфляжу с комплекту було б дуже складно, так що маски рулять! А от за технічку я дуже вдячний, правда там роботи на місяць часу, бо її багата і сама дека якось довго відмокає від паперової основи.

IMG_7230.thumb.JPG.2990a86361e1bdacf8b666aa6383f596.JPGIMG_7233.thumb.JPG.32f2c032b1b6609d84a46b47456c93e5.JPG

Мені подобається, головне змивкою сильно не виділяйте розшивку, даний борт порівняно чистий.

В мене на ЯК-38 теж на акан лак ліг ніби як з шагренню, хоча поверхня гладка...чи то лак, чи то фарба, чи то руки...

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Bodik сказал:

Мені подобається, головне змивкою сильно не виділяйте розшивку, даний борт порівняно чистий.

В мене на ЯК-38 теж на акан лак ліг ніби як з шагренню, хоча поверхня гладка...чи то лак, чи то фарба, чи то руки...

Я не буду модель бруднити, так як на всіх фото прототип дуже чистий, але розшивку виділяти буду виділяти сірою або коричневою. Використовую Panel Line Color Accent від Тамии. 

Шагрень акриловому Акану взагалі не властива. Саме це та багата палітра - його основні плюси, але він ніби відштовхує все чим його намагаються покрити зверху. Зараз якщо є можливість не використовувати Акан, то я двома руками за, бо якість фарби плаває від банки до банки і сильно залежать від її віку. Особливо це стосується адгезії і того як вона дується через аерограф. 

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Дмитрий Побережник сказав:

Я не буду модель бруднити, так як на всіх фото прототип дуже чистий, але розшивку виділяти буду виділяти сірою або коричневою. Використовую Panel Line Color Accent від Тамии. 

Шагрень акриловому Акану взагалі не властива. Саме це та багата палітра - його основні плюси, але він ніби відштовхує все чим його намагаються покрити зверху. Зараз якщо є можливість не використовувати Акан, то я двома руками за, бо якість фарби плаває від банки до банки і сильно залежать від її віку. Особливо це стосується адгезії і того як вона дується через аерограф. 

От і в мене так було. Акан тоді довелось використовувати, бо не хотів мішати кольори. Сама фарба лягла чудово, а лак зверху не дуже

Link to comment
Share on other sites

20 годин назад, Дмитрий Побережник сказав:

А от за технічку я дуже вдячний, правда там роботи на місяць часу, бо її багата і сама дека якось довго відмокає від паперової основи.

Я вас разочарую, но в декали Authentic техничка не совсем полная. На тот момент у меня не было информации на верхнюю часть фюзеляжа и низ, потому просил Олега дать время на поиск дополнительной информации. Через полгода я напечатал более полную техничку, и ее получилось примерно в 1,5 раза больше. 

FD-72-003_01.thumb.jpg.54cafd3996006dc30b4fb921dee333e2.jpg

Нужно поискать, возможно, осталась лишняя техничка. Если вам, конечно, нужно. 

Link to comment
Share on other sites

6 часов назад, foxbot сказал:

Я вас разочарую, но в декали Authentic техничка не совсем полная. На тот момент у меня не было информации на верхнюю часть фюзеляжа и низ, потому просил Олега дать время на поиск дополнительной информации. Через полгода я напечатал более полную техничку, и ее получилось примерно в 1,5 раза больше. 

Нужно поискать, возможно, осталась лишняя техничка. Если вам, конечно, нужно. 

Думаю, в даному випадку це некритично. Я купляв Authentic Decals саме заради бортових номерів, тому що в вашому наборі "59" не було. Цифровий камуфляж з комплекту в мене буде лежати без діла, поки комусь не віддам при нагоді.

Тільки що глянув в коробку,  трумпетер в своїх декалях пропонує ще менше технічки і жовтий фон деяких елементів сильно відрізняється відтінком. 

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Дмитрий Побережник сказав:

Думаю, в даному випадку це некритично. Я купляв Authentic Decals саме заради бортових номерів, тому що в вашому наборі "59" не було. Цифровий камуфляж з комплекту в мене буде лежати без діла, поки комусь не віддам при нагоді.

Тільки що глянув в коробку,  трумпетер в своїх декалях пропонує ще менше технічки і жовтий фон деяких елементів сильно відрізняється відтінком. 

В моем наборе номера 59 не было по той простой причине, что для Аутентик тоже я рисовал. И не имел права печатать в своей декали те же номера, что пошли в декаль Аутентик. Как бы не совсем этично создавать конкуренцию своему прежнему заказчику. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Это какая марка чая? На будущее 
    • Что то я пропустил это. Ну у себя я делал примерно так. Спереди намечал отверстие иглой строго по центру. Потом растачивал сверлом от малого к большему. Наибольший диаметр сверла соответствует диаметру головки самонаведения. Посадочное место таким образом подготовлено. Далее делал саму головку. Для этого используя тоже самое сверло в качестве пробойника я делал сначала круглую основу из тонкого пластика, а потом саму головку из фольги-самоклейки. Ну а потом, как уже понятно, устанавливал всё это в посадочное место. Примерно так.
    • Еще хороший вариант, это пакетики для заварки чая, где они сделаны не из бумаги, а из своего рода сеточки. Я себе отложил парочку таких, хотя применять еще не доводилось.
    • На первый раз весь офф-топ удаляю. Каждый, кто далее этого поста напишет не по теме, уйдет в Reed only.  Надеюсь на понимание. 
    • Небольшое наблюдение: где появляется Игорь Кио, там начинается флуд и срач...  К чему бы это? Для всех: Предлагаю на этом офф прекратить и вернуться  к теме. 
×
×
  • Create New...