Jump to content

ГОТОВО: Су-24МР БН-59 (піксель)


Recommended Posts

О, тут ось покажу, що на даний момент я зібрав морду з кабінетом. Дальше нічого робити толком не буду поки сопла не прийдуть. Відчуваю, що буде весело, бо в мене корпус поведений, хоч і не дуже сильно. Може на початку січня трохи попрацюю з стойками шасси і консолями крила. 

А машина буде велика)))

IMG-20181225-WA0009.jpg

IMG-20181225-WA0008.jpg

Link to comment
Share on other sites

Дмитрий,приветствую! А баги китайца  планируете править? Если мне не изменяет память,угол установки носовой части нужно увеличить на 3 градуса ,вклеив клин между "мордой" и основной частью фюзеляжа. Консоли производитель даёт с убранным предкрылком.При этом,закрылки предлагает вывалить.Что неверно в принципе.То есть,консоли по-уму тоже нужно пилить... Удачи в реализации проекта! 

Link to comment
Share on other sites

59 минут назад, MAUS сказал:

Дмитрий,приветствую! А баги китайца  планируете править? Если мне не изменяет память,угол установки носовой части нужно увеличить на 3 градуса ,вклеив клин между "мордой" и основной частью фюзеляжа. Консоли производитель даёт с убранным предкрылком.При этом,закрылки предлагает вывалить.Что неверно в принципе.То есть,консоли по-уму тоже нужно пилить... Удачи в реализации проекта! 

Напевно, що ні. Моя мета зробити, щоб око раділо і я хоча і чув, що з мордою не все так, як треба, різницю би не побачив, тому залишу все як є. Почту мудрувати, не факт, що вийде. Правда, після ваших слів думаю, що не буду опускати закрилки. Взагалі попиляти можно, але мені не подобається пластик цього китайця. Він туже твердий, неохоче ріжеться. 

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, metalzavod сказал:

Ого! А, що у нього з носовою частиною?? Він на себе не схожий.

Та же самая фигня, что и в 48-м - нет характерной бороды в профиль. Для этого "Комплект ЗИП" выпустила смоляную морду аж до воздухозаборников. 
Плюс сделали смоляную жопу, потом что при виде сверху китайцы не заметили, что она сужается. 

Все баги аккуратнейшим образом были перенесены в 72-й.

Я его много лет назад начал в 48-м - все никак не найду моральных сил, чтобы двинуть дальше.

Link to comment
Share on other sites

1 хвилину назад, metalzavod сказав:

Лучший СУ-24 в 1/72 это ВЭС.

Но у ВЭС нет МР. К тому же, те, кто собирал, могут много интересного рассказать. Могу ошибаться, но на Ковриках должна быть тема по сборке модели от ВЭС. 

Link to comment
Share on other sites

Його в наші дні ще треба найти. Думаю може мені параллельно ще Су-24М від Звєзди з балкону принести і зразу дуетом їх робити, але тоді мені і року не хватить)))

 Дарованому коню в зуби не дивляться, бо цей Трумп мені перепав на халяву в подарунок від колег, а от допи вже на свої кровні. 

Китайці дійсно, не дуже й задумались над тим, що робили, бо в них навіть на боксарті намальований літак з розвідувальним обладнанням, якого в наборі немає, але в ньому представлена ціла купа озброєння, якого він нести не може. На якомусь обзорі читав, що у когось були набори Су-24МР як раз без озброєння. Може воно мені бонусом перепало? 

Link to comment
Share on other sites

Приветствую! Желаю приятной постройки, коллега. Для МР, по хорошему, нужен контейнер "Тангаж", но в наборе его, как не парадоксально, нет, зато есть куча ракет и бомб))

Можно, конечно, из-за одного контейнера, психануть и купить набор звезды Су-24МР, но как по мне это перебор)) Как выходить из ситуации, не думали еще??)

Может коллеги кто знает подскажет.

Link to comment
Share on other sites

С контейнером можно обратиться к @stelmakh_d ResKit – он достаточно активно пополняет ассортимент смоляной подвески и если снабдить его инфой, есть шанс, что к концу ГБ сделает.

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Apple сказал:

А сопла від кого і де замовили?

Cопла замовив в AmigoModels на офiцiйному сайтi.  Мав справу з їхньою продукцією коли МiГ-29 будував. 

Link to comment
Share on other sites

Доброго дня! Слідкую уважно, бо у мене саме такий на старті. А підкажіть будь ласка, прозорі частини кабіні зібралися нормально? Я читав десь на брітмодолері, що «трумп» їх зробив тільки на відкритий варіант і вони не стикуються у закритому?

По «пузу» у МР там треба обережно з фотками звірятися, бо у моделі все геть не вірно...

Link to comment
Share on other sites

Ні, прозорі складні частини стикуються геть кепсько. В кабіні досить хороша, але не знаю наскільки правильна деталізація. Кріплення на прозорих деталях зроблено так, що його треба відрізати, щоб кабіна закрилась, а в закритому положенні там щілини по 0.3 мм. Довелося аккуратно шпаклювати. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

×
×
  • Create New...